Ново
Богатствата НА каролина SS8809CNL Кокер Спаниел Керамичка Ноќна Светлина, Компактна, УЛ-Сертифицирана, Идеална За Спална Соба, Бања, Расадник, Ходник, Кујна,

Богатствата НА каролина SS8809CNL Кокер Спаниел Керамичка Ноќна Светлина, Компактна, УЛ-Сертифицирана, Идеална За Спална Соба,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 379.04

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина. Мери 6х4х3 инчи. Направени во САД од нашите уметнички дела. Кокер спаниел подароци, кокер Спаниел колекционерски предмети, Кокер Спаниел Ноќно Светло. Уметнички дела керамичкото ноќно светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предниот дел на ноќното светло е висок шест инчи и широк 4 инчи. Две вклучени завртки ја држат плочката во држач. Вклучена е Сијалица и држачот е длабок 3 инчи. Ул одобрени.

За стоката

Слична стока во категоријата

③Декоративни Ноќни Светла, Ноќни Светла На Месечината Топло светло за специјални прилики, настани или �

+Практично и Безбедно : Пред употреба,откинете ја заштитната фолија на површината на панелот и исчистет�

7 бои променливи, допрете за да ги префрлите боите како што сакате Направено од силикон што се пере и дав�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Поставување на светлина за бои на виножитото : Кога сте во шарен режим, притиснете лесно на силиконскот

Fawn Lights е незгодна и шарена, што може да биде забавна играчка за да се задоволи iosубопитноста на децата Ма�

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела Тибетски �

●Донесете Ја Зоолошката Градина Дома! Овој ѕвезден проектор е дизајниран со живописни лавови, мајмуни,

ПРИКЛУЧОК ЗА ИЗЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Ова паметно ноќно светло е дизајнирано за директен приклучок �

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Design Дизајн на дебела праска】 Прекрасната дебела праска за појава на ноќната светлина изгледа многу сим

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

[Ефекти на осветлување] 16 бои за создавање светлосни ефекти ослободете ја вашата имагинација, создадете

●Стереоскопско 3д Ноќно Светло од Тиква 3д илузија ноќна светилка е составена од 3 оптички акрилни панел

3д Светлината Создава живописен 3д ефект кој им носи на децата многу радост, но исто така може да го одржу

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

Светлината на огледалото на усните е изработена од акрилна површина и дрвена табла, висококвалитетен и

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

? 【Безбедност】 CE и FCC сертифицирани Нашата силиконска ноќна ламба е изработена од мек силикон што може �

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

【Компактна големина】 Големината на ноќните светла е 3 x 4,5 x 1,4 во / 7,6 x 11,4 x 3 cm, приклучокот во ноќните све

[Автоматска Контрола На Светлината] Вграден паметен сензор за светлина, ноќното светло автоматски се па

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Допир Контрола : 7 бои (Црвена Зелена Сина Бела Жолта Синозелена Виолетова) Далечински Управувач : 16 бо

3д Ефект На Визија Во мракот, белата Куќа присутна пред вас, тоа е фантастично Неверојатно, оваа невероја

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

Совршено решение за ноќно осветлување Одличен начин за додавање безбедност и безбедност на секој прост

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Scroll