Ново
Флуоресцентен симулационен резервоар за симулација на мибистички миризба, вшмукувачки вшмукувачки октопод октопод кул аквариум животен век за лебдечки украс, си?

Флуоресцентен симулационен резервоар за симулација на мибистички миризба, вшмукувачки вшмукувачки октопод октопод кул аквариум

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1196.80

Декорација на резервоарот за риби : риба од силиконски пуфер, убава и животна декорација за резервоар за риби или аквариум. Лажна риба за резервоар за риби : [уникатен дизајн] : Декорацијата на резервоарот за риби е поврзана со тенки невидливи јажиња и чаши за вшмукување што можат да се прилагодат во висина. Реални резервоар за риби или аквариум украси убавина и реализам на вашиот аквариум. Декор на аквариум : Тие се прикачени тенки невидливи жици и чаши за вшмукување што можат да ја прилагодат висината на нив. Симулирана пуфер : гумената риба може да апсорбира природна светлина или светла ноќе, и светкава светлина во темница. Декорација на аквариум : [Применливо : ] : Декорациите за риби од сјај со подножје се погодни за сите водни околини, без ефект врз рибата и квалитетот на водата и лесно можете да го користите за украсување на вашиот аквариум. Декорација на резервоарот за риби : риба од силиконски пуфер, убава и животна декорација за резервоар за риби или аквариум. Лажна риба за резервоар за риби : [уникатен дизајн] : Декорацијата на резервоарот за риби е поврзана со тенки невидливи јажиња и чаши за вшмукување што можат да се прилагодат во висина. Реални резервоар за риби или аквариум украси убавина и реализам на вашиот аквариум. Декор на аквариум : Тие се прикачени тенки невидливи жици и чаши за вшмукување што можат да ја прилагодат висината на нив. Симулирана пуфер : гумената риба може да апсорбира природна светлина или светла ноќе, и светкава светлина во темница. Декорација на аквариум : [Применливо : ] : Декорациите за риби од сјај со подножје се погодни за сите водни околини, без ефект врз рибата и квалитетот на водата и лесно можете да го користите за украсување на вашиот аквариум. Пакетот вклучува 1 x симулирани карактеристики на риба од пуфер - Материјал : Гума симулација мала златна рипка. - Тие се прикачени тенки невидливи жици и чаши за вшмукување што можат да ја прилагодат висината на нив вештачки резервоар за риби. - Големина : 9x5x5cm Декорации за лебдечки риби. - Рибата со пуфер е изработена од зелен материјал што не му штети на рибите или водата Qulity Puffer Fish. - Флуоресцентниот ефект ќе биде посилен ако е изложен на лажен резервоар за риби за лампи. - Безбедно за риба и добро за сите водни околини симулирани риби од пуфер. - Убавицата и реализмот на вашиот аквариум со оваа пуферна риба лажна тропска риба. - Боја : Како што е прикажано играчки за аквариум за риба. - Силиконски риба од риба, убава и животна декорација за резервоарот за риби или аквариум сјај аквариум украси. ГОДИНИ ОПИСАКАКАРИУМ декор Ова е симулирана риба од пуфер изработена од гума, која нетоксична и .Симулирана пуферка со висока симулација на делфини за пејзаж на резервоарот за морска вода. , и динамичен; Може да создаде подводен свет за вас.

За стоката

Слична стока во категоријата

Совршена декорација за вашата бања, дневна соба или ресторан Креативна шема на водопади, што е уникатно

Големина : 11,5 см * 3см * 7,5 см / Боја : сина Ние го почитуваме и негуваме секој клиент, доколку имате какви б�

СИМУЛАЦИЈА Риба Вештачка Аквариумска Риба Блескава Бета Риба Живописна Пловечка Риба Фигурина Силикон

Оваа карпа е направена од полирезин и прави возбудлив украс во секој аквариум Натопувањето во вода долг

Боја : Ретро светло виолетова Материјал : Смола Големина на колиба( H x W) : Прибл 4,3 х 2,5 см / 1,7 х 1 инч Прекра

Рибен резервоар декорација уредување аквариум уредување смола ракотворби орнаменти дрвени барел оста�

?●Играчки за качување За Влекачи● : има рамномерно распоредени кружни дупки на столбовите за качување �

Орнамент за рибари на риба фино изработка ги обезбедува своите животни детали и практичност Статуа на р

Деталите се живописни, боите се природни и убави, а ефектот може да биде реален без разлика во водата или

Еколошки и безбеден : декорацијата на резервоарот за риби малиот нуркач е изработена од еколошка смола,

Иновативно не останува фиксиран на иста висина, освен ако не се смести во куќиште што е без вода...

Калкасл Занает 3 КОМПЈУТЕР Природна Вистинска Исушена Филипинска Морска Ѕвезда (2" 3") [Видови] оваа морск�

Scroll