Ново
Јаболко Беспрекорна Шема Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Шапка Чанта Облека Бања Влезот Дневна Соба

Јаболко Беспрекорна Шема Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Шапка Чанта Облека

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 707.20

Големина : 22х10 см/8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см/0,5 инчи. Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо. Апликација : лавици за Палто ѕиден држач за висечки палта, капи, ранци, шалови, чанти, јакни, клучеви, поводници за миленичиња и многу повеќе.Направете ги вашите предмети јасни на прв поглед. Лесно За Инсталирање : лесно можете сами да го инсталирате на која било локација.Отстранете го заштитниот слој на задната лента од 3 метри.Држете го и притиснете цврсто држете го 15 секунди, може да се користи по 3-4 часа.Ве молиме држете го на мазна стаклена површина или врзан ѕид ќе биде поцврст. Заштедете Простор За Складирање : Решетката за палто монтирана На Ѕид со куки ги прави вашите работи јасни на прв поглед. Повеќе не треба да го наоѓате она што го сакате во куп облека. Може да создаде повеќе простор за складирање за да ги обесувате секојдневните потреби. Големина : 22х10 см/8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см/0,5 инчи. Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо. Апликација : лавици за Палто ѕиден држач за висечки палта, капи, ранци, шалови, чанти, јакни, клучеви, поводници за миленичиња и многу повеќе.Направете ги вашите предмети јасни на прв поглед. Лесно За Инсталирање : лесно можете сами да го инсталирате на која било локација.Отстранете го заштитниот слој на задната лента од 3 метри.Држете го и притиснете цврсто држете го 15 секунди, може да се користи по 3-4 часа.Ве молиме држете го на мазна стаклена површина или врзан ѕид ќе биде поцврст. Заштедете Простор За Складирање : Решетката за палто монтирана На Ѕид со куки ги прави вашите работи јасни на прв поглед. Повеќе не треба да го наоѓате она што го сакате во куп облека. Може да создаде повеќе простор за складирање за да ги обесувате секојдневните потреби. Спецификација : Материјал : Кален филм, пдф МДФ, железо. Големина : 22х10 см/8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см/0,5 инчи. Функција : Се Користи за закачување палта, капи, ранци, шалови, чанти, јакни, клучеви, каишки за миленичиња итн. Заштеда На Простор За складирање Бесплатно Прилагодување : Ако имате шема што ви се допаѓа, можете да ме контактирате За да ја прилагодите За Вас По Услугата : -Ако имате какви било проблеми со квалитетот или незадоволство од монтирањето на ѕидот на решетката за палто што го добивте, можете да ни испратите е-пошта и ние ќе ви одговориме и ќе ја обработиме во рок од 24 часа. - Нашето верување е дека интересот на нашите клиенти е на прво место. Значи, ние ќе сториме се што можеме за да го заштитиме вашиот интерес. - Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница, добредојдовте да ја посетите следниот пат. Топло Совети : ѕидот виси куки е подобро да се монтира на мазна површина за да биде firmer.An нерамна површина може да ја направи ѕидната кука лесно да падне.Тежина на лежиштето 2кг, во случај 3м лепилото на грбот да не е доволно силно.

За стоката

Слична стока во категоријата

ЅИД МОНТИРАЊЕ НАМЕТКА кукаРетро дизајн, нека гардероба полн со вкус на примитивна едноставност...

Идеален за употреба во бањи, спални соби, кујни , ходници, влезови итн Бесплатна инсталација, едноставна

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ Со Ѕидниот Држач За Прашина Во Боја, Можете да го закачите вашиот прашина во секу

ЦРНА ПАЛТО РЕШЕТКАТА инсталацијата е стабилна и не е лесно да падне, силна носивост ТЕШКА КУКА гроздобе�

Додадете рустикален изглед во вашиот селски дом со оваа метална макара за кабел Макара во антички стил �

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

Детски Закачалки За Облека : Облик На Срце : Стилски дизајн на облик на срце, исто така совршена декораци�

[Карактеристики] Нашите Куки За Планински Ѕидови Со Завртки се Отпорни на ' рѓа, Еднократно, Отпорни на М

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Изработени од цврсто леано железо Висок Околу 5 Инчи Дупчица на грбот за прицврстување на шајка или завр

1 Изработени од Фини И Висококвалитетни Материјали, Силни, Светли Во Боја, Креативни Во Форма, Стилски и �

Куката е елегантна и густа, не ги повредува додатоците и е издржлива Дизајнот на куката може подобро да �

Куки против Лизгање На Палтото : долга проектирана рака за кука за да ги заштитите вашите предмети од па�

[Карактеристики] Нашите Куки За Фарма Со Завртки за Закачување на Влезот се Отпорни На ' рѓа, Еднократно,

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелината �

[Карактеристики] Нашите Куки за Решетки за Палто во Фарма се Отпорни на ' рѓа, Еднократно, Отпорни на Мас�

еспланадаПолирани И Лакирани Месинг Копчиња За Дома или Канцеларија Висококвалитетни Домашни Додатоц�

[Карактеристики] Нашата Закачалка за Облека За Монтирање На Ѕид со Завртки е Отпорна На ' рѓа, Еднократно

[Карактеристики] Нашите Уникатни Куки за Палто Со Завртки се Отпорни на ' рѓа, Еднократно, Отпорни на Мас�

●Рационално користење на просторот : Користете складирање на ѕидови, украсете го домашниот простор, ле�

[Карактеристики] Нашите Деца Со Ѕидна Кука Со Завртки Се Отпорни На ' рѓа, Еднократно, Отпорни на Масло, В�

Панталони Куки За Плакарот : ВЛЕЗОТ ЅИД КУКИ мазна површина дизајн, не е лесно да се гребе облека, крпи, к�

Железен материјал, водоотпорен и цврст, издржлив и отпорен на абење дизајн на железо, силен носивост, пр�

Портата Шарки Портата Шарки Порта Шарки Бања Пешкир Ѕид Кука Кујна Спална Соба Облека Закачалка Клуч Ша

Scroll