Ново
Ebook Хартија Бела Корица Компатибилна со 6,8 Поттикне Хартија Бела 11-Та Генерација Цветаат Цвеќиња Од Сао Паоло 2021 Ebook Хартија Случај Со Автоматско Спиење/Будење

Ebook Хартија Бела Корица Компатибилна со 6,8 Поттикне Хартија Бела 11-Та Генерација Цветаат Цвеќиња Од Сао Паоло 2021 Ebook

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 721.60

[Компатибилен] : Дизајниран За 11-та генерација на 6,8" Поттикне Хартија, објавен во 2021 година. Не е применливо за сите хартиени бели генерации пред 2021 година. Ве молиме проверете го моделот на уредот пред купувањето. [Автоматско Будење/Спиење] : капакот поттикне хартија може автоматски да се разбуди или да го заспие вашиот уред со отворање или затворање на капакот, со што ќе заштедите енергија и ќе го продолжите времето за читање. [Магнетно Затворање] : предниот капак ќе биде прикачен на екранот кога е затворен, обезбедувајќи безбедно затворање, фиксирање на уредот без покривање на предниот дел и заштита На Хартијата За Поттикнување кога не се користи. [Висок Квалитет] : Изработени од издржлива синтетичка кожа, тенка и лесна, мека внатре, го штитат вашиот уред од нечистотија и гребнатини. [Исклучителен Изглед] : дизајнот со печатена шема со висока дефиниција го прави Вашиот Поттикне Хартија Бело изгледа помодерно и поубаво, што ви носи опуштено и среќно расположение. Компатибилен Моделсамо Одговара Поттикне Хартија Бела 2021 (11-Та Генерација,Само Ослободување 2021 Година) НЕ ОДГОВАРА На Генерациите на Хартија За Запалување пред 2021 година магнетно Затворање магнетното затворање и отворање го олеснуваат одржувањето на капакот на место кога читате или го штитат вашиот уред кога не сте.Прецизно Сечењепрецизно отсекување совршено одговара на вашиот уред, лесен пристап до сите функции. Нема потреба да ја отстранувате хартиената бела обвивка при полнење.Автоматско будење/спиење оваа кутија за разгорување хартија може автоматски да се разбуди или да го заспие вашиот уред со отворање или затворање на капакот, заштедувајќи енергија за подолго време на читање.Ултра Лесен и Компактен лесен дизајн додава минимален волумен на вашиот уред и нуди целосна заштита без да го изгуби својот стил.Лесно може да се стави во вашиот ранец или актовка.Забележете дали големината одговара на вашиот уред пред да нарачате!.

За стоката

Слична стока во категоријата

●КОМПАТИБИЛНОСТ●Специјално дизајниран За Целосно Нова Хартија За Поттикнувањебела 11Та Генерација 2021

Компатибилни Модели нашите Кутии За Поттикнување одговараат на речиси сите Модели На Поттикнување...

●Компатибилни Модели€Дизајнирани исклучиво за 6" Целосно Нова Поттикне Хартија (10 Та Генерација2018 Пор

Компатибилни Модели нашите Кутии За Поттикнување одговараат на речиси сите Модели На Поттикнување...

?€ ВАЖЕН СОВЕТ : овој Случај За Поттикнување беше дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен СО Белата Харт

®Внимание е Дизајнирано специјално За Поттикне хартија бела 4 (10Та Генерација објавена САМО ВО 2018 годин�

Само одговара На старата верзија Поттикне Хартија бело 1 2 3 пред 2018 (Објавен во 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, Модел

?€ ВАЖЕН СОВЕТ : овој Случај За Поттикнување беше дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен СО Белата Харт

[Компатибилен] : Дизајниран За 11та генерација на 6,8" Поттикне Хартија, објавен во 2021 година...

`+ЗАБЕЛЕШКА само за 6" Поттикне хартија бела 5 / 6 / 7 Ве Молиме љубезно потврдете го бројот на моделот на зад

Магнетно затворање функција за автоматско будење / спиење лесно ракување заштеда на енергија .Може да и�

[Компатибилен] : Дизајниран За 11та генерација на 6,8" Поттикне Хартија, објавен во 2021 година Не е применлив

? [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] Кутија За Кутии Компатибилен со Џебен Допир HD 2 Заштитете го ВАШИОТ Допир HD 2 со едно�

Ве молиме Имајте предвид дека само совршено се вклопуваат Сите Нови Поттикне Оаза 9Та Генерација 2017 Пор�

●Компатибилност● Исклучиво дизајниран За Поттикне Хартијабела 5 11Та Генерација 6,8 Инчи Не се вклопува�

[Совршено Вклопување Поттикне 11ти Генерал 2022] : Дизајниран исклучиво За 6 " Целосно Нов Поттикне (11Та Гене

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој стилски и симпатичен дизајн автоматски случај за будење или спиење е

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај Само Fitskindle Младите 10Та Генерација 2019 Објавен (Модел Бр...

●Компатибилност ●Само компатибилен Со новиот kindle utader (8Та ГенерацијаМодел 2016) `+Функција За Автоматско

●Компатибилност● Исклучиво дизајниран За Поттикне Хартијабела 5 11Та Генерација 6,8 Инчи Не се вклопува�

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара само на 6" Поттикне (10Ти Генерал) 2019 (Модел Бр J9 G2

?●Компатибилност●Дизајниран исклучиво за 6 " Целосно Нов Поттикне (11Та Генерација 2022 Издание) Модел Бр.

Применливи Модели : оваа големина е само За Поттикне Патување (2014 Објавен) Копче за вклучување на грбот...

€Компатибилни Модели Q Дизајниран исклучиво за 7" Сите Нови Поттикне Оаза (9Ти Генерал) 2017 (Модел Бр...

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

●Компатибилност● Исклучиво дизајниран За Поттикне Хартијабела 5 11Та Генерација 6.259 Инчи Не се вклопув�

Компатибилни Модели нашите Кутии За Поттикнување одговараат на речиси сите Модели На Поттикнување...

Scroll