Ново
Пакерот за булки за мажи, тенок преден џеб паричник за парични парички РФИД блокирање-метал поп-ап куќиште со кожна обвивка

Пакерот за булки за мажи, тенок преден џеб паричник за парични парички РФИД блокирање-метал поп-ап куќиште со кожна обвивка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Метална кутија со кожна обвивка. Метална кутија со големина на кожна обвивка со големина 3,8 "× 2,8" × 0,9 ". Кожна обвивка. Затворање на копчето. на сметки-5 картички во алуминиумски случај со пристап до пристап, 2 картички и 1 слот за лична карта во кожната обвивка ;. Поп-ап пристап до копчето надолу, можете да ги добиете 5 картички што се инјектираат од металот случај, супер кул и лесен;. Магнетната флип-кожна ќелија има флип со магнетски механизам, кој е полесен од другите стандардни и никогаш не губи функција. Добива 3 картички во, 1 на врвот и 2 во внатрешноста, само за погодност во Дневна употреба : . Бесплатни сметки-опсегот што може да се протега во задната страна може да одржи неколку сметки правилно, никогаш не премногу лабави или тесни; за да може лесно да се стави, тој е опремен со метална табла за да го води јазот за погодност;. Безбедносно-полн блокирање на РФИД, цврсто вградено за против тест за несреќа во употреба, тоа е функционален паричник со тенок големина за да одите на кое било место. Метална кутија со кожна обвивка. Метална кутија со големина на кожна обвивка со големина 3,8 "× 2,8" × 0,9 ". Кожна обвивка. Затворање на копчето. на сметки-5 картички во алуминиумски случај со пристап до пристап, 2 картички и 1 слот за лична карта во кожната обвивка ;. Поп-ап пристап до копчето надолу, можете да ги добиете 5 картички што се инјектираат од металот случај, супер кул и лесен;. Магнетната флип-кожна ќелија има флип со магнетски механизам, кој е полесен од другите стандардни и никогаш не губи функција. Добива 3 картички во, 1 на врвот и 2 во внатрешноста, само за погодност во Дневна употреба : . Бесплатни сметки-опсегот што може да се протега во задната страна може да одржи неколку сметки правилно, никогаш не премногу лабави или тесни; за да може лесно да се стави, тој е опремен со метална табла за да го води јазот за погодност;. Безбедносно-полн блокирање на РФИД, цврсто вградено за против тест за несреќа во употреба, тоа е функционален паричник со тенок големина за да одите на кое било место. Bulliant - специјален дизајнер на паричник, обдајте го секој паричник својот личен стил со софистициран изглед, едноставна и цврста структура ;. Bulliant - Посветен производител на паричник, посветете го својот грижлив и сериозен на занаетчиството на секој паричник, од изборот на кожен материјал до шиењето на секој бод, е направен токму.

За стоката

Слична стока во категоријата

Кожна постава Затворање на патент Сува Крпа Чиста КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : големина 3,85 "х 4,13 " х 0,59" , овој жен�

Кожна постава Затворање на размавта Сува Крпа Чиста Официјално лиценциран Нфл Производ Лиценца : Siskiyou Т

Увезени Кожна постава Сува Крпа Чиста Официјално лиценциран нфл производ Врзани во ситно зрнеста кожа �

✅ 【Направени за ознаки на Apple Air】 : Нашиот паричник за ознака за воздух има вграден држач што го прилепу�

??????????? Надворешното ниво ви овозможува лесно да ги истуркате картичките; Идеално за носење бизнис, кред�

Еластан, Најлон,Полиамид, Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Ткаенина за изведба со

Памучна постава Магнетно затворање Сува Крпа Чиста 1Годишна Гаранција За Замена На Производот Паричник

Занаетчиството од прва класа, мека и удобна, кожата дава врвен изглед додека го прави издржлив...

70% Најлон / 30% Кожа Произведено во САД и Увезено Најлон поставата Сува Крпа Чиста 100 проценти вистински мо

ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈАизбравме премиум материјали за издржливост и создадовме Паричници За Авионски Озн�

Направено во НАС Кожна постава Бифолд затворање рачно миење Официјално лиценциран производ на тимот НА

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран ливерпул фудбалски клуб производ Рачно изработена стп ко

Официјално лиценциран колеџ производ Супер тенок викенд паричник дизајн Ги држи вашите пари и картички

Кожа Кожна постава Бифолд затворање Сува Крпа Чиста 100% Кожа 100% Вистински луд коњски кожен паричник...

Држи До 7 Картички, Фотографии ,ds Карти И Други Слични Додатоци Висококвалитетни Пластични Инсерти...

Вистинска кожа од целосно зрно, изработена од врвна крава Одговара на повеќето personal таблети (без помест�

Scroll