Ново
Aldeepo компатибилен за Magsafe iPhone 13 Pro Max Case со Stand, Magnetic Case Wireless Полнење дизајнирано за 13 Pro Max 6,7 инчи, 3 начини на метал кикстанд и облога на микрофибер, сина

Aldeepo компатибилен за Magsafe iPhone 13 Pro Max Case со Stand, Magnetic Case Wireless Полнење дизајнирано за 13 Pro Max 6,7

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Ослободете ги рацете - Вградениот метал Кикстанд поддржува вертикално и хоризонтално гледање, давајќи ви слобода да ги повлечете и да ги пренесувате омилените емисии или да разговарате преку Интернет со вашето семејство или пријател. Слободно прилагодете го соодветниот агол што го посакувавте. Поддржано безжично полнење - дизајнирано за непречена интеракција со технологија за безжично полнење, компатибилна со безжично полнење (само компатибилен со тркалезен магнетски полнач). Заштита на воено одделение-Усвојување на течен силиконски гел со технологии за комбинација на компјутер, секаде околу заштитата однадвор кон внатре. Напредната облога против гребење и внатрешниот микрофибер спречува појава на гребнатини. Убав допир и одличен зафат- Премиум течен силиконски материјал со нано-олофобичен слој што нуди свиленкан допир чувство. Не-лизгачкиот браник обезбедува одличен зафат и го спречува вашиот телефон да се лизне од раката и џебот. Заштита на фотоапаратот и екранот - Работ на камерата и екранот на допир на случајот е подигнат за 2 мм, а зголемената кафуле може да ги спречи падот и гребењето на екранот и камерата. Сеопфатната заштита ќе го направи вашиот i Phone 13 Pro Max Safe. Ослободете ги рацете - Вградениот метал Кикстанд поддржува вертикално и хоризонтално гледање, давајќи ви слобода да ги повлечете и да ги пренесувате омилените емисии или да разговарате преку Интернет со вашето семејство или пријател. Слободно прилагодете го соодветниот агол што го посакувавте. Поддржано безжично полнење - дизајнирано за непречена интеракција со технологија за безжично полнење, компатибилна со безжично полнење (само компатибилен со тркалезен магнетски полнач). Заштита на воено одделение-Усвојување на течен силиконски гел со технологии за комбинација на компјутер, секаде околу заштитата однадвор кон внатре. Напредната облога против гребење и внатрешниот микрофибер спречува појава на гребнатини. Убав допир и одличен зафат- Премиум течен силиконски материјал со нано-олофобичен слој што нуди свиленкан допир чувство. Не-лизгачкиот браник обезбедува одличен зафат и го спречува вашиот телефон да се лизне од раката и џебот. Заштита на фотоапаратот и екранот - Работ на камерата и екранот на допир на случајот е подигнат за 2 мм, а зголемената кафуле може да ги спречи падот и гребењето на екранот и камерата. Сеопфатната заштита ќе го направи вашиот i Phone 13 Pro Max Safe.

За стоката

Слична стока во категоријата

Компатибилност : Компатибилен со Xiaomi 12 T / 12 T Pro Погодно каиш : Носете го овој случај на лента околу врато�

Компатибилен со i Phone 13 Pro max и i Phone 12 Pro Max (Само Не Е Компатибилен со i Phone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 12 / 12 Mini / 12 Pro) Повеќес�

Само компатибилен со i Phone 14 pro Max 6.7 инчи, Не за други модел Поддршка безжично полнење [Заштита На Објектив

Производител Број На Модел : М4099и6 Компатибилни Уреди : i Phone 6s, i Phone 6 Материјали : синтетичка кожа, поликар

Специјално Дизајниран компатибилен со за i Phone 12 Pro Max (6,7инчен) Задниот лист од тврд Плексиглас има одличн

Кахен мобилен телефон кутија компатибилен со Samsung Galaxy A03s Заштитник на екранот не е вклучен Направено од

Овој случај е дизајниран За Iphone 12 Mini 5,4 инчи (Ослободување 2020) само броеви На Модели : A2399, A2176.нема да одгов

●Уникатен Прозорец На Објективот На Фотоапаратот ● капакот На лизгачката леќа и подигнатата рамка ја �

Хард компјутер назад + амортизер тпу браник обезбедува вашиот телефон ефикасна заштита...

●Компатибилен Со samsung Galaxy S22 ® куќиште за Позлата дизајнирано За samsung Galaxy S22, поддржува безжично полнење..

10 стапки заштита капка Подигната рамка за зголемена заштита на екранот и леќите Амортизирани агли и мек

Quogle Pixel 7 Pro Случај е направен ОД tpu+компјутер двавоедно материјал, обезбедување на 360степен на сите круг з

Со дебелина од само 2 мм, оваа кутија Хумикс ги поддржува сите безжични полначи (вклучен Сертифициран Чи)

Вградениот заштитник на екранот спречува гребнатини без да ја загрози чувствителноста на допир Трансп�

Компатибилност : Компатибилен со Huawei P20 Pro Погодно каиш : Носете го овој случај на лента околу вратот или �

Големина на екранот : 6,7 инчи Материјал : Термопластичен Полиуретан;Поликарбонат Хард компјутер назад + �

Хибридна технологија која е направена од тпу браник со издржлив компјутер назад Кристално јасна трансп

Изработен од висококвалитетен мек силиконски гел материјал Перница за браник за апсорпција на удари, м�

Јасно можете да го почувствувате секој клик со копчињата што реагираат Боја : Зелена / Гери Трислојна Си�

ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Рачно изработени, дизајнирани и прилагодени на спецификациите за да бидат ком�

●1 Телефонска Кутија и 2 Заштитници На Екранот Quistorдизајниран за Samsung Galaxy S20 PlS20 Pl G € Силна Заштита Q Комби

Така, можете да сметате на тешка заштита во ТЕНОК, ЕЛЕГАНТЕН ПРОФИЛ ? ВО БУРГА, НИЕ сме ПОСВЕТЕНИ на ПРАВЕ

Компатибилен со Самсунг галакси А20 / галакси А30 само заштитува и брани од гребнатини и гребнатини, лесе

Компатибилен : Специјално дизајниран за TMobile Revvl V+ 5 G / TMobile Revvl V Pl G (6,82 ", 2021) Дизајн : траен и функционален,

Scroll