Ново
IFTHFOUR Rgb Светлосна Лента, Допир И Далечински 7 Режими Атмосфера Светлина Затемнување Виножито Ефект ЗА КОМПЈУТЕР, ТВ, Игри Соба, Соба, Биро Декор

IFTHFOUR Rgb Светлосна Лента, Допир И Далечински 7 Режими Атмосфера Светлина Затемнување Виножито Ефект ЗА КОМПЈУТЕР, ТВ, Игри

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

[Ефекти на осветлување] 16 бои за создавање светлосни ефекти ослободете ја вашата имагинација, создадете уникатна и персонализирана уметност на ѕидот или масата (со база со двојна функција). [Режим на сцена] 7 режими на сцена за да изберете, долго притиснете го копчето на допир за да ја смените бојата или користете го далечинскиот управувач за да го контролирате режимот, секој режим прикажува различни бои и ефекти на осветлување, помагајќи ви да изберете според различни сцени, додека не бидете задоволни, можете целосно да се потопите во светот на филм или игра. [Применливи сценарија] многу е погоден за простории за игри, дневни соби, спални соби, канцеларии и разни комерцијални места за да создаде атмосфера за време на фестивали, забави и романса. [Лесна инсталација] нашите светла за игри се лесни за инсталирање и ракување. Тие можат да бидат поставени рамно, да стојат исправено или да се инсталираат околу мониторот или ТЕЛЕВИЗОРОТ со вклучената заграда. [Безгрижна услуга по продажбата] ако имате какви било проблеми за време на употребата, слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите за решавање.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Автоматска Контрола На Светлината] Вграден паметен сензор за светлина, ноќното светло автоматски се па

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

ЗАБЕЛЕШКА : Здраво, ако имате какви било прашања во врска со оваа листа , кажете ни со оваа ставка име / ил

Совршено решение за ноќно осветлување Одличен начин за додавање безбедност и безбедност на секој прост

+Практично и Безбедно : Пред употреба,откинете ја заштитната фолија на површината на панелот и исчистет�

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

Големина : L x H / 3,16 x 3,16 инчи, мека светлина што не е груба за вашите очи;Совршен За станување ноќе Вграден �

Од целосна сјајност во текот на ноќта, постепено ќе се затемни и ќе се исклучи со изгрејсонцето Зачувајт

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

◀ ВНАТРЕШЕН ДЕКОР : ротирачкиот ѕвезден проектор може да создаде романтична атмосфера во семејството, �

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

Скај Лајт веднаш проектира поле НА лебдат СИНИ ѕвезди против трансформирачки облак од СИНА маглина (Заш

③Декоративни Ноќни Светла, Ноќни Светла На Месечината Топло светло за специјални прилики, настани или �

【Компактна големина】 Големината на ноќните светла е 3 x 4,5 x 1,4 во / 7,6 x 11,4 x 3 cm, приклучокот во ноќните све

Scroll