Ново
Халнијаси 24 ПАРЧИЊА Шарени Пластични Иглички За Облека, 4 Бои, Тешки Клипови на Отворено Со Пружини, Клипови За Перење Алишта За Сушење Облека, Иглички За Облека за З

Халнијаси 24 ПАРЧИЊА Шарени Пластични Иглички За Облека, 4 Бои, Тешки Клипови на Отворено Со Пружини, Клипови За Перење Алишта

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 123.04

[Широка Употреба] Идеален За облека во просторијата за перење, плакарот или на отворено, за крпи и други ситници во бањата и за пластични кеси и други работи во кујната. [Долготрајни И Дураб] игличките за облека Од халнија Се Изработени од висококвалитетна пп и метална пружина, може да се користат долго време кога се избегнува долгорочна сончева светлина. [Масовно Пакување] 24 ПАРЧИЊА пакување со 4 бои, одлично за облека во перална, плакар, бања или кујна. Точки на триење напред. Лак дизајн во средината. Постабилно стегање. Дизајн на ленти на рачката, отпорен на лизгање. Лесно користење во перална, плакар или на отворено. [Широка Употреба] Идеален За облека во просторијата за перење, плакарот или на отворено, за крпи и други ситници во бањата и за пластични кеси и други работи во кујната. [Долготрајни И Дураб] игличките за облека Од халнија Се Изработени од висококвалитетна пп и метална пружина, може да се користат долго време кога се избегнува долгорочна сончева светлина. [Масовно Пакување] 24 ПАРЧИЊА пакување со 4 бои, одлично за облека во перална, плакар, бања или кујна. [Големина]секоја облека иглички мерка 2.83 "L € 0.47" W € 1.4 " H. [Предупредување] детето мора да го користи под придружба на возрасни.

За стоката

Слична стока во категоријата

Стегач за Фиксирање ќебе : ЗАКАЧАЛКА За ДОЛНА Облека Овие штипки За облека се изработени од висококвали�

Висококвалитетни Иглички За Облека Од Дрвоклиповите за перење изработени од 100% тврдо дрво од бреза и си

Клипови за подигање на гумени заштитни слоеви : нашите штипки за подигање со куки користат процес на нат

Вклучен пакет : доаѓа со 4 парчиња клипови за крпи за плажа во 2 различни бои, 2 парчиња црвени папагали и 2

Клипови за Пешкири За Столчиња За Плажа Крстарење : Едноставен и удобен дизајн, многу лесен за употреба �

Quantion vantunty : Доаѓа со 100 парчиња мини пластични клипови Многу количина за задоволување на вашите различни

Нерѓосувачки Челик Метални Пролетни Стеги Применливи за различни сцени, како што се виси облека, виси в�

Штипка за облека : а за вашиот пријател и семејство Клипови за запечатување : Мултифункционални, како кл�

Терилин Држач за Клип За облека Изработен Од врвен материјал Кој е цврст и дурабел за употреба Повеќена�

Клипови За Закачалки За ватенка : Користете ги овие клипови цврсто поправете Го Јорганот на закачалката

QwВисококвалитетен МатеријалКуките за перење се изработени од висококвалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, цврс�

ИГЛИЧКИ ЗА ОБЛЕКА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Изработени од материјал од нерѓосувачки челик и практични за д�

ВКЛУЧЕН Е ПАКЕТ ЗА УМЕТНИЧКИ ШТИПКИ ЗА ОБЛЕКА : 20 Брои Дрвени штипки Во форма На Х Мини Ѕвезда, 5 различни

Уникатни дизајни За облека За Божиќни елен Мазни природни дрвени облеки се направени од супериорен дрв�

Лесен за употреба одличен за држење долна облека , чорапи , подлога , крпа , здолништа , панталони , шорцев�

?2 Пакет Летни Штипки За Пешкири За Плажаклиповите се во форма на симпатичен дизајн на влечки, летни, син�

Клипови за Алигаторска Ткаенина : Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување,осветл�

Изработени од издржлива пластика со галванизиран челик без ' рѓа Пакетот се состои од шест комплети кли

Scroll