Ново
WPYYI Аквариум Декорација Рибен Резервоар Уредување Симулација Меур Вулкански Орнаменти Пејзаж Декор Додатоци

WPYYI Аквариум Декорација Рибен Резервоар Уредување Симулација Меур Вулкански Орнаменти Пејзаж Декор Додатоци

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1155.20

Еколошки Материјал : смола, безопасна за квалитетот на водата. Светла боја, додадете мистериозно чувство во вашиот аквариум. Оваа декорација на аквариум може да ги привлече очите на вашата риба, прилично во резервоарот за риби. Направете вашиот аквариум да изгледа многу позабавно и променете го во прекрасен воден пејзаж. Долго впие во резервоарот за риби, нема да ја промени својата боја. Не треба да се грижите, за да ја намалите неволјата и да заштедите време. Број на модел : декорација На Аквариум Водни Украси Тип : Декоративни Карпи материјал : ресинтип : големина на риба : 13,5*15*13 см главни намени : уредување на Аквариум декорација на аквариум : украси уредување На Резервоарот за риби : Аквариумски Додатоци Еко-пријателски Материјал : смола, безопасна за квалитетот на водата.Светла боја, додадете мистериозно чувство во вашиот аквариум.Оваа декорација на аквариум може да ги привлече очите на вашата риба, прилично во резервоарот за риби.Направете вашиот аквариум да изгледа многу позабавно и променете го во прекрасен воден пејзаж.Долго впие во резервоарот за риби, нема да ја промени својата боја. Не треба да се грижите, за да ја намалите неволјата и да заштедите време.Пакетот вклучува : 1 Аквариум Декорација Забелешка : 1. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење.2. Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа.Ве молиме погледнете го примениот производ. Ви благодариме за разбирањето.

За стоката

Слична стока во категоријата

Безбеден материјал : Направен Од Безбеден Издржлив materials.It безбеден е за рибите Ракчиња, пржени риби, бет

Овој производ е лесен за употреба Овој производ додава голема Вредност Овој производ е Произведен во Ки

Вештачка застрашувачка мумија : неговиот материјал е врвен материјал од смола за да изгледа исклучител�

Нуди чувство на природна средина Променете го вашиот аквариум во прекрасна глетка Тоа е живописно и дет

Аквариум чувајќи кригла со кафе од 12oz Не'рѓосувачки челик со финиш на емајл Препорачано миење на рацете

СИМУЛАЦИЈА Риба Вештачка Аквариумска Риба Блескава Бета Риба Живописна Пловечка Риба Фигурина Силикон

Изработени од висококвалитетна смола, тврда, цврста, многу стабилна и не лесно соборена од поголеми вле�

Иновативно не останува фиксиран на иста висина, освен ако не се смести во куќиште што е без вода Покрај о

Орнамент на аквариум Бета дневник Направете риби од ракчиња пржени ракови од пустини бета гуштер геко, �

Украси за Аквариумски Буриња : Изработени од висококвалитетни материјали, безбеден и долг работен век...

Изгледа одлично во сите прилики Материјал : природен Лабрадорит Големина : 535мм тежина : 110гр / компјутер �

Scroll