Ново
Насмеани Кактус Стрелка Розова Љубов Срце Шема Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Капа Пешкир Чанта Облека Бања Влез?

Насмеани Кактус Стрелка Розова Љубов Срце Шема Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1348.80

Големина : 22х10 см/8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см/0,5 инчи. Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо. Апликација : лавици за Палто ѕиден држач за висечки палта, капи, ранци, шалови, чанти, јакни, клучеви, поводници за миленичиња и многу повеќе.Направете ги вашите предмети јасни на прв поглед. Лесно За Инсталирање : лесно можете сами да го инсталирате на која било локација.Отстранете го заштитниот слој на задната лента од 3 метри.Држете го и притиснете цврсто држете го 15 секунди, може да се користи по 3-4 часа.Ве молиме држете го на мазна стаклена површина или врзан ѕид ќе биде поцврст. Заштедете Простор За Складирање : Решетката за палто монтирана На Ѕид со куки ги прави вашите работи јасни на прв поглед. Повеќе не треба да го наоѓате она што го сакате во куп облека. Може да создаде повеќе простор за складирање за да ги обесувате секојдневните потреби. Големина : 22х10 см/8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см/0,5 инчи. Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо. Апликација : лавици за Палто ѕиден држач за висечки палта, капи, ранци, шалови, чанти, јакни, клучеви, поводници за миленичиња и многу повеќе.Направете ги вашите предмети јасни на прв поглед. Лесно За Инсталирање : лесно можете сами да го инсталирате на која било локација.Отстранете го заштитниот слој на задната лента од 3 метри.Држете го и притиснете цврсто држете го 15 секунди, може да се користи по 3-4 часа.Ве молиме држете го на мазна стаклена површина или врзан ѕид ќе биде поцврст. Заштедете Простор За Складирање : Решетката за палто монтирана На Ѕид со куки ги прави вашите работи јасни на прв поглед. Повеќе не треба да го наоѓате она што го сакате во куп облека. Може да создаде повеќе простор за складирање за да ги обесувате секојдневните потреби. Спецификација : Материјал : Кален филм, пдф МДФ, железо. Големина : 22х10 см/8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см/0,5 инчи. Функција : Се Користи за закачување палта, капи, ранци, шалови, чанти, јакни, клучеви, каишки за миленичиња итн. Заштеда На Простор За складирање Бесплатно Прилагодување : Ако имате шема што ви се допаѓа, можете да ме контактирате За да ја прилагодите За Вас По Услугата : -Ако имате какви било проблеми со квалитетот или незадоволство од монтирањето на ѕидот на решетката за палто што го добивте, можете да ни испратите е-пошта и ние ќе ви одговориме и ќе ја обработиме во рок од 24 часа. - Нашето верување е дека интересот на нашите клиенти е на прво место. Значи, ние ќе сториме се што можеме за да го заштитиме вашиот интерес. - Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница, добредојдовте да ја посетите следниот пат. Топло Совети : ѕидот виси куки е подобро да се монтира на мазна површина за да биде firmer.An нерамна површина може да ја направи ѕидната кука лесно да падне.Тежина на лежиштето 2кг, во случај 3м лепилото на грбот да не е доволно силно.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Карактеристики] Нашите Куки За Фарма За Завртки Се Отпорни на ' рѓа, Еднократно, Отпорни на Масло, Водоо�

Портата Шарки Портата Шарки Порта Шарки Бања Пешкир Ѕид Кука Кујна Спална Соба Облека Закачалка Клуч Ша

[Карактеристики] Нашиот Држач За Клучеви за Завртки за Ѕид е Отпорен На ' рѓа, Еднократно, Отпорен на Масл

ЅИД ЗАКАЧАЛКА тоа може да биде на ѕидови и врати за декорација на вашиот дом и да ви даде нов изглед...

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

ЗАКАЧАЛКИ за ОБЛЕКА Изработени од висококвалитетен и безбеден материјал од смола, многу практичен и Де

Во процесот на користење на закачалки за ѕид на капа, доколку имате незадоволство, слободно контактирај

Идеален за употреба во бањи, спални соби, кујни , ходници, влезови итн Бесплатна инсталација, едноставна

еспланадаПолирани И Лакирани Месинг Копчиња За Дома или Канцеларија Висококвалитетни Домашни Додатоц�

Шејкер штипки Со завртки Добро организирајте го просторот на плакарот и чувајте ја облеката без намигн�

ЅИД МОНТИРАЊЕ НАМЕТКА кукаРетро дизајн, нека гардероба полн со вкус на примитивна едноставност...

5 Флуер Де Лис Куки! 1 " Вклучени Завртки За Монтирање! Овие Мерка 5 1 / 2 "Х 2 1 / 2"! Секоја Кука Се Издвојува 1" Н�

КОМПЛЕТ од 3 Потресени Куки За Ѕид Од Опашка Од Бел Кит Совршени За Обесени Палта, Чанти, Капи, Крпи и Мног

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

●Рационално користење на просторот : Користете складирање на ѕидови, украсете го домашниот простор, ле�

Метални куки, додадете сјај во вашиот домашен живот, Внимателно е направен со железна уметност, со метал

Лесен За Користење : Може да се закачи на студијата, спалната соба,дневната соба, трпезаријата, коридоро�

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

[Карактеристики] Нашите Куки за Решетки за Палто во Фарма се Отпорни на ' рѓа, Еднократно, Отпорни на Мас�

Не е потребно дупчење, лесна инсталација без повреда на ѕидот, силно носење Повеќеслојна галванизација,

Панталони Куки За Плакарот : ВЛЕЗОТ ЅИД КУКИ мазна површина дизајн, не е лесно да се гребе облека, крпи, к�

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

[Карактеристики] Нашите Уникатни Куки за Палто Со Завртки се Отпорни на ' рѓа, Еднократно, Отпорни на Мас�

ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР оваа решетка за палто монтирана на ѕид е совршена за дневна соба, влез, спална соба, г

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелината �

Scroll