Ново
Флуоресцентен симулационен резервоар за симулација на мибистички миризба, вшмукувачки вшмукувачки октопод октопод кул аквариум животен век за лебдечки украс, си?

Флуоресцентен симулационен резервоар за симулација на мибистички миризба, вшмукувачки вшмукувачки октопод октопод кул аквариум

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1196.80

Декорација на резервоарот за риби : риба од силиконски пуфер, убава и животна декорација за резервоар за риби или аквариум. Лажна риба за резервоар за риби : [уникатен дизајн] : Декорацијата на резервоарот за риби е поврзана со тенки невидливи јажиња и чаши за вшмукување што можат да се прилагодат во висина. Реални резервоар за риби или аквариум украси убавина и реализам на вашиот аквариум. Декор на аквариум : Тие се прикачени тенки невидливи жици и чаши за вшмукување што можат да ја прилагодат висината на нив. Симулирана пуфер : гумената риба може да апсорбира природна светлина или светла ноќе, и светкава светлина во темница. Декорација на аквариум : [Применливо : ] : Декорациите за риби од сјај со подножје се погодни за сите водни околини, без ефект врз рибата и квалитетот на водата и лесно можете да го користите за украсување на вашиот аквариум. Декорација на резервоарот за риби : риба од силиконски пуфер, убава и животна декорација за резервоар за риби или аквариум. Лажна риба за резервоар за риби : [уникатен дизајн] : Декорацијата на резервоарот за риби е поврзана со тенки невидливи јажиња и чаши за вшмукување што можат да се прилагодат во висина. Реални резервоар за риби или аквариум украси убавина и реализам на вашиот аквариум. Декор на аквариум : Тие се прикачени тенки невидливи жици и чаши за вшмукување што можат да ја прилагодат висината на нив. Симулирана пуфер : гумената риба може да апсорбира природна светлина или светла ноќе, и светкава светлина во темница. Декорација на аквариум : [Применливо : ] : Декорациите за риби од сјај со подножје се погодни за сите водни околини, без ефект врз рибата и квалитетот на водата и лесно можете да го користите за украсување на вашиот аквариум. Пакетот вклучува 1 x симулирани карактеристики на риба од пуфер - Материјал : Гума симулација мала златна рипка. - Тие се прикачени тенки невидливи жици и чаши за вшмукување што можат да ја прилагодат висината на нив вештачки резервоар за риби. - Големина : 9x5x5cm Декорации за лебдечки риби. - Рибата со пуфер е изработена од зелен материјал што не му штети на рибите или водата Qulity Puffer Fish. - Флуоресцентниот ефект ќе биде посилен ако е изложен на лажен резервоар за риби за лампи. - Безбедно за риба и добро за сите водни околини симулирани риби од пуфер. - Убавицата и реализмот на вашиот аквариум со оваа пуферна риба лажна тропска риба. - Боја : Како што е прикажано играчки за аквариум за риба. - Силиконски риба од риба, убава и животна декорација за резервоарот за риби или аквариум сјај аквариум украси. ГОДИНИ ОПИСАКАКАРИУМ декор Ова е симулирана риба од пуфер изработена од гума, која нетоксична и .Симулирана пуферка со висока симулација на делфини за пејзаж на резервоарот за морска вода. , и динамичен; Може да создаде подводен свет за вас.

За стоката

Слична стока во категоријата

ЖЕЛКА УЖИВАЊЕ ПРИСТАНИШТЕ дното е релативно рамно и стабилно Погоден за поставување на уредување на ак�

Аквариум планински украси : Тоа е со едноставно плакнење на вода, многу погодно Аквариум планински карп�

Дрифтвуд е природен производ, така што секое парче има уникатна форма и големина Вашата декорација на Dri

Изгледа одлично во сите прилики Материјал : природен Лабрадорит Големина : 535мм тежина : 110гр / компјутер..

Вештачка застрашувачка мумија : неговиот материјал е врвен материјал од смола за да изгледа исклучител�

Еколошки и безбеден : декорацијата на резервоарот за риби малиот нуркач е изработена од еколошка смола,

Куќа Куќа : Сопственик на способност за абење и отпор, многу издржлив Фигурини : Одлична изработка и живо

Обезбедува убава и шарена декорација за вашиот аквариум и обезбедува одлично скривалиште за рибите Лес

【Висококвалитетни материјали】 Нашата блескава декорација на медуза е изработена од висококвалитетен

Орнамент за рибари на риба фино изработка ги обезбедува своите животни детали и практичност...

Ловец на богатство на аквариум Оваа декорација на аквариум обезбедува и визуелна привлечност и да го на

Совршена декорација за вашата бања, дневна соба или ресторан Креативна шема на водопади, што е уникатно

Декорации за резервоар за риби за 55 галон резервоар : Дизајнот ориентиран кон детали го обезбедува тоа и

Изработени од висококвалитетна смола, тврда, цврста, многу стабилна и не лесно соборена од поголеми вле�

Смола лебдечки нуркач : животен и реален изглед, задоволен од вашите очи, ви донесе прекрасно расположен

СУВЕНИРтоа е одличен подарок за сувенири и убава колекција За Аквариумската Риба USЗОНА Скотсдејл Сад Б�

СИМУЛАЦИЈА Риба Вештачка Аквариумска Риба Блескава Бета Риба Живописна Пловечка Риба Фигурина Силикон

Прекрасната Декорација На Аквариумот прави вашиот аквариум да изгледа живописно и создава изобилен ки�

Висока Симулација Калапи За Инјектирање Во Боја, Не Бледнеат Во Водата Долго Време Лесно Се Чисти, Исчис

Безбеден материјал : Направен Од Безбеден Издржлив materials.It безбеден е за рибите Ракчиња, пржени риби, бет

Овој производ е лесен за употреба Овој производ додава голема Вредност Овој производ е Произведен во Ки

Scroll