Ново
Пакерот за булки за мажи, тенок преден џеб паричник за парични парички РФИД блокирање-метал поп-ап куќиште со кожна обвивка

Пакерот за булки за мажи, тенок преден џеб паричник за парични парички РФИД блокирање-метал поп-ап куќиште со кожна обвивка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Метална кутија со кожна обвивка. Метална кутија со големина на кожна обвивка со големина 3,8 "× 2,8" × 0,9 ". Кожна обвивка. Затворање на копчето. на сметки-5 картички во алуминиумски случај со пристап до пристап, 2 картички и 1 слот за лична карта во кожната обвивка ;. Поп-ап пристап до копчето надолу, можете да ги добиете 5 картички што се инјектираат од металот случај, супер кул и лесен;. Магнетната флип-кожна ќелија има флип со магнетски механизам, кој е полесен од другите стандардни и никогаш не губи функција. Добива 3 картички во, 1 на врвот и 2 во внатрешноста, само за погодност во Дневна употреба : . Бесплатни сметки-опсегот што може да се протега во задната страна може да одржи неколку сметки правилно, никогаш не премногу лабави или тесни; за да може лесно да се стави, тој е опремен со метална табла за да го води јазот за погодност;. Безбедносно-полн блокирање на РФИД, цврсто вградено за против тест за несреќа во употреба, тоа е функционален паричник со тенок големина за да одите на кое било место. Метална кутија со кожна обвивка. Метална кутија со големина на кожна обвивка со големина 3,8 "× 2,8" × 0,9 ". Кожна обвивка. Затворање на копчето. на сметки-5 картички во алуминиумски случај со пристап до пристап, 2 картички и 1 слот за лична карта во кожната обвивка ;. Поп-ап пристап до копчето надолу, можете да ги добиете 5 картички што се инјектираат од металот случај, супер кул и лесен;. Магнетната флип-кожна ќелија има флип со магнетски механизам, кој е полесен од другите стандардни и никогаш не губи функција. Добива 3 картички во, 1 на врвот и 2 во внатрешноста, само за погодност во Дневна употреба : . Бесплатни сметки-опсегот што може да се протега во задната страна може да одржи неколку сметки правилно, никогаш не премногу лабави или тесни; за да може лесно да се стави, тој е опремен со метална табла за да го води јазот за погодност;. Безбедносно-полн блокирање на РФИД, цврсто вградено за против тест за несреќа во употреба, тоа е функционален паричник со тенок големина за да одите на кое било место. Bulliant - специјален дизајнер на паричник, обдајте го секој паричник својот личен стил со софистициран изглед, едноставна и цврста структура ;. Bulliant - Посветен производител на паричник, посветете го својот грижлив и сериозен на занаетчиството на секој паричник, од изборот на кожен материјал до шиењето на секој бод, е направен токму.

За стоката

Слична стока во категоријата

Рфид Блокирање Заштита Паричник, Паричникот Е Направен Од Алуминиумски Материјал Стилски Тенок, Лесен �

Направено во НАС Кожна постава Бифолд затворање рачно миење Официјално лиценциран производ на тимот НА

✅ Блокирање на РФИД Овој патент паричници се опремени со напредна технологија за безбедна RFID, уникатен

Памучна постава Магнетно затворање Сува Крпа Чиста 1Годишна Гаранција За Замена На Производот...

Прозорец ПРОЕКТ слот Официјално лиценциран Нфл Производ Лиценца : Siskiyou Тока Генијален кожен машки моде�

Дизајн Тенок дизајн на паричник обезбедува удобно носење џеб Безбедност РФИД електронска заштита за к

70% Најлон / 30% Кожа Произведено во САД и Увезено Најлон поставата Сува Крпа Чиста 100 проценти вистински мо

Гарантирано Автентично Од дизајнерската линија Логоарт Метал : 14 Кт Бело Злато (Со Родиум Позлата)...

Произведено во САД Вештачка Кожа поставата Трикратно затворање Измијте Со Крпа 3,25 х 4инчи...

Дами вистинска мека кожна чанта, Повеќебојна и рфид заштитена Симпатична, модерна и пренослива...

Занаетчиството од прва класа, мека и удобна, кожата дава врвен изглед додека го прави издржлив...

Затворање на патент Сува Крпа Чиста ●Главен Материјал : овие паричници за жени се изработени од високок

Мери 4,5 х 3,8 инчи Стилски земете го вашиот омилен тим со вас насекаде каде што одите Со овој двопреклопен

Кожа Кожна постава Суво крпа чиста 100% оригинална кожа, големина 4 1 / 2 "x 3 1 / 8" x 1 / 16 ", совршена за вашиот пре

Вештачка Кожа поставата Затворање на патент Сува Крпа Чиста Функционален дизајн : овие дами паричници и

100% Кожа Увезени Официјално лиценциран колеџ производ Гениј кожа тенок паричник што за носење картички..

Гарантирано Автентично Од дизајнерската линија Логоарт Метал : 10 Кт Жолто Злато Кутија За Накит Димензи

Врежана Со Вашето Омилено Лого На Тимот Шест Прегради За Кредитни Картички И Посебен Оддел за ЛИЧНА КАР�

Одбележување На Супер Боул Лии Шампиони Мерки 4" х 3.5" Официјално лиценциран Билфолд дизајн карактеристи

ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈАизбравме премиум материјали за издржливост и создадовме Паричници За Авионски Озн�

Кожна постава Затворање на размавта Сува Крпа Чиста Официјално лиценциран Нфл Производ Лиценца : Siskiyou Т

Вистинска кожа од целосно зрно, изработена од врвна крава Одговара на повеќето personal таблети (без помест�

✅ 【Направени за ознаки на Apple Air】 : Нашиот паричник за ознака за воздух има вграден држач што го прилепу�

ИЗДРЖЛИВ ПАРИЧНИК : Чувајте ги вашите пари и вашите патни картички организирани со Паричникот За Картич

Scroll