Ново
Леји За Моторола Г 5г Случај 2022, Мото Г 5Г Телефонска Кутија За Жени Со Заштитници На Екранот 2 Пакет, Тежок Двослоен Тврд Компјутер Текстура Назад &засилувач; Мек Бра?

Леји За Моторола Г 5г Случај 2022, Мото Г 5Г Телефонска Кутија За Жени Со Заштитници На Екранот 2 Пакет, Тежок Двослоен Тврд

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

●Компатибилен Со Q Специјално дизајниран За Moto G 5 G 2022, Не Одговара на 2023. Пакетот вклучува 2 парчиња Бесплатни Заштитници на Екранот Од Калено Стакло. ●Исклучителен Двослоен Дизајн●Мека Тпу Рамка и Тврд Компјутерски Материјал, внатрешниот ТПУ има нежен и мек ефект на апсорпција на удари, што совршено го штити вашиот телефон. Задната обвивка на тврдиот КОМПЈУТЕР се спротивставува на грубите удари, а заштитата со двојна заштита со армирани агли е специјално дизајнирана да го заштити вашиот нов телефон. ●Целосна Заштита На Телото ● невидливото воздушно перниче со четири агли е дизајнирано да апсорбира удари и падови и ефикасно да го заштити вашиот телефон. Тактилното копче опфаќа со одговорен допир и лесен пристап. ●Прецизно Сечење, Ултра-тенко Вклопување ● прецизно исечете го секој отвор, така Што куќиштето на телефонот Moto G 5 G совршено се вклопува во телефонот. Прецизното кроење и уникатниот дизајн нема да влијаат на функцијата на телефонот, што ќе ви овозможи лесно пристап до екранот на допир, камерата, копчињата и портите. ①Услуга по продажбата Обезбедуваме 180-дневна гаранција за овој случај. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не оставајќи порака. Леји со задоволство ќе го реши овој проблем за вас во рок од 12 часа. ●Компатибилен Со Q Специјално дизајниран За Moto G 5 G 2022, Не Одговара на 2023. Пакетот вклучува 2 парчиња Бесплатни Заштитници на Екранот Од Калено Стакло. ●Исклучителен Двослоен Дизајн●Мека Тпу Рамка и Тврд Компјутерски Материјал, внатрешниот ТПУ има нежен и мек ефект на апсорпција на удари, што совршено го штити вашиот телефон. Задната обвивка на тврдиот КОМПЈУТЕР се спротивставува на грубите удари, а заштитата со двојна заштита со армирани агли е специјално дизајнирана да го заштити вашиот нов телефон. ●Целосна Заштита На Телото ● невидливото воздушно перниче со четири агли е дизајнирано да апсорбира удари и падови и ефикасно да го заштити вашиот телефон. Тактилното копче опфаќа со одговорен допир и лесен пристап. ●Прецизно Сечење, Ултра-тенко Вклопување ● прецизно исечете го секој отвор, така Што куќиштето на телефонот Moto G 5 G совршено се вклопува во телефонот. Прецизното кроење и уникатниот дизајн нема да влијаат на функцијата на телефонот, што ќе ви овозможи лесно пристап до екранот на допир, камерата, копчињата и портите. ①Услуга по продажбата Обезбедуваме 180-дневна гаранција за овој случај. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не оставајќи порака. Леји со задоволство ќе го реши овој проблем за вас во рок од 12 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Изработен од висококвалитетен мек силиконски гел материјал Перница за браник за апсорпција на удари, м�

●Компатибилен Со samsung Galaxy S22 ® куќиште за Позлата дизајнирано За samsung Galaxy S22, поддржува безжично полнење..

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран кикирики производ Рачно изработена кожна конструкција...

●Компатибилност€УРБАНИТ За Motorola Moto G Play (2023) случај само компатибилен Со Motorola Moto G play 6,5 инчи (2023 ослободу

【Компатибилен модел】 Овој сјај случај е дизајниран специјално за i Phone 14 Pl(6,7 инчи, издание од 2022 година),

Големина на екранот : 6,7 инчи Материјал : Термопластичен Полиуретан;Поликарбонат Хард компјутер назад + �

Само компатибилен Со Samsung Galaxy S23 6,1 инчи (2023 Објавен) Пакетот вклучува : 1pc Galaxy S23 Магнетно Куќиште без Зашт�

Компатибилност : Компатибилен со Huawei P20 Pro Погодно каиш : Носете го овој случај на лента околу вратот или �

ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Рачно изработени, дизајнирани и прилагодени на спецификациите за да бидат ком�

Така, можете да сметате на тешка заштита во ТЕНОК, ЕЛЕГАНТЕН ПРОФИЛ ? ВО БУРГА, НИЕ сме ПОСВЕТЕНИ на ПРАВЕ

Случај One PlNord N300 5 G Тестиран Случај За Пад На Воено Одделение го штити Вашиот One PlNord N300 5 G од сите агли...

Компатибилност : Компатибилен со Xiaomi 12 T / 12 T Pro Погодно каиш : Носете го овој случај на лента околу врато�

Компатибилен : Специјално дизајниран за TMobile Revvl V+ 5 G / TMobile Revvl V Pl G (6,82 ", 2021) Дизајн : траен и функционален,

Quogle Pixel 7 Pro Случај е направен ОД tpu+компјутер двавоедно материјал, обезбедување на 360степен на сите круг з

●1 Телефонска Кутија и 2 Заштитници На Екранот Quistorдизајниран за Samsung Galaxy S20 PlS20 Pl G € Силна Заштита Q Комби

Компатибилен со : јасното Куќиште За Ултра Магнетни Телефони Samsung Galaxy S23 Е дизајнирано Само за Samsung Galaxy S23

[Компатибилен со] Специјално Дизајниран За сите iphone серии : 6, 6s, 6 Плус, 7, 7 Плус, 8, 8 Плус, SE 2020, XS, XR, XSMax, 11, 11Pro

Јасно можете да го почувствувате секој клик со копчињата што реагираат Боја : Зелена / Гери...

?[КОМПАТИБИЛНОСТ] сјај случај компатибилен со i Phone 11 Pro 5,8 инчи (2019), не е компатибилен со други верзии...

КомпатибиленДизајн ЗА Деби На Крикет 4 G LTE / AT&T Calypso 2 (U319 AA) (5,5 инчи, Објавен 2021 Година, Android 11 Go edition) Само...

Бпа бесплатен хибриден Термопластичен, полиуретански (ТПУ) и поликарбонат (КОМПЈУТЕР) материјал, цврст �

1 100% сосема нов и висок квалитет 2 Изработен од висококвалитетен стп кожен материјал за да ви даде удобна

10 стапки заштита капка Подигната рамка за зголемена заштита на екранот и леќите Амортизирани агли и мек

?●Компатибилни Модели● : Специјално Дизајниран за i Phone 14 (6,1 инчи) Совршено ќе се совпадне со i Phone 14 Поддр

Scroll