Ново
Махза навој вметнете ја навојната топка во форма на главата за прицврстување на јатката 1 парчиња 1 парчиња

Махза навој вметнете ја навојната топка во форма на главата за прицврстување на јатката 1 парчиња 1 парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

- Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање. ✔ Облека и отпорна на корозија. Surface штити од оштетување на животната средина и 'рѓа. Excеквентната отпорност на 'рѓа и оксидација не само што ја обезбедува нивната издржливост и обезбедува долг животен век. Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреба. Карактеристики : Цврст и компактен пропуст функционер-лаос.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

Овие вметнуваат ореви се направени од јаглероден челик со голема количина цинк за издржливост и заштит�

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

M8 x 20мм, завртка за глава, Pantone 191664TPX Лизгав на молекуларно ниво, има релативно висок коефициент на триење.

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба Изработено со висококвалитетен јаглероден чел�

Големина на конецот : M3 / 0.12 "(D); Име на производот : ореви за заклучување на прирабница Материјал : 304 не'рѓ�

Големина на конецот : M3 / 0.12 "(D); Име на производот : Орев за заниткување Материјал : јаглероден челик, обло�

Произведено во сад Произведено Од Паркер Паркер бренд производ Димензии на пакетот : 1 "L x 1" W x 1 " H Долга н�

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање...

M6 x 20мм, завртка за глава, Pantone 110601TCX Лизгав на молекуларно ниво, има релативно висок коефициент на триење.

Големина : М5 Е прилагодено : да Број на модел : 16 JHCD891 D891 C1 C Тип : Друго Снабдувања на DIY : Метал Големина : М5.

Орев од не'рѓосувачки челик Детали за големината Ве молиме проверете ја сликата на списокот 2 Проверете

1 Главна Примарната употреба на оваа навртка за спојување е да се обезбедат два предмети заедно, честопа

Рамна глава Навојни инсерти 1008 1010 низок јаглероден челик, цинк жолта плоча Рамна глава Навојни инсерти.

Мерење : Должина : 43мм (1,69 ”) Материјал : Цврст нерѓосувачки челик, издржлив и компактен Можете да ја конт�

Рамна глава ребра Навојни инсерти Голема прирабница, отворен крај 1008 1010 низок јаглероден челик, цинк жо

Рамна глава Навојни инсерти 1008 1010 низок јаглероден челик, цинк жолта плоча Навојни инсерти / навртки з�

Големина : парчиња M6 1000, боја : сребрена боја Големина : парчиња M6 1000, боја : сребрена боја...

Scroll