Ново
Флип Случај За Сите Нови Поттикне Оаза - Мулти Агол Раце Слободен Гледање Стојат Покритие Со Авто Спиење Будење, Шарени елен

Флип Случај За Сите Нови Поттикне Оаза - Мулти Агол Раце Слободен Гледање Стојат Покритие Со Авто Спиење Будење, Шарени елен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

€Компатибилни Модели Q Дизајниран исклучиво за 7" Сите Нови Поттикне Оаза (10-Тиот Генерал) 2019 (Модел Бр. С8ИН40). Не одговара на уредите За Поттикнување од претходната генерација. ●АВТОМАТСКО БУДЕЊЕ / СПИЕЊЕ ● Разбудете го или ставете го уредот да спие со отворање или затворање на капакот. Интегрираниот магнет гарантира дека капакот е безбедно затворен. Заштеда на енергија за подолго време на читање. ●Исклучителен дизајн на шаблони е достапен во различни модни и забавни стилови на модели по ваш избор. Тоа ја Прави Вашата Хартија За Поттикнувањебела многу убава уникатна заштита украсете го вашиот уред. Quoll-Protection®Premium pu кожни надворешни и микрофибер внатрешни карактеристики тенок, мек и издржлив, обезбедувајќи му на вашиот таблет најдобра заштита од удари, прашина, оштетувања и Гребнатини Внатрешноста На Микрофибер Додава Удобност и Го Штити Вашиот Екран и Го Одржува Чист. ●100% Задоволство И Враќање На Средствата Доколку е потребно, слободно контактирајте не. Сите прашања може да се одговорат преку е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Известување : Компатибилен за 7 " Сите Нови Поттикне Оаза (10-Ти Генерација) 2019 (модел : S8 IN40). Пакетот Вклучува : 1 x Поттикне Хартија Бела Случај.Технологија за дигитално Печатење : Во Споредба со традиционалното печатење и печатење на процесот на боење, може да му овозможи на куќиштето да постигне посложен и живописен ефект на печатење на шаблони достапен во различни светли и забавни бои. Вашиот идеален партнер за разгорување хартија.Одлична Заштита : надворешна кожа од стп и внатрешност од микрофибер го штитат вашиот уред за поттикнување од нула и прашина.Лесен случај му дава на вашиот уред максимална заштита без додавање на дополнителен дел.Ставете го во вашата торба и можете да уживате во читањето во секое време и насекаде.Имате прашања? Контактирајте не 1.Дали функционира функцијата За Автоматско будење/спиење?Да, функцијата за автоматско будење/спиење работи одлично.2.Како да знам кој модел и генерација е Мојот е-читач?Одете во Поставки/Опции На Уредот/Модел На Уред.

За стоката

Слична стока во категоријата

1+ Еднострано Магнетно Куќиште За Покривање за 7" Поттикне Оаза 2019 (10Та Генерација) риадер За Поттикне Оаз

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран productми Браун производ Рачно изработена кожна конструкциј

?€ ВАЖЕН СОВЕТ : овој Случај За Поттикнување беше дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен СО Белата Харт

●Компатибилност+ овој случај поттикне само Се вклопува Поттикне 10Та Генерација 2019 Објавен (Модел Бр.J9 G2

Гаранцијата на производителот не може да се примени (В) Неги Харуба, Коданша / Невестата На Комитетот За

[Компатибилен] : Дизајниран За 11та генерација на 6,8" Поттикне Хартија, објавен во 2021 година Не е применлив

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

❀Компатибилност ❀ нашите Кутии За Поттикнување одговараат на речиси сите Модели На Поттикнување Најд�

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара само на 6" Поттикне (10Ти Генерал) 2019 (Модел Бр...

Scroll