Ново
LED Rodailycay LED автоматски самрак на ситница за сензори, 2 пакувања приклучок за ноќно светло за бања, спална соба, детска соба, ходник, скали, расадник, кујна крава во фар?

LED Rodailycay LED автоматски самрак на ситница за сензори, 2 пакувања приклучок за ноќно светло за бања, спална соба, детска

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 953.60

Ноќна светлина со паметни сензори : LED ноќен светло светло вграден сензор за светлина, нема потреба да притиснете кое било копче, светлината на сензорот автоматски ќе се вклучи во самракот и ќе се исклучи во зората. Нашата ноќна ламба ќе ја промени осветленоста според околниот интензитет на светлина. Компактна големина : Големината на ноќните светла е 3 x 4,5 x 1,4 во / 7,6 x 11,4 x 3 cm, приклучокот во ноќните светла има компактен големина и уникатен дизајн на приклучоци што нема да ги блокира вториот излез, оставајќи втор излез за други уреди. Права осветленост : Водечката ноќна светлина обезбедува вистинска количина на топла бела светлина, не премногу затемнета и не премногу светла, доволно за да ги видите сите пречки во темнината, можете да одите слободно во вашиот дом без да вклучите други светла, мекото Белата светлина не е сурова на очите. Висока ефикасност Кога надворешната амбиентална светлина ја достигнува критичната точка на фотокондуктивниот отпорник, колото автоматски се прекинува, а приклучокот за ноќно светло излегува. Автоматско-сензори, многу енергетски ефикасни и заштеда на пари. Достапни за сите · За стари лица : Осветли во текот на ноќта, спречува да ги превртувате пречките, ви овозможува родител да станете во текот на ноќта, да пиете вода, да ја користите бањата и да се вратите во кревет без спиење Вклучување на какви било главни светла. · За деца : Кога бебето ќе почне да спие сам, ноќната светлина може да помогне во олеснување на стравот на детето од темнината, да донесе целосно чувство за безбедност и да му помогне на вашето дете да заспие со сладок сон ноќе . Вклучете се во изложениот wallиден излез кој е вентилиран и не допира до кревети или други материјали, а не за употреба со кабел за продолжување. Имате какви било прашања за време на употребата на ноќната ламба, ве молиме слободно контактирајте ме, ние нудиме a 90-дневна политика за безусловно враќање и поврат.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

7 бои променливи, допрете за да ги префрлите боите како што сакате Направено од силикон што се пере и дав�

Фенерче за итни случаи : Без разлика дали претпочитате чист бел шалтер, смирувачка сина спална соба или �

ПРИКЛУЧОК ЗА ИЗЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Ова паметно ноќно светло е дизајнирано за директен приклучок �

1.3 Г Лед Илузија Ноќно Светло : 7 промена на Бојата (ЦрвеноЗеленоСиноЖолтоЦијанВиолетовоБело).Производи�

✅ 【Ноќна светлина за безбедност на деца】 Кога купувате играчки или подароци за роденден за вашето беб�

3д Светлината Создава живописен 3д ефект кој им носи на децата многу радост, но исто така може да го одржу

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

ЗАБЕЛЕШКА : Здраво, ако имате какви било прашања во врска со оваа листа , кажете ни со оваа ставка име / ил

③Декоративни Ноќни Светла, Ноќни Светла На Месечината Топло светло за специјални прилики, настани или �

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

Scroll