Ново
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Вратоврска Боја Рефлексија Тиркизна Блуз-1 Широк-Се Вклопува 11-17 Вратот-Медиум

Тока Надолу Пластични Клип Јака-Вратоврска Боја Рефлексија Тиркизна Блуз-1 Широк-Се Вклопува 11-17 Вратот-Медиум

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Одговара на 11-17" големина на вратот и е широк 1". Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашите кучиња низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање.

За стоката

Слична стока во категоријата

?Материјал : полиестер, и позитивно и негативно печатење Рачно перење или машинско перење, сушење во сен�

Направено Од Врвен Квалитет Европска Кожа Цврсти месинг шила и токи Достапно во Различни големини...

Големина на производот (W x d x h) : 0,9 x 20,9 x 0,8 инчи (2,4 x 53 x 2 см) Тежина : 0,2 килограми (0,07 кг) Произведено Во Јапо�

Ова е прилагодлива јака за совршено вклопување и удобност за вашето куче, вклучително и тока на тешки ст

Мерења28" х 39" х 32" Дрвена рамка и 31" х 40 " капак за Перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено од �

Одговара на 1318" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

Материјал : изработен од памук, мек и удобен Големина : 424261.5 см(16.516.524.2 инч) Погоден за обем на вратот на до

100% Вистинска Кожа : нашите јаки за кучиња се направени од природна кожа По елаборираниот рачно изработе�

Безбедносна тока Страничното брзо ослободување тока е направена од квалитетна еко пријателска пласти�

Универзална Големина : двете бандани за кучиња се со иста големина, 53, 3х53, 3х76, 2 / 20, 9х20, 9х30 инчи, погодни з�

Прилагодлива Големина : Пакување од 2; 12,5"20", ширина 3 / 4"; Големина На Вратоврска : 3,54 "х 1,96" (в х ч), ве Молиме

? ДАЛИ ВИЕ И ВАШЕТО КУЧЕ САКАТЕ ДА БИДЕТЕ НА ОТВОРЕНО? Нашите водоотпорни јаки за кучиња се направени за �

●Безбедност● : дизајн На Рефлектирачки ленти.Издржлива јака високо видлива во слаби услови за време на

Позлата 20 ПАТИ Подебела : Јаката За Кучиња Со Златен Ланец ќе го заработи вашето куче на првото место во �

Одговара на 1318 "големина на вратот и е широка 1,5" Ibrивотен и смел, оваа прекрасна полиестерска јака за куч�

Направено Од Врвен Квалитет Европска Кожа Хоризонтални месинг плочи со гравирани рабови и месинг тока �

Scroll