Ново
Imeyle 10 инчи x 30 стапки Ноќта на вештерките деко -лента за мрежи за метални фолија црна/виолетова/сребрена/портокалова ролни за Ноќта на вештерките што прават материј?

Imeyle 10 инчи x 30 стапки Ноќта на вештерките деко -лента за мрежи за метални фолија црна/виолетова/сребрена/портокалова ролни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 255.84

?Висок квалитет? Овие ленти за мрежи за венци се изработени од високо квалитетен материјал, оваа мрежа е флексибилна, лесна, водоотпорна, еднократна и издржлива. Нашата лента за мрежи може да ја одржи својата форма добро, а рабовите на нашата деко -мрежа се чисти, не губат нишки На вашите креации. ? Шарено? Секој пакет вклучува четири ролни од 10 инчи деко -мрежи, кои се дизајнирани со светли бои и фолија. Блак со сина фолија, виолетова со виолетова фолија, сребро со сребрена фолија, портокалова со портокалова фолија. ? Одлична големина? Секоја мрежа за ролна деко е ширина 10 инчи и долга 30 стапки (10 јарди). Можете да ги исечете или обликувате во какви било дизајни според вашиот избор. ? Широка употреба? Овие мрежи за венци се погодни за многу ракотворби што прават, совршени за правење лакови, венци, венци, корпи за подароци, да ви помогнат да создадете прилично декоративен ефект. Исклучен за Ноќта на вештерките, есента, Велигден, Св? После продажбата? Ако не сте задоволни со овие ленти за мрежи за венци, не двоумете се да не контактирате во кое било време, ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме вашето прашање. Спецификација : Материјал : Полипропилен со металик фолија : црна/виолетова/сребрена/портокалоза : приближно. Вклучена е 10 инчи во ширина, вклучен 30 стапки во должина : 4 ролни деко мешоти : Ве молиме, оставете мала грешка на големината поради рачното мерење. Бојата може да постои малку разлика како резултат на различни дисплеи.

За стоката

Material:
polypropylene with metallic foil
Color:
Black/Purple/Silver/Orange
Size:
approx. 10 inches in width, 30 feet in length
Package Included:
4 rolls Deco Mesh
Note:
Please allow a little error on the size due to manual measurement.:
The color might exist slightly difference due to different displays.:

Слична стока во категоријата

Жичен Боја : Сребрена Големина : 11 / 2 инчи x 50 јарди Содржина на влакна : 100% полиестер Лента сатенска вредн�

1.Пакетот вклучува : 6 Ролни На Кучешки Шепа Печатење И коски тематските панделки како што покажува слика

Боја : Сребрена Постави : 100 Дворот Големина : 10,5 Тежина : 0,88 килограми Произведени со материјали со најви�

Getе добиете 3 ролни од 1,5 "x 7yd шифон лента, вкупно 21 јарди Не грижете се за лентата што е расфрлана како луд�

Шимер чиста лента од органза 1 / 8 инчи (приближно 3мм) ширина и должина од 80 јарди, лентата доаѓа во пласти�

Убав материјал : црно белата лента од гингам е направена од 100% премиум полиестер Бојата и текстурата се �

【Најдобар подарок】 Совршен за правење клип за коса на вашата девојка Клиповите за коса за коса ја подо�

Виножито вертикална лента за сјај Бои : розова, портокалова, жолта, зелена, сина, лаванда...

Содржина на пакетот : пакетот доаѓа со 2 ролни мрежи, достапни во класични бои, погодни за употреба во раз

4 inch in width, the noticeable size to pin on your clothes and attract people's attention, the gold safety pin measures 1 полиестер.75 inch in length, which е скоро неви�

100 % Полиестер,Полиестер, Сатен Сатенската лента со едно лице е свилен, луксузен тип на лента, а ширината �

✅ Прекрасна светло розова боја печатена лента за гранична лента ✅ Продажба за : 9 дворна боја : светло ро

100% најлон Увезени Чиста лента со мала тежина со совршен допир на сјај! Доаѓа во 5 мила бои 100 % најлон мате�

Пакетот вклучува 3 различни бои, 20 компјутери по боја и вкупно 60 компјутери по пакет Широко користејќи г�

【Убав материјал и совршена големина】 : vatin burlap панделка е направена од 100% полиестер Ширина 11 / 2 инчи, дол

Ќе добиете 3 ролни и вкупно 21 јарди убаво спакувани во кутија Секоја ролна : 1 инч х 7 двор ●МЕКОСТ+ : Преми�

Grosgrain лента со едноставен дизајн на печатење жирафа Големата количка е совршена за големи забавни декор

100% полиестер Големина и боја : 2 "широк x 7 двор долг по ролна, со 2" ширина, тоа би била вистинската лента за

Двојно лице сатенска лента е мек, впечатлив стил на лента што е совршен за свадбени и сезонски украси, за

21 / 4 инч широка лента со 10 дворови 2,25 '' Нов chartreuse зелено двојно лице сатенска лента, 10 г Лента не е жична...

Несакана Боја : Хантер зелена Големина : 17 / 8 инчи x 100 јарди Содржина на влакна : 100% полиестер Лента Дина С�

Scroll