Ново
SATUCASE Убава Шема СТП Кожа Паричник Штанд Картичка Слотови Заштитни Случај Покритие За Амазон Сите-Нови Поттикне 2019

SATUCASE Убава Шема СТП Кожа Паричник Штанд Картичка Слотови Заштитни Случај Покритие За Амазон Сите-Нови Поттикне 2019

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 321.60

Случајот е особено дизајниран За Сите Нови Поттикне 2019( 10-Та Генерација), совршено го заштитува вашиот поттикне. Синтетичка кожна магнетна кутија со прекрасно чувство на допир. Мека силиконска внатрешна обвивка, држете го вашиот поттикне совршено. Дизајн на паричник со слотови за картички и готовина. Лесно претворете се во поддршка за гледање видеа. Лесно пристап до сите копчиња, камера и сите функции на вашиот поттикне. Заштитете го вашиот поттикне од нула, отпечатоци од прсти и испакнатини, одржувајќи го вашиот поттикне во нова состојба. Случај За Поттикне 2019 (10-Та Генерација) Лесно пристап до Сите функции Погодно за пристап и отстранување на пакетот вклучен : 1 X поттикне случај.

За стоката

Слична стока во категоријата

КОМПАТИБИЛНОСТ : Сите Поттикне хартија бели модели од 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 и 2017 (7 генерација) со 300 ppi дисплеј,

КомпатибилностКонкретно Компатибилна со Поттикне Хартија Бела 2021 (11Та Генерација) 6,8 инчи / Хартија Бел�

❀Компатибилност ❀ нашите Кутии За Поттикнување одговараат на речиси сите Модели На Поттикнување Најд�

6" х 12" автомобилска ознака за метална регистарска табличка со висок сјај Изработен од најквалитетен алу

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

Гаранцијата на производителот не може да се примени (В) Неги Харуба, Коданша / Невестата На Комитетот За

[Компатибилен] : Дизајниран За 11та генерација на 6,8" Поттикне Хартија, објавен во 2021 година Не е применлив

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

1+ Еднострано Магнетно Куќиште За Покривање за 7" Поттикне Оаза 2019 (10Та Генерација) риадер За Поттикне Оаз

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај Само Fitskindle Младите 10Та Генерација 2019 Објавен (Модел Бр...

€Компатибилни Модели Q Дизајниран исклучиво за 7" Сите Нови Поттикне Оаза (9Ти Генерал) 2017 (Модел Бр...

●Компатибилност● Исклучиво дизајниран За Поттикне Хартијабела 5 11Та Генерација 6,8 Инчи Не се вклопува�

®Внимание е Дизајнирано специјално За Поттикне хартија бела 4 (10Та Генерација објавена САМО ВО 2018 годин�

●КОМПАТИБИЛНОСТ●Специјално дизајниран За Целосно Нова Хартија За Поттикнувањебела 11Та Генерација 2021

Scroll