Ново
Очила за читање на очите M1 & M2 за жени -TR90 Рамка за блокирање на сина светлина w/пролетна шарка, анти -очила и УВ сјај

Очила за читање на очите M1 & M2 за жени -TR90 Рамка за блокирање на сина светлина w/пролетна шарка, анти -очила и УВ сјај

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 287.84

Увезени. Пластична рамка. Леќи со смола. Не поларизирани. Анти сино светло обложување. Ширина на леќи : 2.09 инчи. Висина на леќи : 2,19 инчи. Мост : 0,67 инчи. АРМ : 5,51 инчи. ► Стилиливиот дизајн на кејти- модни рамки во стилот на мачки е еден од денешните трендови за жени. и самоуверено да носите М1, немате ризик да пробате. Увезени. Пластична рамка. Леќи со смола. Не поларизирани. Анти сино светло обложување. Ширина на леќи : 2.09 инчи. Висина на леќи : 2,19 инчи. Мост : 0,67 инчи. АРМ : 5,51 инчи. ► Стилиливиот дизајн на кејти- модни рамки во стилот на мачки е еден од денешните трендови за жени. и самоуверено да носите М1, немате ризик да пробате.

За стоката

Слична стока во категоријата

?●100% БЕЗ РИЗИК ДА СЕ ОБИДЕ да го стори тоа, секој проблем во врска со синото светло што ги блокира очилат�

Димензија на производи Материјал за рамки : пластика, ширина на леќи : 2 1 / 16 "(53мм), ширина на рамката : 5 1 / 2

ДИМЕНЗИЈА НА ПРОИЗВОДИТЕматеријалот на Рамката Е Пластичен, ширина На Објективот околу 1 7 / 8 инчи (47мм), �

Должината на обележувачот е 3,3 инчи / 8,5 см Ознаките направени од не'рѓосувачки челик, издржливи, отпорни

Очила 4 пакување плус 4 пакување е еднакво на 8 пакување очила за читање за жени Купувањето пакет може да �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Придржувајќи се кон авангардниот моден и удобен дизајн концепт € HD антиСИНИ СВЕТЛОСНИ ЛЕЌИ меки силико

Увезени Пластична рамка Леќи со смола Не поларизирани Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита

Qultralight & flexible Рамка Овие стилски женски очила за читање се направени од врвен еластомер tr 96 мемориски мат

Лесни и удобни : очилата се проѕирни И лесни За Чистење ,вклопувањето е толку лесно на лицето(само 10гр) ,т�

Дајте им на читателите јасен фокус на видот и намалете го напрегањето на очите кога користите дигитални

Композитна рамка фотохроматска леќа неполаризирани Висока Енергија Видливи слој слој Ширина на објект

Очила 4 пакување плус 4 пакување е еднакво на 8 пакување очила за читање за жени Купувањето пакет може да �

Увезени Пластична рамка Пластични леќи Неполаризирана УВ облога за облога за заштита Ширина на леќи : 68

Увезени Рамка TR90 Поликарбонат леќи Не поларизирани Ширина на леќи : 51 милиметри [Детали за дизајнирање] �

€КУПИ 1 ДОБИЕ 9 ПАКЕТИ : овој сет доаѓаат во 3 пакувања половина раб очила за читање со 1.00 и 6 пакети класич

Рамка со компјутерска мала тежина со акрилни антиискривени леќи Неполаризирана Удобни пролетни раце и

1 Елаборирани, едноставни и стилски очила за читање ве прават помлади, очила за читање на пари со 4 пакува

Леќите се 1,96 инчи x 1,37 инчи , Рамката за очила е со големина од 5,7 инчи, рацете се долги 5,31 инчи Ретро грозд�

Пластична рамка Леќи со смола Не поларизирани Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита...

Увезени Метална рамка Поликарбонат леќи Не поларизирани Обвивка за обложување на леќи за блокирање на �

Неполаризирано Слој Отпорен на гребење Мост : 0,55 инчи Сина Светлосна Леќа : премиум леќа Со сини зраци Ру

Увезени Пластична рамка Поликарбонатна леќа Неполаризирано Ширина на објективот : 50 милиметри Висина н

Mul 5 пара разнобојни очила за читање +2.00 и 3 пара очила за читање ментална рамка +2.00 се вклучени по ниска це

Бифокални / прогресивни очила за читање Фотохромно читање очила за сонце Очила за блокирање на сина св�

Нашите врвни очила за читање компјутери со Повеќе Прегледи имаат специјално дизајнирани леќи кои ви ов�

Пластична рамка Акрилни леќи Не поларизирани Подлога за обложување отпорна на гребење Ширина на леќи : 4

Увезени Поликарбонат рамка Поликарбонатна леќа Неполаризирано Ширина на објективот : 28 милиметри...

+2,75 читање диоптер Големина на леќи 58мм x 35mm x 132mm целокупна ширина Одговара на повеќето очила Лесно приц�

Scroll