Ново
Проектор за ноќно светло за деца, starвезден проектор за декор во спална соба, 360 степени ротирачки проектор за бебиња со 17 бои и тајмер, играчки за подароци за помош н?

Проектор за ноќно светло за деца, starвезден проектор за декор во спална соба, 360 степени ротирачки проектор за бебиња со 17

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

✨ 【Star Porector Night Light】 Постојат илјадници starsвезди во wallидот на таванот кога ќе се вклучи нашата ноќна светлина. Проекторот за ротација на 360 степени може да биде тивко да се движи, така што децата можат да лежат во креветот за да го видат прекрасното небо, помага да се смири и да се смири бебињата и да заспие брзо. ? . ⏰ Time timer и автоматско исклучување】 Детска ноќна светлина со LED тајмер за дигитален приказ кој нема да ви ги повреди очите во темница. Можете да го поставите тајмерот за 5-95 минути (5 минути по печат и долг печат 3 секунди може да го забрза времето), и тој автоматски ќе се исклучи кога ќе заврши времето, нема да ве вознемирува со спиењето на вас и вашето дете. ? 【Два начина за напојување】 Бебе ноќно светло се снабдува со 2 режими на напојување со 4*ААА батерии (батериите не се вклучени) или USB кабел (вклучен е кабел). Ве молиме, не користете USB кабли и батерии во исто време. Ние советуваме дека батериите можат да бидат извадени од ноќното светло кога не се во употреба. ? 【Најдобри подароци за момчиња и девојчиња】 The Night Light Projector може да биде расадник ноќни светла, светла за спални соби и може да ја украси детската соба. Може да ги придружува момчињата и девојчињата во растат за да го надминат плашината на темнината, најдобрите подароци на 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12-годишни момчиња и девојчиња. Батерија. ✨ 【Star Porector Night Light】 Постојат илјадници starsвезди во wallидот на таванот кога ќе се вклучи нашата ноќна светлина. Проекторот за ротација на 360 степени може да биде тивко да се движи, така што децата можат да лежат во креветот за да го видат прекрасното небо, помага да се смири и да се смири бебињата и да заспие брзо. ? . ⏰ Time timer и автоматско исклучување】 Детска ноќна светлина со LED тајмер за дигитален приказ кој нема да ви ги повреди очите во темница. Можете да го поставите тајмерот за 5-95 минути (5 минути по печат и долг печат 3 секунди може да го забрза времето), и тој автоматски ќе се исклучи кога ќе заврши времето, нема да ве вознемирува со спиењето на вас и вашето дете. ? 【Два начина за напојување】 Бебе ноќно светло се снабдува со 2 режими на напојување со 4*ААА батерии (батериите не се вклучени) или USB кабел (вклучен е кабел). Ве молиме, не користете USB кабли и батерии во исто време. Ние советуваме дека батериите можат да бидат извадени од ноќното светло кога не се во употреба. ? 【Најдобри подароци за момчиња и девојчиња】 The Night Light Projector може да биде расадник ноќни светла, светла за спални соби и може да ја украси детската соба. Може да ги придружува момчињата и девојчињата во растат за да го надминат плашината на темнината, најдобрите подароци на 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12-годишни момчиња и девојчиња. Батерија. Кога бевме деца, ќе замислиме дека можеме да уживаме во ryвезденото небо во нашата соба. Сега DCAUT Star Projector Night Light може да го натера да нè остави во илјадници starsвезди, тоа е одлична играчка за момчиња и девојчиња од 2-12 години, и да им овозможи на децата блиску да ги видат Starвездата и Месечината ноќе, кои им помагаат да ги смири и заспие брзо. Повеќе не се бори со спиење! Покрај тоа, тоа е одличен подарок за децата со аутизам да им помогнат да излезат од својот индивидуален свет и да видат шарен свет.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Ефекти на осветлување] 16 бои за создавање светлосни ефекти ослободете ја вашата имагинација, создадете

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

●Подарок за сочувство За Најблиските● навистина е тешко да се надмине загубата на саканата личност...

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела Лабрадор �

Повеќенаменска Употреба, марки букви, Осветлете ги вашите омилени зборови за специјална пригода, наста�

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

1 Концизен и елегантен изглед, исклучително и прекрасна фигура 2 висококвалитетна панел за акрилна ламб�

●Донесете Ја Зоолошката Градина Дома! Овој ѕвезден проектор е дизајниран со живописни лавови, мајмуни,

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Светлината на огледалото на усните е изработена од акрилна површина и дрвена табла, висококвалитетен и

ЗАБЕЛЕШКА : Здраво, ако имате какви било прашања во врска со оваа листа , кажете ни со оваа ставка име / ил

Од целосна сјајност во текот на ноќта, постепено ќе се затемни и ќе се исклучи со изгрејсонцето Зачувајт

[Автоматска Контрола На Светлината] Вграден паметен сензор за светлина, ноќното светло автоматски се па

ПРИКЛУЧОК ЗА ИЗЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Ова паметно ноќно светло е дизајнирано за директен приклучок �

3Д ЕФЕКТ НА ОПТИЧКА ИЛУЗИЈА : ОВАА 3д лед светилка за илузија е комбинација од уметност и технологија што

3д Ефект На Визија Во мракот, белата Куќа присутна пред вас, тоа е фантастично Неверојатно, оваа невероја

1.3 Г Лед Илузија Ноќно Светло : 7 промена на Бојата (ЦрвеноЗеленоСиноЖолтоЦијанВиолетовоБело).Производи�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Design Дизајн на дебела праска】 Прекрасната дебела праска за појава на ноќната светлина изгледа многу сим

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

? Силиконскиот материјал е исклучително мек на допир, меката силиконска бебешка ноќна светлина е исклуч

Големина : L x H / 3,16 x 3,16 инчи, мека светлина што не е груба за вашите очи;Совршен За станување ноќе...

Scroll