Ново
Блилиб 20-Пакет Т5 17 18 27 37 58 70 73 74 79 85 86 2721 LED Светилки 3030 ЧИПОВИ LED Светилка ЗА Мапа,Контролна Табла, инструмент табла, Купола, Мерач светилки

Блилиб 20-Пакет Т5 17 18 27 37 58 70 73 74 79 85 86 2721 LED Светилки 3030 ЧИПОВИ LED Светилка ЗА Мапа,Контролна Табла, инструмент

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Пакет : 20 ПАРЧИЊА Т5 74 СВЕТИЛКИ Led Чипови Тип : 3030smd ЧИПОВИ КОЛИЧИНА : 3pcs/Сијалица, Боја : Бел Напон : Dc12v Моќност : 1 W/Пар, 0,5 W/Излез На Сијалицата : 0,0833 A/Големина На Сијалицата : 0. 69inx0.24in (17, 5mmx6mm) Живот : Повеќе од 30000 часа. Фит : 103, 118, 18, 2721, 2723, 37, 70, 73, 74. Апликација : светла За Мапи, светла На Контролната Табла, светла на таблата со инструменти, светла За Куполи, светла за Мерачи. Изработен Од Висококвалитетен Материјал со Одлична Отпорност на Топлина.Инженеринг Дизајн Се-Во-Едно, Издржлив, Отпорен На Прашина И Отпорен На Удари. Купете со доверба, 1 година гаранција за предметот и ве молиме контактирајте не директно доколку има прашања.Лесна инсталација со директно вметнување на сијалицата во штекер со иста големина.Ако сијалицата нема да светне, ве молиме превртете ја за 180 степени.

За стоката

Слична стока во категоријата

Зголемена Видливост И Безбедност : за вашата приколка 80" или пошироко што бара светло за идентификација,

Замена ЗА ГРАЃАНСКИ L4 1.8 L 410 CCA ГОДИНА2015 ЦРВЕНА LED ЗАМЕНА ЛЕР Единица по продажба : 1 Замена ЗА ГРАЃАНСКИ L4 1

【Компатибилен со сите T5 74 73 37 2721 Сијалица】 : 12 T5 LED сијалицата е доволна за секое возило да ги надградув�

Овој комплет за внатрешна светлина на Ridgeline LED е компатибилен со 2006 2007 2008 2009 2010 2012 2012 2013 2014 2015 Honda Ridgeline (одг

5 / 8" Дијаметар Игла 3 "90Степен Свиткување со 5" Продолжување 8 Сидро Поени, Дупка Во Игла За Безбедносен Ка�

Овој Lexе комплет LED светла за внатрешни работи е компатибилен со 2014 2015 2016 2017 2017 2018 2019 LexIS250 IS350 ISF (одговара �

Qultraтенок Led Маркер За Трепкач Q Пакетот Вклучува 2 LED Светла За Опашка, 4 Завртки и Капачиња За Завртки ●Ви

Правоаголен трем и комунална светлина со прекинувач за вклучување / исклучување на копчето за вклучува�

Qually Led Со Врвен Квалитет кафеава жицасопирачка со мала осветленост, фиксирана со завртки,што во голема м

Лесно За Забележување : Издвојте се со лесно идентификување на клиентите со овие плакати на шофершајбна

Еден пар (сет од 2) генерски инструмент T10 LED светилки со клин; Боја : црвена 100% сосема ново долготрајно ЛЕР

Овој комплет за внатрешна светлина на Civic LED е компатибилен со 2016 2017 2018 2018 2020 2021 Honda Civic Coupe / Sedan / Hatchback...

Лево И Десно Светлата на опашката на приколката имаат 7 функции : запирање / вртење / опашка / заден рефлек

●КОМПАТИБИЛНОСТ€ Директна замена 12v led сијалица комплет дизајниран да ги замени сите осум од OEM фабрика

Мултифункции Секоја светлина има 11 висококвалитетни LED излези со голема осветленост и мала осветленост

Фитмент : овој ПАКЕТ ЗА замена НА лед комплет ЗА внатрешни РАБОТИ НА ТАХО / Приградски / јукон Е компатиби

Комплетен ЛЕД Пакет За Замена На Внатрешно Светло за Форд Експлорер 2011 до 2015 2016 2017 2018 2019 2020 (сите конфигу�

Комплетен LED пакет за замена на светлината за внатрешни работи Супер светла 6000 K бела 3014 серија предводе�

Вклучен пакет : 12 парчиња 4 инчни тркалезни опашки за камиони кои имаат 12 светли Led Диоди; големината на с�

Дизајниран да ја замени страничната леќа во комбинирани светла за приколка Одговара НА светлата за ПРИ�

Комплетен LED пакет за замена на светлината за внатрешни работи за 2019 2020 2021 Dodge RAM 1500 2500 3500 (сите конфигурац

(1) 16" Лента За Идентификација На Приколката (1) Пакување Завртки (1) Упатство За Употреба ПОТРЕБНИ ЗА 80" ИЛИ

Различни Апликации : постојат различни апликации ЗА СВЕТИЛКИТЕ ПРЕДВОДЕНИ од фестон, можете да користи�

Scroll