Ново
Мабек хардвер ореви 1 парчиња 304 не'рѓосувачки челик рамна глава навојна затрусна вметнување на орев -орев навртката

Мабек хардвер ореви 1 парчиња 304 не'рѓосувачки челик рамна глава навојна затрусна вметнување на орев -орев навртката

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

✯ истрог и издржлив. Threads се остри, чисти, точни и без закопчување. Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на премијата ја олеснуваат вашата поправка или инсталација. - лесно да се идентификуваат. ✔ Секоја орев е обележана со соодветната големина. ✯ истрог и издржлив. Threads се остри, чисти, точни и без закопчување. Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на премијата ја олеснуваат вашата поправка или инсталација. - лесно да се идентификуваат. ✔ Секоја орев е обележана со соодветната големина. Цел Функциониран-loosebrandstiance челик.

За стоката

Слична стока во категоријата

Може да се користи во склопувањето на електромеханички и лесни индустриски производи како што се автом�

Големина на конецот : M5 / 0.2 "(D); Име на производот : Орев на заниткување Материјал : алуминиум; тежина : 63g Со

Големина на конецот : 1 / 4 "; Име на производот : Орев на заниткување Материјал : цинк позлатен, јаглероден �

Големина на конецот : M6 / 0.24 "(D); Име на производот : Орев на заниткување Материјал : алуминиум; тежина : 28g С�

[1] : Примени на Завртката за наврт се користи за метални плочи или неметални, дрво и други плочи во граде�

Содржина на пакет 50 парчиња x навртки од не'рѓосувачки челик; Големина : M5 x 10мм (метрика) Материјал Овие �

Големина на конецот : M12 / 0,47 "(г); Име на производот : Орев на заниткување; Материјал : Метал : : 1,8мм...

【Getе добиете ореви со висок квалитет на јаглерод челик со висок квалитет на јаглерод, силни и отпорни на

Половина шестоаголник во форма на ритам За употреба во шестоаголни дупки Инстали за глава со низок проф

✯ истрог и издржлив Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика ✔ Побавете ја ваш

✯ истрог и издржлив ✔ Облека и отпорна на корозија Surface штити од оштетување на животната средина и 'рѓа E

Големина на низата : (г) M4 / 0,16 "; Име на производот : Орев на заниткување; материјал : јаглероден челик, обл�

M61.0 Големина на низата Се прицврстува во слепи дупки Крпано тело за антиротација Широк опсег на зафат за

Со 50 парчиња : Постојат 50 парчиња прирабници, а големата количина ја прави замената многу поудобна...

Не'рѓосувачкиот челик е супериорен во однос на редовниот челик и обезбедува одлична отпорност на 'рѓа в�

Име на производот : Орев на ритам; Материјал : Метал Содржина на пакетот : 50 (+ / 2%) x навртката на заштитени;

Големина на конецот : M10 / 0.4 "(Thread.D); Име на производот : Орев за заниткување Материјал : 304 не'рѓосувачки че�

Големина на конецот : 5 / 16 “(г); Име на производот : Орев за заниткување Материјал : Метал; Тежина : 575г...

[Спецификација] Различни спецификации на алуминиумски завртки вертикални житни ореви за да се задовол�

Големина на конецот : (г) M8 / 0.3 "; Име на производот : Орев на заниткување; Материјал : 304 не'рѓосувачки чели�

Големина на конецот : M5 / 0.2 "; Име на производот : Орев на заниткување Материјал : алуминиум; тежина : 32g...

Име на производот : Орев на ритам; Материјал : јаглероден челик, цинк; Дијаметар на низата : 0,164 "(#8) Теч на н

Цинк позлатена жолта згрчена јаглерод челик занити Тема на темата : M4 X0.70 Тип на глава : рамна глава...

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање...

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

Големина на низата : M3 / 0,12 "; Име на производот : Завршена орев; материјал : јаглероден челик, обложен со ж

Големина на конецот : M10 / 0,4 "; Име на производот : Орев на заниткување Материјал : метал, обложен цинк; теж�

Функција : Тип на глава : рамна глава; Боја : бронзен тон Оревите имаат површина зацврстена со работа, обе�

Scroll