Ново
ФАНМАТС 17527 Нхл Сент Луис Блуз Килим

ФАНМАТС 17527 Нхл Сент Луис Блуз Килим

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Најлон. Произведено во САД. Поддршка од латекс дурагон за издржлив и подолготраен производ. Машина направена. Редовно вакуумирајте и чистете на самото место. Хромоџет-печатени во вистински тимски бои. Покажете ја гордоста на вашиот тим и додајте стил на вашата забава со спортски решенија за лиценцирање килими. Направено во сад 100 проценти најлонски тепих и поддршка Од латекс без лизгање Дурагон. Официјално лиценциран и хромоџет отпечатен во вистински тимски бои.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мека И УДОБНА ПОВРШИНА 0,3" висински куп обезбедува мек и удобен допир што миленичињата и децата ќе сакаа

Најлон Самото Место Е Чисто 32 мл., 100% најлон лице Поддршка од латекс дурагон за издржлив и подолготраен п

Класичен Еколошки, еколошки први материјали и производствени процеси ЕкоПријателски За перење машини,

5> Голем Тепих Од Сина Свилаткаен е Во Кинеска свила што е најдобар квалитет на свила и произведен во Кин�

100% Полипропилен, произведен Во Турција Дизајниран со еластичност против секојдневно абење, овој килим �

Килимот има супер мека кадифена површина од 0,24 инчи, која е многу мека и удобна за играње на децата и за д

Рака Тафтувана Среден Куп Минимално или без пролевање Со изглед кој сигурно ќе остане безвременски дел

Препорачани прилики за големина : Генерално погоден за канцеларија, обичен тросед со 3 седишта во семејн

* Сина · · Браун Зелена · · Црвено · Крем · Црна · Виолетова ЦРВЕНА ШЕМА КРЕМ ШАРЕНИ СИНА ШЕМА НОВА МЕМОРИ�

Врвен квалитетИзработен според највисоките стандарди; овој црн бел килим е отпорен на надворешни елеме

[ПОГОДЕН за МИЛЕНИЧИЊА и ИЗДРЖЛИВ] : доволно Издржлив За области со голем сообраќај, овој мек и удобен те�

100% Вистински Врвни Квалитетни Крави Секоја наша коса на крави е внимателно избрана од нашите искусни ти

Најлон Машинско Перење Нелизгање рециклирана поддршка 100 Проценти Најлонско Лице Машина за перење...

Рачно миење Лесен килим за одѕив без полнење Водоотпорен и дише стп обложени 600 негира Оксфорд ткаат над

Реверзибилната подлога може да се користи во затворени простории и на отворено, во дневни соби, дворови,

100% Вистински Врвни Квалитетни Крави Секоја наша коса на крави е внимателно избрана од нашите искусни ти

Поради различните дисплеи на екранот, нормално е да имате мала разлика во бојата Влезниот килим со дово�

Безбедност Производител : Нотракс Земја на производство : Тајланд Испреплетени Мат Точка Испреплетени �

Најлон Машинско Перење 9 Унца, 100% Најлон Лице Рециклирана винилна подлога за издржлив и подолготраен пр�

Полиестер Произведено во САД 7 х 10 Килим Со Голема ПовршинаТрадиционален гроздобер стил со двобоен диза

Куп : ПолипропиленТкаење : Машина Направена (Моќност) Направена Во : Турција.Тип на градба : Машина Напра�

100% Најлон Произведено во САД Машинско Перење 9 Унца, 100% Најлон Лице Рециклирана винилна подлога за издрж

Опис На МатеријалотПовршина Килим Изработен Од Полиестер Фланелен + Пластични Честички Што Не Се Лизга�

Scroll