Ново
ВИОКСИ Ѕидна Решетка За Палто Со 4 Куки, Шарени Есенски Лисја Самолепливи Куки за Закачување Облека, Клучеви, Крпи, Торба, Капа, Чанта, Шал

ВИОКСИ Ѕидна Решетка За Палто Со 4 Куки, Шарени Есенски Лисја Самолепливи Куки за Закачување Облека, Клучеви, Крпи, Торба, Капа,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см/8, 6х3, 9 инчи, дебелината е 1,2 см/0,5 инчи, висината на куката е 1,1 инчи/2,8 см, нема да зазема многу простор. Тежина : 310гр. Висококвалитетен Материјал : главниот дел од ѕидните куки е изработен ОД ЛЕСОНИТ Со Средна Густина PDF, надворешниот слој е пвц огледален панел, а куката е изработена од железо, што е многу силно и издржливо. Повеќекратна Употреба : држачот за ѕид на решетката може да се користи за закачување капи, клучеви, шалови, чадори, чанти, крпи за капење, топчиња за капење, крпи и некои кујнски прибор, да го направи вашиот дом поорганизиран. Лавиците за ѕидни палта со куки се совршени за кујна, бања, спална соба, плакар, дневна соба, влез и многу повеќе. Држачот за ѕидови на решетката има 4 куки, а носечкиот лежиште е помал од 2 кг/4,4 фунти. Повеќекратна Употреба : држачот за ѕид на решетката може да се користи за закачување капи, клучеви, шалови, чадори, чанти, крпи за капење, топчиња за капење, крпи и некои кујнски прибор, да го направи вашиот дом поорганизиран. Лавиците за ѕидни палта со куки се совршени за кујна, бања, спална соба, плакар, дневна соба, влез и многу повеќе. Држачот за ѕидови на решетката има 4 куки, а носечкиот лежиште е помал од 2 кг/4,4 фунти. 100% Гаранција : ние нудиме 90-дневна политика за враќање на враќање без прашања. Во процесот на користење на закачалки за ѕид на капа, доколку имате незадоволство, слободно контактирајте ме преку е-пошта и ќе ви дадам задоволително решение. Ставањето облека, клучеви, шалови, паричници, панталони, јакни и чанти на ѕидните ѕидни куки декоративни, не само што обезбедува погодност за пристап, туку и уредно го организира домот.Карактеристики на Куката За влез : · Трансформирајте ги неискористените ѕидови во простор за складирање· не се потребни клинци за инсталација, нема потреба да се дупчат дупки на ѕидот, што многу добро го штити ѕидот· 3м лепилото нема да остави траги на ѕидот, само нежно избришете го, а ѕидот ќе биде чист како порано Чекори за инсталација : 1. Исчистете го ѕидот што ќе го залепите со крпа2. Откинете ги двата 3м лепливи заштитни слоеви зад декоративните ѕидни куки3. Залепете ги ѕидните лавици за палто со куки на мазниот ѕид и нежно притиснете со рацете 15 секунди, целосно залепете го цврсто4. Ве молиме закачете крпи, облека, клучеви и други работи по 1-2 часи5. За да бидете поцврсти, ве молиме инсталирајте ја решетката за палто куки влезот на мазна површина, широко се користи на различни површини, како што се плочки, стакло, дрво, метал и така натаму. Нерамните површини може лесно да паднат закачалката на ѕидот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Повеќенаменски куки за кука за палто може да се инсталираат во дневната соба, бањата, спалната соба, куј�

Категорија : Ѕид Монтирани Злато Облека Капа Кука Материјал : Железо Боја : злато Список на пакети : 1 парч

Мултифункционална Решетка За Палто Монтирана На Ѕид : Може да се користи во вашиот влез, кујна, плакар, х�

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

[Карактеристики] Нашите Куки За Планински Ѕидови Со Завртки се Отпорни на ' рѓа, Еднократно, Отпорни на М

ЅИД ЗАКАЧАЛКА тоа може да биде на ѕидови и врати за декорација на вашиот дом и да ви даде нов изглед БАЊА

[Карактеристики] Нашиот Држач За Вреќи со Завртки за Ѕид е Отпорен На ' рѓа, Еднократно, Отпорен на Масло,

[Карактеристики] Нашата Закачалка за Облека За Монтирање На Ѕид со Завртки е Отпорна На ' рѓа, Еднократно

ЦРНА ПАЛТО РЕШЕТКАТА инсталацијата е стабилна и не е лесно да падне, силна носивост ТЕШКА КУКА гроздобе�

ЅИД МОНТИРАЊЕ НАМЕТКА кукаРетро дизајн, нека гардероба полн со вкус на примитивна едноставност...

Детски Закачалки За Облека : Облик На Срце : Стилски дизајн на облик на срце, исто така совршена декораци�

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

Во процесот на користење на закачалки за ѕид на капа, доколку имате незадоволство, слободно контактирај

5 Флуер Де Лис Куки! 1 " Вклучени Завртки За Монтирање! Овие Мерка 5 1 / 2 "Х 2 1 / 2"! Секоја Кука Се Издвојува 1" Н�

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо...

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

АПС КУКА ЗА ХОТЕЛСКА КРПАШироко користена на различни мазни површини како дрво, плочки, керамика, метал

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Лесен За Користење : Може да се закачи на студијата, спалната соба,дневната соба, трпезаријата, коридоро�

Scroll