Ново
Брава Надолу Мачка Јака Отцепена Камо Маслиново Црн Череп Двор2 6 до 9 Инчи 0,5 Инчи Широк

Брава Надолу Мачка Јака Отцепена Камо Маслиново Црн Череп Двор2 6 до 9 Инчи 0,5 Инчи Широк

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 324.00

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 6-9 инчи и е широка 1/2 инчи. Оваа јака за мачки содржи убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е прекумерно дизајнирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање. Оваа јака за мачки содржи убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е прекумерно дизајнирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ Е Направен во САД со Тока Надолу и официјално лиценциран со Тока Надолу.

За стоката

Слична стока во категоријата

Безбедносна тока Страничното брзо ослободување тока е направена од квалитетна еко пријателска пласти�

Димензиите на Пакувањето на Производот се 1,0"H x 5,0"L x 1,0"W Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска ј�

Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење Карактеристик

Ова е прилагодлива јака за совршено вклопување и удобност за вашето куче, вклучително и тока на тешки ст

Двоен најлон обезбедува супериорна јачина за големи или силни кучиња Двоен најлон обезбедува супериор�

Материјал : изработен од памук, мек и удобен Големина : 424261.5 см(16.516.524.2 инч) Погоден за обем на вратот на до

Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење Карактеристик

Одговара на 1318" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

[ВИСОКОКВАЛИТЕТНА МИКРОФИБЕР КОЖА] : висококвалитетната микрофибер кожа гарантира дека влечното јаже е

Позлата 20 ПАТИ Подебела : Јаката За Кучиња Со Златен Ланец ќе го заработи вашето куче на првото место во �

Одговара на 1318 "големина на вратот и е широка 1,5" Ibrивотен и смел, оваа прекрасна полиестерска јака за куч�

(Лесен за Инсталирање)независен дизајн кој е лесен за употреба и лесен за носење (Висококвалитетни Мате�

Големина на производот (W x d x h) : 0,9 x 20,9 x 0,8 инчи (2,4 x 53 x 2 см) Тежина : 0,2 килограми (0,07 кг) Произведено Во Јапо�

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

Прилагодлива Големина : Пакување од 2; 12,5"20", ширина 3 / 4"; Големина На Вратоврска : 3,54 "х 1,96" (в х ч), ве Молиме

БраваНадолу Појас Брава Куче ЈакаBATGIRL Меур Букви w / Ѕвезди Розова / Бела1.5 "ШирокСе Вклопува 1832" ВратотГо�

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи...

Дизајнот на истегнување помага да се апсорбира шокот од брзите движења кога се користи со енергични и а�

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

Scroll