Ново
Кујнски прибор Држач За Нож Од Гумено Дрво Кујнски Готвач Нож Блок Мултифункционален Организатор 6 Слотови Организатор За Складирање Додатоци Индивидуален држач ?

Кујнски прибор Држач За Нож Од Гумено Дрво Кујнски Готвач Нож Блок Мултифункционален Организатор 6 Слотови Организатор За Складирање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 10070.88

Држачот за нож има јасен изглед и едноставен дизајн, што може да додаде малку убавина во вашата кујна и да создаде чиста и уредна кујна за вас. И висок квалитет, направен од природно Гумено Дрво, тоа е еколошки. Модата и цврстината,елегантниот дизајн "н", ја прават вашата кујна поспецијална и поинаква. Лесно за чистење, не и, во споредба со другите затворени блокови,дизајнот на вентилацијата го олеснува сушењето. Со оглед на неговиот елегантен изглед, универзална компатибилност и практичност. Овој нож блок складирање се уште е одличен подарок за пријателите и семејството.Спецификација : Материјал : Гумена Боја На Дрво : Кафеава Тежина : околу 0,8 kg Size : 24 x 13,5 x 15,7 cmnum на дупки : Вклучен е 6 дупки : 1 X држач за нож (без нож) pls забелешка : ве Молиме измерете ја големината на кујнскиот нож пред да го купите.Ние сме убедени во квалитетот и функцијата.

За стоката

Material:
Rubber Wood
Color:
Brown
Weight:
About 0.8kg
Size:
24 x 13.5 x 15.7cm
Number of holes:
6 holes
Package Included:
1 X knife holder (without knife)
Pls note:
Please measure the size of the kitchen knife before purchasing it.
We’re confident with the quality and function. :

Слична стока во категоријата

Држачот за нож има јасен изглед и едноставен дизајн, што може да додаде малку убавина во вашата кујна и д

❄€6слој дизајн на скалилата ● Ставете 6 ножеви хоризонтално на масата или рамнината Откако ќе се става�

Тип : Блокови И Ролна Кеси Карактеристика : Еколошки, Порибено Материјал : Пластика Карактеристика : ● му

Повеќенаменски, може да складира даски за сечење и ножеви, да заштеди простор на масата и да украси моно�

Блокот За Ножеви За Секоја Кујна направете ја вашата кујна и простор за готвење уредни со нашиот универ

Дише И Одвод : држачот за нож е дизајниран со послужавник за примање вода, кој повеќе дише, така што вашат

Магнетни нож стојат повеќе санитарна алтернатива за складирање на вашиот секач што ќе помогне да се спр

●Оваа решетка за железни кујнски тави во едноставен стил е специјално дизајнирана за чување саксии и п�

Заштеда на простор : ова дно на држачот за нож е 7,87 "во дијаметар и 8,26" во висина Може да собере до 5 ножеви

Држачот за нож има јасен изглед и едноставен дизајн, што може да додаде малку убавина во вашата кујна и д

ПРИ РАКА : Секогаш чувајте ги кујнските ножеви на дофат со универзалниот блок за ножеви Од Наварис...

Scroll