Ново
Јака за мачки Отцепени Навалени Черепи Црна Бела Ширина од 6 до 9 Инчи 0,5 Инчи

Јака за мачки Отцепени Навалени Черепи Црна Бела Ширина од 6 до 9 Инчи 0,5 Инчи

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 6-9 инчи и е широка 1/2 инчи. Оваа јака за мачки содржи убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е прекумерно дизајнирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање. Оваа јака за мачки содржи убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е прекумерно дизајнирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ Е Направен во САД Со Тока Надолу Ад. и официјално лиценциран со Тока Надолу.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

?€Прилагодлива Големина Q : Темперамент [S Градите 13"15.5"]; Јаки прилагодливи од 810 инчи, 3 / 8инчна ширина 5 д�

Одговара на 1832" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

Безбедносна тока Страничното брзо ослободување тока е направена од квалитетна еко пријателска пласти�

Оваа јака за кучиња има убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти Јаката е изработена од �

Направено Од Врвен Квалитет Европска Кожа Цврсти месинг шила и токи Достапно во Различни големини Бои :

Позлата 20 ПАТИ Подебела : Јаката За Кучиња Со Златен Ланец ќе го заработи вашето куче на првото место во �

Одговара на 1318 "големина на вратот и е широка 1,5" Ibrивотен и смел, оваа прекрасна полиестерска јака за куч�

Дпрстенот од не'рѓосувачки челик обезбедува голема јачина на затегнување за да го прикачи поводникот П�

Машина за перење! Рачно изработен квалитет и уникатен дизајн Од Бестија За секоја раса со големина на вр

Одговара на 1117" големина на вратот и е широк 1" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за куч

?Материјал : полиестер, и позитивно и негативно печатење Рачно перење или машинско перење, сушење во сен�

УПОТРЕБА100% мазна не налепница, налепница или друга површна апликација КУПЕТЕ ГО КОМПЛЕТОТ Сите Јаки За

УПОТРЕБА100% мазна не налепница, налепница или друга површна апликација КУПЕТЕ ГО КОМПЛЕТОТ Сите Јаки За

БЕЗБЕДНА ЈАКА ЗА МИЛЕНИЧИЊА : квалитетот На Првите Јаки на нашите Миленици само продолжете да се подобр�

Дин И Тајлер ПакетДт Лепенка Јака со" БАКНИ МЕ ЈАС сум ИРСКИ "ЛепенкаЦрноСредно (21"26") + Обложено Кутре Пов

Scroll