Ново
Мабек хардвер ореви 1 парчиња 304 не'рѓосувачки челик рамна глава навојна затрусна вметнување на орев -орев навртката

Мабек хардвер ореви 1 парчиња 304 не'рѓосувачки челик рамна глава навојна затрусна вметнување на орев -орев навртката

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

✯ истрог и издржлив. Threads се остри, чисти, точни и без закопчување. Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на премијата ја олеснуваат вашата поправка или инсталација. - лесно да се идентификуваат. ✔ Секоја орев е обележана со соодветната големина. ✯ истрог и издржлив. Threads се остри, чисти, точни и без закопчување. Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на премијата ја олеснуваат вашата поправка или инсталација. - лесно да се идентификуваат. ✔ Секоја орев е обележана со соодветната големина. Цел Функциониран-loosebrandstiance челик.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина на конецот : 1 / 4 "; Име на производот : Орев на заниткување Материјал : цинк позлатен, јаглероден �

Големина на конецот : M12 / 0,47 "(г); Име на производот : Орев на заниткување; Материјал : Метал : : 1,8мм Хексагон

Големина : M6 35 PCS Материјал : Јаглероден челик Број на модел : MLM Тип : Ореви на заниткување Снабдувања на DIY

【Getе добиете ореви со висок квалитет на јаглерод челик со висок квалитет на јаглерод, силни и отпорни на

Материјал : Оревот на заниткувањето е галванизирана на неговите површини, што има силна отпорност на 'рѓ

Големина на низата : М6; Име на производот : затворен крај навртката навртка Материјал : 304 не'рѓосувачки ч

Големина на конецот : M10 / 0.4 "(Thread.D); Име на производот : Орев за заниткување Материјал : 304 не'рѓосувачки че�

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање Dimentionsprecise Димензи�

Забите на орев се притискаат во плочата со надворешна сила, така што периферијата на дупката е деформир�

Големина на конецот : (г) M8 / 0.3 "; Име на производот : Орев на заниткување; Материјал : 304 не'рѓосувачки чели�

Мала количина на големина што може да се користи без да потрошите никаква работа што ви е потребна Дебел

832 Мандел за замена на навој За употреба на поставувачи на ореви на астро за рака (1443b, 1442, 1450, 1451 или 1452)...

Може да се користи во склопувањето на електромеханички и лесни индустриски производи како што се автом�

[Спецификација] Различни спецификации на алуминиумски завртки вертикални житни ореви за да се задовол�

Големина на конецот : M5 / 0.2 "(D); Име на производот : Орев на заниткување Материјал : алуминиум; тежина : 63g Со

Не'рѓосувачкиот челик е супериорен во однос на редовниот челик и обезбедува одлична отпорност на 'рѓа в�

За MDF PVC акрилно иверица дрво Повеќекратни модели навртки на орев M3 M4 M4 M6 M8 M8 M10 M12 Ореви навојни навојни ал

Лесен за употреба : фино изработка и лесна за употреба, без никакви тешки барања иако ги користите за прв

Со 50 парчиња : Постојат 50 парчиња прирабници, а големата количина ја прави замената многу поудобна...

Големина на конецот : M6 / 0.24 "(D); Име на производот : Орев на заниткување Материјал : алуминиум; тежина : 28g...

Scroll