Ново
Нулум Розан Преодни Шарени Површина Килим, 8 х 11, Сина

Нулум Розан Преодни Шарени Површина Килим, 8 х 11, Сина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 896.00

100% Полипропилен, произведен Во Турција. Дизајниран со еластичност против секојдневно абење, овој килим е погоден за деца и миленичиња и е совршен за области со низок или голем сообраќај во вашиот дом, како што се вашата спална соба, дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Елегантната и функционална висина на купот од 0,43 инчи овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно да правосмукалка и да ги третирате сите благи дамки со средство за чистење теписи. Препорачуваме спарување со нулта нелизгачка подлога за тепих. Со дизајн во стилот на шевронен, овој преоден тепих со пруги ќе биде завршниот допир што го баравте. Изработен од меки издржливи влакна, овој килим ќе се држи во области со голем сообраќај во вашиот дом, додека останува мек под нозете. Со суптилни нијанси на бои, оваа подна обвивка беспрекорно ќе се спари со кој било од вашиот сегашен декор од модерен до боемски. Уживајте во секој простор во вашиот дом со нашите теписи погодни за миленичиња и лесни за нега.

За стоката

Слична стока во категоријата

Рачно миење Лесен килим за одѕив без полнење Водоотпорен и дише стп обложени 600 негира Оксфорд ткаат над

Најлон Машинско Перење Нелизгање рециклирана поддршка 100 Проценти Најлонско Лице Машина за перење...

Рака Тафтувана Среден Куп Минимално или без пролевање Со изглед кој сигурно ќе остане безвременски дел

Препорачани прилики за големина : Генерално погоден за канцеларија, обичен тросед со 3 седишта во семејн

Најлон Машинско Перење 9 Унца, 100% Најлон Лице Рециклирана винилна подлога за издржлив и подолготраен пр�

100% ПРИРОДНА ЈУТА : Рачно изработена со љубов од 100% природна јута Направено од природни влакна...

Килимот има супер мека кадифена површина од 0,24 инчи, која е многу мека и удобна за играње на децата и за д

[ПОГОДЕН за МИЛЕНИЧИЊА и ИЗДРЖЛИВ] : доволно Издржлив За области со голем сообраќај, овој мек и удобен те�

Мека И УДОБНА ПОВРШИНА 0,3" висински куп обезбедува мек и удобен допир што миленичињата и децата ќе сакаа

5> Голем Тепих Од Сина Свилаткаен е Во Кинеска свила што е најдобар квалитет на свила и произведен во Кин�

100% Вистински Врвни Квалитетни Крави Секоја наша коса на крави е внимателно избрана од нашите искусни ти

Реверзибилната подлога може да се користи во затворени простории и на отворено, во дневни соби, дворови,

Куп : ПолипропиленТкаење : Машина Направена (Моќност) Направена Во : Турција.Тип на градба : Машина Напра�

Безбедност Производител : Нотракс Земја на производство : Тајланд Испреплетени Мат Точка Испреплетени �

Полиестер Произведено во САД 7 х 10 Килим Со Голема ПовршинаТрадиционален гроздобер стил со двобоен диза

100% Вистински Врвни Квалитетни Крави Секоја наша коса на крави е внимателно избрана од нашите искусни ти

Најлон Произведено во САД Поддршка од латекс дурагон за издржлив и подолготраен производ Машина направ

Мек, издржлив девствен полиестершенил горен дел Високо детални обрасци Отпорна на дамки и конструкција

Поради различните дисплеи на екранот, нормално е да имате мала разлика во бојата Влезниот килим со дово�

Класичен Еколошки, еколошки први материјали и производствени процеси ЕкоПријателски За перење машини,

Опис На МатеријалотПовршина Килим Изработен Од Полиестер Фланелен + Пластични Честички Што Не Се Лизга�

Врвен квалитетИзработен според највисоките стандарди; овој црн бел килим е отпорен на надворешни елеме

* Сина · · Браун Зелена · · Црвено · Крем · Црна · Виолетова ЦРВЕНА ШЕМА КРЕМ ШАРЕНИ СИНА ШЕМА НОВА МЕМОРИ�

Големина : 15, 6х23, 4 Инчи (40х60см) Повеќекратна Употреба : спална соба , детска соба,, подни душеци за бања, де�

100% Најлон Произведено во САД Машинско Перење 9 Унца, 100% Најлон Лице Рециклирана винилна подлога за издрж

Најлон Самото Место Е Чисто 32 мл., 100% најлон лице Поддршка од латекс дурагон за издржлив и подолготраен п

Најлон Машина за перење; редовно вакуумирајте и чистете на самото место за лесно и брзо чистење Произве�

Нов и иновативен едноделен тепих што може да се пере во машина со прикачен потпорен слој Ова погодно ја �

Scroll