Ново
Диви Цвеќиња Случаи-Лате Љубов iPhone 12/12 Про Случај

Диви Цвеќиња Случаи-Лате Љубов iPhone 12/12 Про Случај

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Рачно изработени, дизајнирани и прилагодени на спецификациите за да бидат компатибилни со Еден и единствен Iphone 12 Pro. Овој случај е прецизно извајан со отвори за Iphone 12 Pro камери, приклучок за полнач и овозможува лесен и удобен пристап до сите тактилни копчиња на телефонот. СТИЛСКИ и ЗАШТИТЕН : отворен дизајн на мувла компатибилен строго со Iphone 12 Pro. Обвиткан во издржлив заштитен црн гумен браник за да додаде сеопфатна заштита од тие страшни капки на телефонот. НАКИТ : со нашето сребрено лого со сопствен потпис, единствено, ограничено издание навистина рачно изработено куќиште за телефон. УНИКАТНО : Секоја футрола За Диви Цвеќиња е рачно изработена и може да вклучува мали несовршености бидејќи нема два случаи кои се сосема слични, што го прави секој случај на Диви Цвеќиња уникатен исто како и вие!. СОЗДАДЕН ОД ЖЕНИ : овој случај на Диви Цвеќиња беше гордо дизајниран од мишел, Девон и Сиднеј Карлсон со љубов. Дивиот цвет ги претставува сите девојки кои страсно го доживуваат животот со слободен дух и чувство на независност, кои се способни да растат и да преживеат насекаде и се водени да успеат.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Компатибилен со] Специјално Дизајниран За сите iphone серии : 6, 6s, 6 Плус, 7, 7 Плус, 8, 8 Плус, SE 2020, XS, XR, XSMax, 11, 11Pro

Компатибилност : Компатибилен со Huawei P20 Pro Погодно каиш : Носете го овој случај на лента околу вратот или �

Само компатибилен Со Samsung Galaxy S23 6,1 инчи (2023 Објавен) Пакетот вклучува : 1pc Galaxy S23 Магнетно Куќиште без Зашт�

КомпатибиленДизајн ЗА Деби На Крикет 4 G LTE / AT&T Calypso 2 (U319 AA) (5,5 инчи, Објавен 2021 Година, Android 11 Go edition) Само...

Нашиот севоедно куќиште за i Phone 13 со лизгачки телефонски зафат ви овозможува да го користите телефонот �

✿ Компатибилност : Компатибилен со i Phone 14 Pro Max 6.7 Поддршка безжично полнење Ве молиме љубезно проверете �

●Компатибилност€УРБАНИТ За Motorola Moto G Play (2023) случај само компатибилен Со Motorola Moto G play 6,5 инчи (2023 ослободу

? Јасно е со убав дизајн, убав и елегантен Транспарентниот заштитен случај со цвет ќе биде поубав, прикаж

Компатибилност : Компатибилен со Xiaomi 12 T / 12 T Pro Погодно каиш : Носете го овој случај на лента околу врато�

Со дебелина од само 2 мм, оваа кутија Хумикс ги поддржува сите безжични полначи (вклучен Сертифициран Чи)

?●Компатибилни Модели● : Специјално Дизајниран за i Phone 14 (6,1 инчи) Совршено ќе се совпадне со i Phone 14 Поддр

1 100% сосема нов и висок квалитет 2 Направено од висококвалитетен кожен материјал PU за да ви даде удобна с�

●Компатибилен Со samsung Galaxy S22 ® куќиште за Позлата дизајнирано За samsung Galaxy S22, поддржува безжично полнење..

Три слоја дизајнираат капакот на куќиштето на куќиштето за 5,5 инчи i Phone 8 Plи i Phone 7 Plus; Не одговара за 4,7 инч

●Компатибилен Модел Е Компатибилен Само Со Samsung Galaxy A13 5 G, Не е компатибилен Со други модели.Безжичното п

Хард компјутер назад + амортизер тпу браник обезбедува вашиот телефон ефикасна заштита Задниот капак е

Scroll