Ново
Очила за кошарка на Мекосто, Очила за безбедност на спортски заштитни средства, Унисекс мажи жени млади очила за рагби во хокеј на тенис

Очила за кошарка на Мекосто, Очила за безбедност на спортски заштитни средства, Унисекс мажи жени млади очила за рагби во хокеј

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 335.84

Силиконска рамка. Ева леќи. Облога за обложување против магла. Тешката рамка и двојните леќи против магла обезбедуваат целосна заштита за вашите очи со брзо движење на предмети за време на вежбање. Флексибилните и прилагодливи степки и мека подлога за силиконски нос се удобни, така што никогаш не се чувствувате уморни. Нераскинливи ветерници, леќи против магла кои можат да се заменат со леќи на рецепт. Мека гумена носепада, оставете го носот да се чувствува удобно додека носите спортски очила во Лорсул за возење велосипед за риболов голф Ева и други додатоци. Должина : 158мм, ширина : 50мм. Погодно за секаков вид спортови како фудбалски хокеј рагби фудбалска кошарка бејзбол тенис итн. И тоа е добро заштита за вашите очи. Спортските очила Мекосто се дизајнирани за секаков вид спортови како кошаркарски фудбалски хокеј рагби бејзбол фудбал итн., Што добро ги штити очите. Носејќи ги спортските очила, не треба да се грижите за очилата ќе се спушти лесно, бидејќи има прилагодлива лента за да ја прилагодите должината за совршено да одговарате на главата. Може да ја носите за да ги заштитите очите од неочекувана мала несреќа како удирање Очи со топки. Со тежок случај, очилата се ублажуваат во форма на пена што одговара за да ги заштити од оштетување доколку случајот се фрли наоколу. Удобно е, многу лесен и удобен за употреба. Тоа е идеален очила за loversубители на кошарка/фудбал/тенис. Ременот е прилагодлив и може да одговара на повеќето луѓе. Додатоци : Спортски очила *1 кутија за тврда заштита *1 торбичка *1 крпа за чистење *1.

За стоката

Слична стока во категоријата

Гумена рамка Поликарбонат леќи Облога за обложување против магла Материјал : Рамката и леќите се израбо

? ИЗВОНРЕДНО АУДИО : Четири звучници вградени во храмовите обезбедуваат бујна, здрава музика и повици шт

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Направени во САД и увезени Отпорен на магла 260 ° СПЕКТРИСКИ ТЕРМАЛНИ ЛЕНСИ СИСТЕМ Вметнете технологија �

Рамка TR90 Ева леќи Облога за обложување против магла TR90 рамката и антиFO двојните леќи обезбедуваат целос

Увезени Издржлива рамка за поликарбонат Леќи со темен чад 100% заштита од штетни зраци на УВА / УВБ...

Увезени Силиконска рамка АнтиМагла Слој слој 100% Ув Заштита : Заштитата на очите од штетните ефекти на УВ

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Преместете се на нула материјал што не се лизга з�

Рамка за поликарбонат (компјутер) Поликарбонат леќи УВ облога за облога за заштита Опремени со расипнич

Внимание : ве молиме контактирајте не за да ви испратиме детали за оптички рецепт, ние ќе го прилагодиме

Јасна / чиста двојна Прогнозиран филм за чистење на кал Огледало (сино, црвено, сребро, злато, зелено)...

Империја ЕВС МакБаскет технологија, изглед, заштита и дишење Empire има комбиниран дизајн на најсовремени

Овозможува долготрајна врска без да ги нарушите перформансите на вашиот Goggle Технологијата за промена н

Гумена рамка Поликарбонат леќи Подлога за обложување отпорен на гребење Заштитна : Тешката рамка на очи

Тип на шема : Еднобојна Голема тркалезна за Мажи Темни Нијанси За Жени Шестоаголни Очила Преголемо Трча�

Пластика Увезени Силиконска рамка +АНТИМАГЛА И ЈАСЕН ВИД : АнтиМаглата ја спречува кондензацијата на во

Пластична рамка Пластична леќа Поларизирани Ширина на објективот : 62 инчи Поларизирано очило за сонце н

Направени во САД или увезени Термопластична рамка за полиуретан (TPU) Леќи со ацетат Облога за обложување

4 K PRO УЛТРА HD ВИДЕО СНИМАЊЕ : Неверојатно Видео Со 4 K Резолуција Со Аудио И Јасна Фотографија, TR90 Флексиби�

进口 Рамка за поликарбонат (компјутер) Поликарбонат леќи Подлога за обложување отпорен на гребење ? Паке�

ДИЗАЈНИРАН ЗА ДЕЦА : Совршен За деца на возраст од 614 години АНТИМАГЛА : кристално јасно под и над видот н�

50% поликарбонат, 30% пластика, 15% пена, 5% силикон Увезени Силиконска рамка Дизајнот со низок профил, цилинд

Поликарбонат Увезени Гумена рамка Поликарбонат леќи 【Безбедно и удобно】 : Азбујските спортски очила з

Scroll