Ново
Дизни DN6212L Minnie Mouse со оревчекер од бонбони, мулти-обоен

Дизни DN6212L Minnie Mouse со оревчекер од бонбони, мулти-обоен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 662.72

Направено од дрво, смола и боја/мика. Мерки 10 инчи. Официјално лиценциран производ на Дизни. Официјално лиценциран производ на Дизни. Мери 10-инчи. Направено од дрво цврсто, смола, дрвен камп и боја/мика. Оваа 10-инчна орево-оревокршачка Minnie Mouse од Курт Адлер е забавен и празничен додаток на која било колекција за празници или колекција на оревчести! Minnie Mouse е прикажан овде облечен во розов лак и чевли заедно со црвена и зелена зимска шамија. За дополнителен празничен допир, таа држи бонбони трска во едната рака и торба за подароци во нејзината друга рака. Совршено за навивачите и колекционерите на Дизни!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Светла и празнична боја може и топла атмосфера на Божиќна забава Декорацијата во кујната, дневната соба

Направено од дрво цврсто, смола, боја / мика и полиестер Мерки 10 инчи Дел од колекцијата Оревокркер Курт �

Тоа ќе стане суштински дел од украсувањето на вашиот дом и ќе ги збогати вашите Божиќни украси...

Традиционална и модерна прекрасна оревозак на оревчеста, изработена од дрво и рачно насликана 1 сет од 3

Не можете да ја користите оваа прекрасна дрвена оревче како фотографски реквизит за да направите некои

Пакетот вклучува : Војник на Оревокркер со кутија | Материјал : Дрво Тема : луѓе Стил : Медитеранот Пакето�

Земја на потекло : Кина Број на модел : 70052 Димензија на пакетот : 17.0 "L x 9.0" W x 7.0 "H Тежина на пакет : 2.1 lb...

Луѓето ќе бидат импресивни овој украсен украс за кукли, како шарен и нежен Висок квалитет и издржлив дрв

Овој оревчекер на Штајнбах го одликува Чаби Конфектор Висок околу 11,5 инчи Воведен во 2003 година, рачно из

Војник на ореви, приврзоци за време на оревско дрво, висечки оревчести кукли, дрво виси украси, декораци�

Оревокршачи украси за новогодишни елки спална соба, дневна соба, дом, автомобил и така натаму Исто така,

Scroll