Ново
Очила за читање на очите M1 & M2 за жени -TR90 Рамка за блокирање на сина светлина w/пролетна шарка, анти -очила и УВ сјај

Очила за читање на очите M1 & M2 за жени -TR90 Рамка за блокирање на сина светлина w/пролетна шарка, анти -очила и УВ сјај

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 287.84

Увезени. Пластична рамка. Леќи со смола. Не поларизирани. Анти сино светло обложување. Ширина на леќи : 2.09 инчи. Висина на леќи : 2,19 инчи. Мост : 0,67 инчи. АРМ : 5,51 инчи. ► Стилиливиот дизајн на кејти- модни рамки во стилот на мачки е еден од денешните трендови за жени. и самоуверено да носите М1, немате ризик да пробате. Увезени. Пластична рамка. Леќи со смола. Не поларизирани. Анти сино светло обложување. Ширина на леќи : 2.09 инчи. Висина на леќи : 2,19 инчи. Мост : 0,67 инчи. АРМ : 5,51 инчи. ► Стилиливиот дизајн на кејти- модни рамки во стилот на мачки е еден од денешните трендови за жени. и самоуверено да носите М1, немате ризик да пробате.

За стоката

Слична стока во категоријата

Увезени TR90 рамка Смола леќа Неполаризирано Ширина на објективот : 51 милиметри Висина на објективот : 43 м�

DEN 3.00

Лесен и дискретен, лесно собрание Помал од пакет гума за џвакање Парчето за јамка ви овозможува да прика

Фанки сино светло блокирање на очила за читање *1 , Шрафцигер 1 (да одржува очила еднаш на секои 1 недела) И

Увезени TR90 термичка пластична рамка Поликарбонат Shatter Proof леќи Поларизиран 100% UVA и UVB облога Ширина на л�

Увезени Метална рамка Поликарбонат леќи Не поларизирани Обвивка за обложување на леќи за блокирање на �

Должината на обележувачот е 3,3 инчи / 8,5 см Ознаките направени од не'рѓосувачки челик, издржливи, отпорни

Според Управата За Безбедност И Здравје При Работа : претпочитаното растојание за гледање На VDTs се движ�

Пластична рамка Леќи со смола Не поларизирани Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита Ширина �

Увезени Рамка TR90 Поликарбонат леќи Не поларизирани Ширина на леќи : 51 милиметри [Детали за дизајнирање] �

Лесни и удобни : очилата се проѕирни И лесни За Чистење ,вклопувањето е толку лесно на лицето(само 10гр) ,т�

Scroll