Ново
Домашна Решетка За Облека Креативна Спална Соба Решетка За Облека Аголна Закачалка За Подот Капацитет За Складирање Корпа

Домашна Решетка За Облека Креативна Спална Соба Решетка За Облека Аголна Закачалка За Подот Капацитет За Складирање Корпа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Едноставните и практични закачалки се идеални за организирање облека. Широк дизајн на маса, може да се стави облека, капи, чевли и облека. Може да се закачи и наредени облека, јасна и лесна за земање. Голем капацитет, торби и облека виси по волја. Може да се премести наоколу и да се постави околу вашата куќа и канцеларија по желба. Едноставните и практични закачалки се идеални за организирање облека.Широк дизајн на маса, може да се постави облека, капи, чевли и облека што може да се закачат и да се наредат облека, јасна и лесна за носење голем капацитет, чанти и облека што висат по волја може да се преместат и да се постават околу вашата куќа и канцеларија по желба.Материјал : Металтип : Мебел За Дневна Соба Специфична Употреба : Големина На Палтото : како што е прикажано пакетот вклучува : 1* решетка за облека Од Подот до таванот (не вклучувајќи други предмети за прикажување)Забелешка : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см.2. Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различни компјутерски екрани и монитори. Ви благодариме за разбирањето!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина( Л х х х) : 120 х 35 х 154см / 47,2 х 13,8 х 60,2 инчи Боја : Злато Целиот производ прифаќа извонредна изработк

Едноставен и елегантен : едноставен модерен дизајн, мазни линии, елегантни и убави Структура : железен м�

? Громот молчи : мазната дупка е во контакт со прстенот, силна и отпорна на ' рѓа; вградениот нем прстен е ф

Едноставен и елегантен : едноставен модерен дизајн, мазни линии, елегантни и убави Структура : железен м�

Користете Простор : Влез Во Дневната Соба,Гардероба Во Спалната Соба,Соблекувална За Перформанси,Прода�

Големина( W x d x h) : 29,5 x 15,7 x 63,8 инчи (75 x 4 Материјал : Железо Земја На Потекло : Кина Антички Стил Закачалка Ре

Полски не сече раце, грижа за семејството Убава и дарежлива во форма Мала фигура помага да се направи пр�

нема потребни алатки решетката изгледа одлично и додава функција на речиси секој простор Оваа решетка �

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

●ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : оваа облека стои опремена со 1 шини за облека,7 полица за складирање за да

Материјал на производот : Избрано Пеглање, Водоотпорен И Отпорен на Влага, Отпорен На ' рѓа / Отпорен на Г�

Произведено во Сад Димензии на пакетот : 10,0 Л х 6,0 Ч х 4,0 В (инчи) Тежина на пакетот : 2,1 фунти Лесна Инсталац

ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛЕколошки, Безбеден и Здрав.висококвалитетен Бор и Мдф,Цврсти Суровини Од Природно Др

Дизајн на индустриски Цевкирешетката за облека е дизајнирана да изгледа одлично и е изработена од мета�

Оваа спирална решетка не само што заштедува простор, туку е совршена и за вашата просторија за перење / п

ИЗДРЖЛИВА и Силна тешка решетка за облека со двојна шина направена од хромирани метални цевки со дебели

Закачалките за палто ви овозможуваат брзо да ги организирате работите во ходникот Закачалката брзо се �

Боја : Светло Розова Материјал : Кадифе, Абс Пластика, Метална Кука Големина На Единечна Закачалка : 17,7"Л �

? Метален Материјал : висококвалитетен метален материјал, боја за печење на висока температура на површ�

Бидејќи сте отпорни на ' рѓа, совршена решетка за палто и клупа за складирање чевли, ви овозможуваат да ј�

Разумно користење на секој сантиметар простор сите видови облека уредно складирани Површината е мазна

ЅИД СКЛАДИРАЊЕ ОБЛЕКА стојатрешетката за закачување облека е изработена од материјал од висока класа, �

Двострана Рамка со полици од 824 инчи, 1 Закачалка И 1 Клиент Правоаголни Цевки Дизајнер 400 Серија на комби�

Scroll