Ново
Cooo Оригами Случај За Сите Нови Kindle 10-Та Генерација 2019 Изданија-Паметни Водоотпорен Кожен Преклопен Капак Со Автоматско Будење/Спиење, Погоден Само За Модел J9G29R, Бра

Cooo Оригами Случај За Сите Нови Kindle 10-Та Генерација 2019 Изданија-Паметни Водоотпорен Кожен Преклопен Капак Со Автоматско

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Qull-new Kindle (10-Ти Генерал) 2019 Ослободување Е-читач Модел "J9 G29 R" САМО. Ве молиме проверете го бројот на моделот е-читач на задната страна на вашиот уред и проверете дали е "J9 G29 R". Qurdling Заградата Qu : Иновативни Вграден Во Оригами штанд се преклопува во пејзаж или портрет ориентација за гледање на рацете слободен. Qulestrable e-Material : Изработен од издржлива синтетичка водоотпорна кожа со мека внатрешност за да спречите гребнатини, предниот и задниот капак го штитат Вашиот kindle e-читач од гребнатини, нечистотија и нечистотија,нелизгачка обвивка. Quoto Vake/Speep : Со Функција За Автоматско Будење/Спиење. Разбудете го или ставете го уредот да спие со отворање или затворање на капакот. Магнетниот затворач гарантира дека капакот е безбедно затворен, го прицврстува вашиот уред без ремени што го покриваат предниот дел. Qultra-think : Ултра тенок и ултра лесен издание. Заштитете го вашиот уред без додавање на непотребни рефус или тежина. Квалитетен производ на вашите прсти! Заштитете го Вашиот 6-инчен Поттикне со овој ракав во секое време! Компатибилност : Дизајниран ЗА : Целосно нов Поттикне (10-Ти Генерација) 2019 Ослободување Е-Читач МОДЕЛ "J9 G29 R" САМО. Ве молиме проверете го бројот на моделот е-читач на задната страна на вашиот уред и проверете дали е "J9 G29 R". Ние го развивме овој капак За Поттикнување врз основа на некои повратни информации и прашања од купувачите. Ги има следниве карактеристики : 1-Стил На Држач За Оригами : ние го дизајнираме овој случај главно за да ги ослободиме вашите раце за време на читањето, додека ви обезбедуваме совршена заштита. Уште поважно, овој паметен капак е потенок отколку што мислевте. 2-Слој Од Плексиглас : со цел да ја обезбедиме Вашата Е-книга Постојана заштита, конкретно додадовме Слој од плексиглас (Во Споредба со нормалниот Слој На Хартија што може да го усвои друг добавувач). Овој нов дизајн може да ја врати вашата корица во првобитната состојба дури и по силно свиткување. 3-со функција за автоматско спиење и будење, затворете го куќиштето За Поттикнување за да ја ставите машината во хибернација, отворете го капакот За Поттикнување за да го разбудите е-читачот. 4 - површината на заштитната обвивка е изработена од кожа, а околу неа има рабови за шиење, така што рабовите не се остри, а местата каде што доаѓа во контакт со прстите при читање нема да ви ги направат прстите непријатни. 5-Магнетна адсорпција : Магнетната спојка обезбедува капакот да биде безбедно затворен, го прицврстува вашиот уред без ремени што го покриваат предниот дел. 6-внатрешноста на допирите на екранот за е-читач со поставата на СТП, што нема да го оштети екранот. 7-Прецизни исечоци, целосен пристап до сите карактеристики без отстранување на куќиштето,отпорни на гребење,отпорни на удари,целосна заштита на трупот на авионот. 8-Тежина : околу 95гр.Забелешка : ве Молиме проверете го моделот на уредот пред да нарачате. Поради Различен Монитор, бојата може да има разлика.

За стоката

Слична стока во категоријата

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

●Компатибилност● Исклучиво дизајниран За Поттикне Хартијабела 5 11Та Генерација 6,8 Инчи...

€Компатибилни Модели Q Дизајниран исклучиво за 7" Сите Нови Поттикне Оаза (9Ти Генерал) 2017 (Модел Бр CW24 WI) �

?●Компатибилност●Дизајниран исклучиво за 6 " Целосно Нов Поттикне (11Та Генерација 2022 Издание) Модел Бр.

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

●Компатибилност+ овој случај поттикне само Се вклопува Поттикне 10Та Генерација 2019 Објавен (Модел Бр.J9 G2

❀Компатибилност ❀ нашите Кутии За Поттикнување одговараат на речиси сите Модели На Поттикнување...

[Совршено Вклопување Поттикне 11ти Генерал 2022] : Дизајниран исклучиво За 6 " Целосно Нов Поттикне (11Та Гене

●Компатибилност ●Само компатибилен Со новиот kindle utader (8Та ГенерацијаМодел 2016) `+Функција За Автоматско

КОМПАТИБИЛНОСТ : Сите Поттикне хартија бели модели од 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 и 2017 (7 генерација) со 300 ppi дисплеј,

Scroll