Ново
идофас Злато Куче Синџир Јака 19мм Кубански Линк Куче Јака Со Предвремени Брава 18к Позлатени Нерѓосувачки Челик Метал Куче Синџир Јаки За Кученце Мали Средни Голем?

идофас Злато Куче Синџир Јака 19мм Кубански Линк Куче Јака Со Предвремени Брава 18к Позлатени Нерѓосувачки Челик Метал Куче

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 703.84

Позлата 20 ПАТИ Подебела : Јаката За Кучиња Со Златен Ланец ќе го заработи вашето куче на првото место во паркот. Направено СО 20x подебели 18k позлата над 316l Јаже Кое Крепи Утлегар од нерѓосувачки челик со Сигурна Брава За Прицврстување. Големина На Јака Од Златен Ланец за кучиња : ширината на синџирите на кучиња е 19мм (0,74") и има убава тежина од 319гр (0,7 фунти) до 424гр(0,94 фунти) во зависност од големината. Ве молиме имајте предвид дека овој синџир не е прилагодлив, измерете околу вратот на вашите кучиња со конец или лента каде што сакате да лежи јаката, а потоа додадете околу 1-2 инчи. Внимателно следете ги упатствата. Лесна За употреба Тока : уникатната безбедна брава за прицврстување за овие златни синџири за кучиња беше внимателно дизајнирана за брзо заклучување и отклучување и е доволно силна за да издржи 700 килограми брутална сила обидувајќи се да ја раздели. Ознака за кучиња и ѕвонче За Кучиња како дополнителен подарок : Оваа јака од синџирот на кучиња е конструирана со висококвалитетни материјали и со пакет метална кутија, додадовме ознака за кучиња и кучешко ѕвонче за вас ги краси вашите кучиња. Без ' рѓа, без корозија, само убава луксузна златна јака за кучиња. Модна јака надградба : материјал од нерѓосувачки челик, без стимулација, без загадување. Модерен Кубански синџир, нека кучето различно. Едноставно носење со едно копче, појавете се побрзо. Водоотпорен, безбоен, силен и џвакан, повеќе не се грижи за кучето залак на јаката.

За стоката

Слична стока во категоријата

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

Безбедносна тока Страничното брзо ослободување тока е направена од квалитетна еко пријателска пласти�

Доволно количество и разни бои : Пакетот содржи 4 парчиња зимски розови цветни јаки од миленичиња во 4 жи�

XSЈака= (8 "~12") x 5 / 8 "XSBowtie= 3 "x 1.8" СЈака= (10 "~16") х 4 / 5 "сБоути= 4" х 2" МЈака= (13,5 "~22") х 1" МБоути= 4,5"х 2,36"...

Направено Од Врвен Квалитет Европска Кожа Цврсти месинг шила и токи Достапно во Различни големини...

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1,5" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски

БраваНадолу Појас Брава Куче ЈакаBATGIRL Меур Букви w / Ѕвезди Розова / Бела1.5 "ШирокСе Вклопува 1832" ВратотГо�

Одговара на 1117" големина на вратот и е широк 1" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за куч

Одговара на 1832" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1,5" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1,5" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски

Оваа јака за кучиња има убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти Јаката е изработена од �

Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење Карактеристик

Џојбис Сончево Жолто Здолниште Од Алоха Пидл (ТМ) е направено од 100% памучна ткаенина од хаваи Перење...

Материјал : изработен од памук, мек и удобен Големина : 424261.5 см(16.516.524.2 инч) Погоден за обем на вратот на до

●ЈАКИ КОДИРАНИ во БОЈА + нашите јаки за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на кученце доаѓаат со 16 различни бои,светли бои, �

Scroll