Ново
Гравис Г10171Б Блекхок Дигитален Џојстик За Виндоус

Гравис Г10171Б Блекхок Дигитален Џојстик За Виндоус

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

13 програмабилни функции преку копчиња и прекинувач за капа. 100 проценти дигитална технологија за подобра точност и едноставна автокалибрација. Лесен за употреба софтвер За Управување Со Клучеви. Ротационен гас со непречено дејство. 8-насочен прекинувач за шапка за гледање и вграден конектор со 2 плеери.

За стоката

Слична стока во категоријата

? НАПРЕДНО ИНЖЕНЕРСТВООбичај страна дупчиња зафат модели како Форца Хоризонт 5 ограничено издание конт�

Нула Одложување SJ@JX USB Енкодер ЗА КОМПЈУТЕР МАМА Малина Пи & Андроид Одговараат ЗА 5 V ПРЕДВОДЕНА...

Ретро шоу на Глен Без сечење на лемење и жица Atgames v1.1 и v1.0 компатибилен УСБ таблата за енкодер не е вклуче

Замена 3пински аналогни стап За Xbox Еден Елита 2 контролер Поправете проблеми како што се лебдат со стап,

1 Монтира во дрвени или метални контролни панели 2 Идеален за употреба во рамките на 3 / 4 " панели за контр�

Применлив модел : Xbox Еден Контрола Пакет : 1 Парчиња Силиконска Мека Џојпад Кожа Со 2 Парчиња Зафат На Пал�

48 парчиња картички ( Без Повторување) : Идеален подарок За фановите на Серијата 5, помогнете да се забавув

Компатибилен Модел : за xbox еден контролер Професионалната инсталација е многу препорачлива, инструкции

Паметна контрола : Во согласност со стандардниот дизајн, копчето за џојстик обезбедува полесна контрол�

TPR се одликува со технологија TRUSTMASTERS PENDUL R : уникатен, суспендиран механизам кој обезбедува мазни и течни

Состојба : Нова Замена Џојстик Контролер 1600308 Дел Број : 1600308 Апликација : Замена За Моделите За Подигнува

Контролер На IP Камера И Контролер На Аналогна Камерасо вграден протоколот IP и pelco, камерата може прецизн

SIM Shifter е совршен додаток на поставувањето на секој ентузијаст на SIM Racing Со надграден прецизен сензор за �

Разновидноста на палецот НА ИНСТИНКТОТ scuf обезбедува повеќе зафат и удобност отколку стандардните пал�

ЗАБЕЛЕШКА : Само За XBox One X, Несоодветен XBox One и Еден Тенок Винил Кожата Декорација Конзола 2...

Комплет за копче за замена за Sony PS4 / Xbox One, совршен за вашиот стар или скршен контролер 3 пара капачиња за

Сите Копчиња Аркадни Џојстик Игра Контролор За КОМПЈУТЕР Санва ОБСФ24 30 ХИТБОКС RACJ800 BPCB има 3 SANWA OBSF24 копч�

Модел за контролор Xbox One Elite Series 2 Дел за замена на новата верзија на контролорот, одлично е да се замени о�

Тип : Задниот Капак На Батеријата Платформа : Xbox Една Конзола Материјал : Пластика Боја : Црна Пакет Вклуч

Насочен Дизајн : Овој Држач за Биро е специјално дизајниран ЗА Екстремен 3д Про Џојстик, целосно компати�

Заменете ја старата школка на контролорот Освежете Го Вашиот Xbox контролер Висок фабрички квалитет Прва

(Опремена со функција за заклучување) ажурираната верзија е опремена со функција за заклучување, и кога

Лет, Ergономски дизајн, Одговорен, со бибрација(опционално), повеќе течно за играње Дизајн против лизгање,

Scroll