Ново
Ноќна светлина на Teervere за деца за деца ноќни светла бебешки ноќни светла USB на ниво на играчки, родителски светла за родителство копчиња за допир како домашен декор

Ноќна светлина на Teervere за деца за деца ноќни светла бебешки ноќни светла USB на ниво на играчки, родителски светла за родителство

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1313.60

Интелигентна контрола на допир : Осветлете ја вашата расадник на интуитивен начин. Оваа бебешка ноќна светлина е опремена со лесни за употреба контроли на допир. Со делот за лесен допир, можете да ја вклучите или исклучите светлината на расадник или да ја прилагодите осветленоста на спиењето. Направено со нетоксичен бебе безбеден БПА силикон за да се обезбеди безбедност, а меката абажур го прави лесно да се носи наоколу и да се спротивстави на кршење, анти-синото топло LED светло нема да трепере или да ги повреди очите. Табела за полнење на табелата : Изградена во литиум батерија од 1200m Ah Поддржува 4-6 часа осветлувањето е најдобро решение за просторите без доволно светлина, вистинската рачка од дрво е лесна за вас да земете каде било. Едноставност на осветлувањето : Оваа чиста, современа LED -ламба за LED обезбедува јасно, топло бело светло за спални соби, дневни соби и опуштени современи канцеларии. Мека осветленост : Не биди премногу светла, не биди премногу темна, имај вистинска количина на светлина, нека ја гледаш насоката во темнината, да ти овозможи да станеш ноќе, да пиеш вода, да одиш во бања, Вратете се во креветот без да вклучите какви било главни светла, не му пречи на спиењето. Интелигентна контрола на допир : Осветлете ја вашата расадник на интуитивен начин. Оваа бебешка ноќна светлина е опремена со лесни за употреба контроли на допир. Со делот за лесен допир, можете да ја вклучите или исклучите светлината на расадник или да ја прилагодите осветленоста на спиењето. Направено со нетоксичен бебе безбеден БПА силикон за да се обезбеди безбедност, а меката абажур го прави лесно да се носи наоколу и да се спротивстави на кршење, анти-синото топло LED светло нема да трепере или да ги повреди очите. Табела за полнење на табелата : Изградена во литиум батерија од 1200m Ah Поддржува 4-6 часа осветлувањето е најдобро решение за просторите без доволно светлина, вистинската рачка од дрво е лесна за вас да земете каде било. Едноставност на осветлувањето : Оваа чиста, современа LED -ламба за LED обезбедува јасно, топло бело светло за спални соби, дневни соби и опуштени современи канцеларии. Мека осветленост : Не биди премногу светла, не биди премногу темна, имај вистинска количина на светлина, нека ја гледаш насоката во темнината, да ти овозможи да станеш ноќе, да пиеш вода, да одиш во бања, Вратете се во креветот без да вклучите какви било главни светла, не му пречи на спиењето. Гаранција за доживотно време : ние обезбедивме животна гаранција за нашето затемнето преносно ноќно светло, така што вашиот ум е целосно мирен и најдобра вредност за парите, со посебна симпатична ноќна светлина за да се облекува дете или бебешка соба нема ризик. дизајнирана за минималист. Оваа температура е многу приближно температурата на која гори филаментот во блескаво сијалица, има жолтеникав тон, но не премногу топол или кул. Потребно е премногу фокус.Флексибилен и прилагодлив : Супер флексибилниот дизајн ви овозможува да ја прилагодите светлината на кој било агол, да ја добиете вистинската количина на светлина секој пат.Панак Вклучен : 1 x Табела за ламба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Контрола на допир 3Д ламба црвена, зелена, сина, жолта, цијан, розова, бела, 7 промена на бојата Може да фик

[Автоматска Контрола На Светлината] Вграден паметен сензор за светлина, ноќното светло автоматски се па

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

✅ 【Ноќна светлина за безбедност на деца】 Кога купувате играчки или подароци за роденден за вашето беб�

7 бои променливи, допрете за да ги префрлите боите како што сакате Направено од силикон што се пере и дав�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

1.3 Г Лед Илузија Ноќно Светло : 7 промена на Бојата (ЦрвеноЗеленоСиноЖолтоЦијанВиолетовоБело).Производи�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела Далматинс

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

? 【Безбедност】 CE и FCC сертифицирани Нашата силиконска ноќна ламба е изработена од мек силикон што може �

Големина : L x H / 3,16 x 3,16 инчи, мека светлина што не е груба за вашите очи;Совршен За станување ноќе Вграден �

Design Дизајн на дебела праска】 Прекрасната дебела праска за појава на ноќната светлина изгледа многу сим

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

Поставување на светлина за бои на виножитото : Кога сте во шарен режим, притиснете лесно на силиконскот

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

③Декоративни Ноќни Светла, Ноќни Светла На Месечината Топло светло за специјални прилики, настани или �

Ноќна светлина со паметни сензори : LED ноќен светло светло вграден сензор за светлина, нема потреба да пр

Совршено решение за ноќно осветлување Одличен начин за додавање безбедност и безбедност на секој прост

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

3Д ЕФЕКТ НА ОПТИЧКА ИЛУЗИЈА : ОВАА 3д лед светилка за илузија е комбинација од уметност и технологија што

●Стереоскопско 3д Ноќно Светло од Тиква 3д илузија ноќна светилка е составена од 3 оптички акрилни панел

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

Scroll