Ново
Случај за 7 Поттикне оаза 9-Та Генерација, 2017 Ослободување-Тенок Лесен Заштитен Капак Со Авто Спиење &засилувач; Разбуди, Жолта

Случај за 7 Поттикне оаза 9-Та Генерација, 2017 Ослободување-Тенок Лесен Заштитен Капак Со Авто Спиење &засилувач; Разбуди,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Ве молиме Имајте предвид дека само совршено се вклопуваат Сите Нови Поттикне Оаза 9-Та Генерација 2017 Порака-Модел бр : CW24 WI; нема да одговара на други поттикне уреди.Ве молиме проверете Го Моделот Бр. на задниот Дел од Вашиот Поттикне пред поставување на цел. ●Автоматско Будење / Спиење Е Отворено За да се разбуди и блиску за да заспие, за да заштедите повеќе енергија од батеријата и да го продолжите времето на мирување. ●Издржливи Материјали●со издржливи ткаенини надвор и внатрешноста на микрофибер без гребнатини, го штити вашиот екран од какви било гребнатини. Го прави вашето читање поудобно. ●Исклучителен дизајн на шаблони е достапен во различни модни и забавни стилови на модели по ваш избор. Тоа го прави Вашиот Поттикне многу убава уникатна заштита красат вашиот уред. Quefceft Fit ® совршениот крој И тенок дизајн ви овозможуваат да ја максимизирате функционалноста на вашиот kindle; сите контролни копчиња се целосно достапни без отстранување на куќиштето. Компатибилностовој случај е компатибилен САМО Со Сите Нови Поттикне Оаза 9-Та Генерација 2017 Ослободување (Број На Модел : CW24 WI).Не Се Вклопуваат Поттикне хартија бела претходна Генерација Поттикне уред.Ве молиме проверете го бројот на вашиот модел купување.Заштитници на екранот : заштитното куќиште Поттикне оаза 2017 9-Та Генерација има раб на екранот што е приближно 1мм повисок од екранот.Дури и ако не користите заштитник на екранот, исто така можете да се осигурате дека екранот не е оштетен.Прецизна Позиција На Дупката : случајот Поттикне оаза 2017 9-Та Генерација со прецизни исечоци на копчињата.Им овозможува на корисниците лесно пристап до сите пристаништа.И користете додатоци од трети страни.Функција за автоматско Будење/Спиење* Поддржува функција за автоматско Будење/Спиење Со Отворање/Затворање на капакот.* Паметно заштеда на енергија и продолжување на времето на подготвеност.Спецификации за пакување : 1 x Поттикне Оаза 2017 9-Та Генерација Заштитен Случај Ве Молиме Имајте Предвид Боите прикажани на сликите може малку да се разликуваат од вистинскиот производ поради поставките за осветлување и боја.Топол Потсетник : ако повторно ви треба заштитна футрола За Поттикнување. Можете да пребарувате "мимсун" директно!.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Компатибилен] : Дизајниран За 11та генерација на 6,8" Поттикне Хартија, објавен во 2021 година Не е применлив

● Автоматско Спиење / Будење : Го Буди или го става Вашиот ечитач автоматски да спие кога капакот е отвор

€Компатибилни Модели Q Дизајниран исклучиво за 7" Сите Нови Поттикне Оаза (10Тиот Генерал) 2019 (Модел Бр С8И

[Компатибилен] : Дизајниран За 11та генерација на 6,8" Поттикне Хартија, објавен во 2021 година...

КОМПАТИБИЛНОСТ : Сите Поттикне хартија бели модели од 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 и 2017 (7 генерација) со 300 ppi дисплеј,

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

?€ ВАЖЕН СОВЕТ : овој Случај За Поттикнување беше дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен СО Белата Харт

[Компатибилен] : Дизајниран За 11та генерација на 6,8" Поттикне Хартија, објавен во 2021 година Не е применлив

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

●КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ●Покријте Само Компатибилен Со Поттикне Хартија (6,8 инчи, 11 Та Генерација2021 Издани

1+ Еднострано Магнетно Куќиште За Покривање за 7" Поттикне Оаза 2019 (10Та Генерација) риадер За Поттикне Оаз

[Совршено Вклопување Поттикне 11ти Генерал 2022] : Дизајниран исклучиво За 6 " Целосно Нов Поттикне (11Та Гене

Scroll