Ново
Гајба Куче Сад, Храна Вода Сад Во собата Со Автоматски Диспензерот За Вода Шише Одвојува Нерѓосувачки Челик Сад, Виси Миленичиња Кафез Сад Храна &засилувач; Вода Фи?

Гајба Куче Сад, Храна Вода Сад Во собата Со Автоматски Диспензерот За Вода Шише Одвојува Нерѓосувачки Челик Сад, Виси Миленичиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Quoble-Bowl-Bowl Е дизајн два во едно, со еден сад за храна, а другиот за вода, задоволувајќи ги двојните потреби на хранење миленичиња. ●Автоматско Полнење Вода● чиниите можат да им обезбедат на вашите миленици свежа вода секој ден со примена на принципот на сифон, нудејќи стабилно ниво на водата и снабдување со вода автоматски. Високиот капацитет на вода од 17 унци може да им обезбеди на вашите миленици доволно вода два или три дена. ●Безбеден Материјал Со силна структура, садовите се направени од ЕКОЛОШКИ и пп материјал за храна, кој е безопасен и без мирис. Сад за храна : садот од нерѓосувачки челик што се одвојува е отпорен на прекин и отпорен на притисок, лесен за чистење и безопасен за здравјето. €Лесно За Чистење€ : садот од нерѓосувачки челик и автоматското шише со вода се отстранливи, лесно се вадат и чистат. Садот за миленичиња подобро беше да се исплакне или избрише по секоја употреба. (За здравјето на вашето домашно милениче, секојдневно се препорачува миење.). ●Лесен За Инсталирање€ : Отстранете ја белата пластична брава со ротирање спротивно од стрелките на часовникот, ставете го пластичниот сад за кучиња на гајба. Инсталирајте го розовиот пластичен сад за кучиња во правилна положба, ротирајте ја белата пластична брава во насока на стрелките на часовникот и затегнете го, тоа е се. Миленичиња Вода И Храна Сад Во собата. 2 во 1 автоматскиот дизајн на фидер е неверојатен изум. Еден сад за храна, друг е автоматски диспензерот за вода. Екстра големата пластична основа спречува најмногу превртување и превртување. Правејќи го времето на хранење податливо, дури и за најактивните миленичиња. Секогаш одржувајте ја областа за хранење чиста и сува од излевање. Додека му носи погодност на сопственикот, може да го обезбеди и здравјето на миленичето. Автоматско Полнење Вода. Дизајниран со принципот на сифон, автоматска и стабилна контрола на нивото на водата. Капацитетот на шишето со вода е 17 унци и доволно за пиење 2-3 дена. Издржлив И Безбеден Материјал. Антикорозивен сад од нерѓосувачки челик и дебел пп е издржлив за долгогодишна употреба и здравје за вашите сакани миленичиња. Лесно за чистење. Повеќе не грижете се дали кафезот и садот ќе се извалкаат. Само извадете ја од садот од нерѓосувачки челик и шишето со вода и исчистете ги со проточна вода, а потоа ставете го исчистениот сад за кучиња назад и шишето со вода во кафез. Лесно за составување. Отстранете ја белата пластична брава со ротирање спротивно од стрелките на часовникот, ставете го пластичниот сад за кучиња на гајба. Инсталирајте го розовиот пластичен сад за кучиња во правилна положба, ротирајте ја белата пластична брава во насока на стрелките на часовникот и затегнете го, тоа е се. На Работите Им Треба Внимание. Не полнете топла вода во пластични шишиња за да спречите нејзино оштетување. Не дозволувајте кучињата да гризат или џвакаат сад бидејќи тоа ќе предизвика оштетување на садот. Име : Пет 2 во 1 автоматски фидер. Боја : Розова/Сина/Бела. Материјал : ППЦ+Нерѓосувачки Челик. Капацитет На Шише Со Вода : 500мл. Сад За Храна : 5.3""*5.3""*1.6"". Вклучен пакет : 1 х Гајба Сад Со Автоматско Шише Со Дозер За Вода. Целна публика : Мачки,Мали Средни Кучиња, Кученце Маче, Зајаци.

За стоката

Слична стока во категоријата

?●БЕЗБЕДНОСЕН МАТЕРИЈАЛ за ХРАНА, нашиот БАВЕН фидер е изработен од пп материјал за храна и тпр материј�

Совршено за хранење на вашата мачка Изработени од силен и робустен керамички материјал Гарантира дека �

Големина на производот : приближно 1,4 x 4,9 x 3,7 инчи (3,5 x 12,5 x 9 Материјал : полиестер Земја на потекло : Кина Г�

ВРЕМЕ Е ЗА ЈАДЕЊЕ! : Вклучува 2 чинии од нерѓосувачки челик за сува или влажна храна и вода на мачки и кучи

КОЛЕКЦИЈА НА ЧИНИИ ЗА ЖИВОТНИ АРТДОГ Една од најдобрите чинии со вода што некогаш ќе ја видите Практичн�

ИЗОЛИРАН САД ЗА КУЧИЊА : овој сад за кучиња од нерѓосувачки челик ја одржува водата ладна со својата кар�

?Нема Истури Куче Вода Сад? Тоа е толку досадно по пиењето на кучето, водата се распрсна насекаде и ја нав

Може да го намали внесот на храна до 10 пати : уникатно дизајнираниот и интересен сад за хранење го издолж

2 во 1 : со вградената топка, нашата чинија за храна ги храни вашите миленици додека се забавуваат Погоден

Исто така, може да додаде повеќе забава кога ќе го нахраните вашето куче или мачки ослободување од чисте

Нерѓосувачки челик замена чинии Произведено Од Компанија А&Е Кејџ Произведено Во Кина Точка пакет тежи�

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : уникатниот дизајн прави секоја количина храна да оди подалеку и така кучето се чувст

Олеснување на размахване и избегнувајте акни : Пријателски за мачка не лесно за да допрете мустаќи Избе�

Лесно Чистење : овој сад лесно се мие во топла вода со сапуница и е безбеден за миење садови (само на горн�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Порцелан Големина : 5,9 х 3,0 инчи (15 х 7,5 см) Првиот порц

време, што го олеснува бришењето на нечистотијата што влегува во неа Нелизгачки сад од нерѓосувачки чел

КЕРАМИЧКИ ФИДЕР за МИЛЕНИЧИЊА користи Мазен допир, кој му нуди на вашето домашно милениче удобно искуст

Практично : садот ја прифаќа еколошката пп за правење, што е висококвалитетно и нетоксично за домашните

Висококвалитетен сад за кучиња од не'рѓосувачки челик со атрактивен дизајн на шепа со шепа Одличен прои

Scroll