Ново
Хахио Пластични Штипки За Облека Клип За Чорапи Перење 2 инчи Должина Со Пролет Силен Зафат Ветроупорен Лесен Штипка Висат Заштедете Простор А Не Оштетување Оставе

Хахио Пластични Штипки За Облека Клип За Чорапи Перење 2 инчи Должина Со Пролет Силен Зафат Ветроупорен Лесен Штипка Висат Заштедете

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Блага облека pins.It нема да остави дамки од мувла и дамки на облеката.Долниот раб на клиповите не е груб,така што не е лесно да ја изгребате кожата или да ја оштетите ткаенината.Овие клипови добро се лепат и стегаат и не оставаат страшни траги на облеката,килимите итн.Игличките за облека нема да ја исечат ткаенината, нема да создадат две дупки од двете страни на вашата облека. Не заземајте многу простор.Овие иглички може да се закачат предмети од оставата, чајната кујна на шпилка за да заштедат простор.Прицврстете на лавиците на вратата на кабинетот за прикажување брзо и лесно.Помогнете да не се лизга облеката од закачалки, предметите нема да паднат кога ќе се судрат.Ќе ги држи цврсто дури и кога има ветер.Нема да се скрши лесно и ќе може да го издржи влечењето на мало дете.Совршен за закачување на бебешки предмети на решетката или алиштата за сушење. Овие иглички за облека се погодни за патување за миење алишта и закачување под туш за да се исушат.Одлично за дете кое оди во вселенски камп и користи некои за редовно кампување, покрај базен и во алишта room.No треба постојано да ја користите машината за сушење.Направете перење алишта во главниот простор за бања/перење алишта толку лесно.За деликатни што мора да бидат суви на воздух на лавици, овие иглички за облека можат да издржат изложени на продолжена ултравиолетова боја. Лесно се штипка и одлично за отворени кеси како чипс,леб итн.Помогнете во одржување на храната taste.It може да ја затвори торбата и да ви овозможи да ја закачите торбата на полицата.Одлично за нивно користење за закачување крпи за перење под туш,закачување градници во плакарот и сокс во просторијата за перење.Можете да ги ставите вашите крпи во близина на мијалникот и да не ги оштетите вратите на кабинетот. Зафат убаво.Клиповите лесно се вклопуваат преку шипки за пешкири и прачки за туширање,за сушење раце.Закачете крпи за садови,ракавици за пилинг,капа за туширање,лента за глава,сунѓери за туширање и крпа под мијалник.Совршен за закачување облека за вежбање во бања и закачување белешки во кујната. Материјал : Пластична Количина : 18 ПАРЧИЊА Големина : Должина : 51мм/2инч Ширина : 9мм/0,35 инчи игличките за облека не заземаат многу простор во плакарот.Тие нема да оштетат или да остават траги на облеката.Полека, полека.Лесно за прицврстување и закачување.Чувајте ја облеката од лизгање од закачалки.Совршен за закачување на бебешки предмети на решетката или алиштата за сушење.Одлично за деликатни што мора да бидат суви на воздух racks.No треба постојано да ја користите машината за сушење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Други пластика со низок квалитет лесно се кршат Насликани дрвени лесни за бледнеење секоја игла е лесна

Боја : Сребрен Тон; Име На Производ : Клип За Облека Големина : 5,2 x 2,5 x 1,2 cm / 2,05 "x 0,98" x 0,47 " (LWT) Нето Тежина : 59г�

Нерѓосувачки Челик Метални Пролетни Стеги Применливи за различни сцени, како што се виси облека, виси в�

Тешка Облека : облеката, чаршафите и јорганите се сушат на воздух, ветроупорни и фиксирани, што може да с�

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Дизајн На Клипови, Инсталација На Рамна, Лесна За Инсталирање Во Оставата, Чајната К�

ИГЛИЧКИ за ОБЛЕКА Доаѓа со јаже, никогаш не се лизгајте од висината на облеката, може лесно да се стави н�

Фото Клипови За Хартија : Премиум материјалот ќе ги направи толку издржливи и безбедни за долгорочна уп�

Терилин Држач за Клип За облека Изработен Од врвен материјал Кој е цврст и дурабел за употреба...

Вклучен пакет : ќе добиете 6 парчиња клипови за крпи за плажа, Погодни за вашата секојдневна употреба...

`+ Цврст Дизајн : Фино Дрво Списание Задни Прашања Прилагодливи Метални Стеги Тешки Брзи Стеги Агол Голе�

Клипови за Алигаторска Ткаенина : Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување,осветл�

Изработени од издржлива пластика со галванизиран челик без ' рѓа Пакетот се состои од шест комплети кли

Клипови за Пешкири За Столчиња За Плажа Крстарење : Едноставен и удобен дизајн, многу лесен за употреба �

Облека Опис овие мали бели дрвени штипки за облека се совршени за сечење белешки за благодарност или за

Изработени од издржлива пластика со галванизиран челик без ' рѓа Пакетот се состои од шест комплети кли

[Материјал од нерѓосувачки челик] клипот е изработен од жица од нерѓосувачки челик со висока цврстина, к

Содржина и Големина : ќе добиете дрвени клипови од 100 парчиња со големина од 35х7х10мм / 1, 4х0, 3х0, 4инч, доволн

Обоени Штипки За Облека, нашите производи имаат отпорност на абење и кршење и не се лесни или деформиран

Quantion vantunty : Доаѓа со 100 парчиња мини пластични клипови Многу количина за задоволување на вашите различни

Магнетизам : Никој Ве Молиме Разберете Дека Поради Различните Позиции На Сликите, Боите Може Да Имаат Хр

Стегач за Фиксирање ќебе : ЗАКАЧАЛКА За ДОЛНА Облека Овие штипки За облека се изработени од висококвали�

Висок Квалитет : Изработен Со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

[Широка Употреба] Идеален За облека во просторијата за перење, плакарот или на отворено, за крпи и други �

Црни Иглички За Облека Дрвени : Засилете ја играта за перење и изработка со овој масовен комплет црни др�

Материјал овие бели пластични закачалки клипови се направени од цврста бела абс пластика, овие клипови

€Висок Квалитет●Мини дрвени штипки за облека се направени од природно дрво, метални жичени пружини за

Штипка за облека : а за вашиот пријател и семејство Клипови за запечатување : Мултифункционални, како кл�

Секој клип за крпи е совршен за летни денови и може да се користи НА ДВОР, БАЗЕН И ПЛАЖА кога сте на одмор!

ОБЛЕКА ИГЛИЧКИ КЛИПОВИ Нерѓосувачки Челик Облека Пешкир Клипови За Плажа Столици, Гигант Облека Игличк

100% нерѓосувачки челик Увезени КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН : Горниот Дел Од Стегачот За Производител На Ќофтиња Има

Scroll