Ново
Аквариум Алеги Украси За Воздушни Меури,Украс За Декор За Воздушни Меури ЗА Аквариум

Аквариум Алеги Украси За Воздушни Меури,Украс За Декор За Воздушни Меури ЗА Аквариум

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Прекрасната Декорација На Аквариумот прави вашиот аквариум да изгледа живописно и создава изобилен кислород во вашиот резервоар. Изработени од висококвалитетна смола за заштита на животната средина,нетоксични и безбедни. Ние се осигураме дека нема да донесе никаков несакан ефект во вашиот резервоар. Потребна е воздушна пумпа (Не Е Вклучена) и цевки од 3/16 инчи и воздушен вентил за контрола на протокот на воздухот до градите, а потоа можете да ја прилагодите фреквенцијата во која се отвора устата. Вистинските орнаменти управувани од воздух со движење обезбедуваат забавна акција додека го проветрувате резервоарот. Устата ќе се отвори и затвора, поживописна и поактивна. Содржат 1 алигатор меур, 4 нозе воздушни цевки и 2 вшмукување чаши, 1 вентил за проверка, 1 т-конектор и 1 вентил за контрола на воздухот. Аквариумски Украси За Воздушни Меури, Украс За Декор За Воздушни Меури за Аквариум.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ловец на богатство на аквариум Оваа декорација на аквариум обезбедува и визуелна привлечност и да го на

Цврст Цинк Легура Одмор Држава Форма Метал Украс (Тежи прибл 2.5 мл) Убаво врежано / гравирано лого на учи�

мал мост тече вода орнаменти аквариум микро пејзаж дневна соба小桥流水摆件鱼缸微景观客厅 Брзината на логист�

Направено од смола, Безбедно и нетоксично дизајн, живописни бои, реална слика Создадете природна и прир�

Иновативно не останува фиксиран на иста висина, освен ако не се смести во куќиште што е без вода Покрај о

Куќа Куќа : Сопственик на способност за абење и отпор, многу издржлив Фигурини : Одлична изработка и живо

Еколошки и безбеден : декорацијата на резервоарот за риби малиот нуркач е изработена од еколошка смола,

Декорации на резервоарот за желки Симулационата платформа за базинг на Rockery може да биде за ползи со жел

Аквариум чувајќи кригла со кафе од 12oz Не'рѓосувачки челик со финиш на емајл Препорачано миење на рацете

Уникатен Стил Овој аквариум е украсен со антички Буда кој седи во медитација под дрвото боди за да созд�

Receiveе добиете : 1 риба од риба (ајкула) livẹ аквариум риба Активи Мал Scavẹngẹr Гарантирам дека вашата риба ќ�

Рибен резервоар декорација уредување аквариум уредување смола ракотворби орнаменти дрвени барел оста�

РИБОТНА РАБОТА БУДА Декорација Обезбедува убава и шарена декорација за вашиот аквариум и обезбедува од

МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА : оваа пештера за криење рептили е изработена од висококвалитетна смола, тврда, цвр

Врвен КВАЛИТЕТ декорациите за Аквариум за Нуркачи се направени од безбеден и издржлив ПВЦ кој е погоде�

Плашена и едноставна декорација за да донесе повеќе забава на одмор Направени од материјали со добар кв

【Висококвалитетни материјали】 Нашата блескава декорација на медуза е изработена од висококвалитетен

СУВЕНИРтоа е одличен подарок за сувенири и убава колекција За Аквариумската Риба USЗОНА Скотсдејл Сад Б�

Овој производ е лесен за употреба Овој производ додава голема Вредност Овој производ е Произведен во Ки

Аквариум планински украси : Тоа е со едноставно плакнење на вода, многу погодно Аквариум планински карп�

Можете да декорирате според вашиот вкус, како што се светлина, алги, песок, камен Блок дизајн, резервоаро

Изработени од висококвалитетна, издржлива акрилна пластика, наменета за желки, жаби и други водни милен

Создава прекрасна природна глетка во вашиот аквариум Пријателски и нетоксичен материјал од смола, без

Обезбедува убава и шарена декорација за вашиот аквариум и обезбедува одлично скривалиште за рибите...

Реална форма и дизајн, одлична текстура, фини детали, добри украси од аквариум Допре удобно, не бледнее, �

Нерѓосувачки Челик Повеќебоен украс За Новогодишна елка Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар Задниот дел

Нуди чувство на природна средина Променете го вашиот аквариум во прекрасна глетка Тоа е живописно и дет

Scroll