Ново
Минималистички Тенки Бескрајни Обетки Со Обрач Стерлинг Сребро 925 Едноставна Мала Рскавица Хуги Обрачи Трагус Обетка Пирсинг На Уши Прстени За Нос Столпчиња 14мм 16?

Минималистички Тенки Бескрајни Обетки Со Обрач Стерлинг Сребро 925 Едноставна Мала Рскавица Хуги Обрачи Трагус Обетка Пирсинг

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Вистински 925 Стерлинг Сребро, без Никел, без Олово, Хипоалергично, тоа е добар избор за Чувствителни Уши, Без Никел, Три Слоја Бело Позлатено, Висококвалитетни Полирани Бескрајни Обетки Со Карики. Надворешен Дијаметар : 14мм/16мм/18мм/20мм. Дебелина : 1,2 мм. Најквалитетна Изработка. Убавиот Стил Ве Прави Шармантни И Привлечни!. Мода Елегантен Хаги Круг Обрач Стил За Жени Мажи Тинејџерски Девојки, Добро исти за фустан, состанок, свадба и било која друга пригода. Идеални Подароци за Жени и Девојки. Еден ПАР Доаѓа во кесичка со кадифе. Одлични подароци за жени, мајка, свекрва, сопруга, девојка, ќерка, внука, тетка, сестра, најдобра пријателка итн. Идеални Подароци за Роденден, Свадба, Годишнина, Божиќ, Дипломирање, Денот На Мајките, Денот на Вљубените итн. Забелешка : ве Молиме посетете ја нашата продавница за помала големина ако ви треба. 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-Вашето задоволство е нашата вечна цел. Се трудиме најдобро да се погрижиме секое парче од нашите производи да пристигне во најдобар квалитет и состојба. Ние не продаваме производи кои не се исти како опишани и пробиени. Ако добиете неисправен производ, ве молиме контактирајте не веднаш. Ние ќе понудиме бесплатна замена. Совршен Подарок За Божиќ, Денот На Вљубените, Роденден, Годишнини. Прекрасен Подарок За Мајка, Баба, Ќерка, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Мајка, мајка, свекрва, Годишнина, Баба, Нана, Баба.

За стоката

Слична стока во категоријата

8 "x8 : обрач за везови за машини со повеќе игла (200mmx200mm) Создадете ватенка поефикасно Големина за да одгова

1 / 2 cttw Тркалезни Дијаманти (I2I3 Јасност, IJ Боја) Природни Дијаманти Без Конфликти Сребрени Обетки Изработ

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Мали обрач за вез : Направено од врвен материјал, издржлив и практичен Шиење обрач за приврзоци : Погодно

● НАЈНОВИ АКРИЛНИ ОБЕТКИ на обетката со обрач и дадовме доза на модерен стил со графичка силуета и сезо

Обетките Со Златен Обрач се Лесни,Модни и Издржливи,Погодни за сите Видови Облека.Одлични Златни Обетки

Држете цврсто исцрпувачки полипропилен монтирање и стеги, долг животен век, можете да го користите тоа �

Издржлив, практичен, едноставен, но удобен Без никаков лош вкус Држете ткаенини затегнати за проекти за

?Омилен Во Холивуд, прегратките се еден од најголемите трендови за накит во моментов! Нашите кубни цирко

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Стерлинг Сребрена Хаги Обетки : една цел вклучува 3 пара S925 стерлинг сребрена пост хаги обрач обетки...

Овие хуги обетки можат да се пофалат со димензија од 0, 62х0, 45 / 16х11, 5 мм, со дебелина од 0,12 / 3 мм Изработен�

ПОЗЛАТЕНИ ОБЕТКИ СО ОБРАЧ : дали барате класичен, елегантен пар обетки за жени кои ќе ги украсуваат ваши�

Широко се применува во вкрстено, вез, ватирање, игли, украсување и многу повеќе Производот има креативен

Мали Обетки Со Обрач За Девојчиња : надворешниот дијаметар е 16мм, Обликот на Срцето изгледа толку симпат

●Материјал●избираме висококвалитетен еколошки и ден, денот На Вљубените, денот на благодарноста итн �

БЕЗВРЕМЕНСКИ ОБРАЧ СО МОДЕРЕН РАБДодадете изјава за вашиот изглед со овие ажурирани обетки со обрач ВО

Што Ќе Добиете : ќе добиете богати бои и количини, доволно за вашата дневна замена и споделување со семеј

Покажете ја вашата креативност со создавање на свој везен дизајн Природната ткаенина е монтирана во об�

Лесно вез Достапно во различни големини и бои Завртките се изработени од метал Лесно вез...

Овој сет за игла за шиење е направен од квалитетен материјал Не само што ја подобрува практичната спосо�

Сите Обетки Се Направени од Сребро Без алергија, Без Олово, Без Никел и Без Кадмиум Симпатична Обетки Об�

Scroll