Ново
Проектор за ноќно светло за деца, starвезден проектор за декор во спална соба, 360 степени ротирачки проектор за бебиња со 17 бои и тајмер, играчки за подароци за помош н?

Проектор за ноќно светло за деца, starвезден проектор за декор во спална соба, 360 степени ротирачки проектор за бебиња со 17

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

✨ 【Star Porector Night Light】 Постојат илјадници starsвезди во wallидот на таванот кога ќе се вклучи нашата ноќна светлина. Проекторот за ротација на 360 степени може да биде тивко да се движи, така што децата можат да лежат во креветот за да го видат прекрасното небо, помага да се смири и да се смири бебињата и да заспие брзо. ? . ⏰ Time timer и автоматско исклучување】 Детска ноќна светлина со LED тајмер за дигитален приказ кој нема да ви ги повреди очите во темница. Можете да го поставите тајмерот за 5-95 минути (5 минути по печат и долг печат 3 секунди може да го забрза времето), и тој автоматски ќе се исклучи кога ќе заврши времето, нема да ве вознемирува со спиењето на вас и вашето дете. ? 【Два начина за напојување】 Бебе ноќно светло се снабдува со 2 режими на напојување со 4*ААА батерии (батериите не се вклучени) или USB кабел (вклучен е кабел). Ве молиме, не користете USB кабли и батерии во исто време. Ние советуваме дека батериите можат да бидат извадени од ноќното светло кога не се во употреба. ? 【Најдобри подароци за момчиња и девојчиња】 The Night Light Projector може да биде расадник ноќни светла, светла за спални соби и може да ја украси детската соба. Може да ги придружува момчињата и девојчињата во растат за да го надминат плашината на темнината, најдобрите подароци на 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12-годишни момчиња и девојчиња. Батерија. ✨ 【Star Porector Night Light】 Постојат илјадници starsвезди во wallидот на таванот кога ќе се вклучи нашата ноќна светлина. Проекторот за ротација на 360 степени може да биде тивко да се движи, така што децата можат да лежат во креветот за да го видат прекрасното небо, помага да се смири и да се смири бебињата и да заспие брзо. ? . ⏰ Time timer и автоматско исклучување】 Детска ноќна светлина со LED тајмер за дигитален приказ кој нема да ви ги повреди очите во темница. Можете да го поставите тајмерот за 5-95 минути (5 минути по печат и долг печат 3 секунди може да го забрза времето), и тој автоматски ќе се исклучи кога ќе заврши времето, нема да ве вознемирува со спиењето на вас и вашето дете. ? 【Два начина за напојување】 Бебе ноќно светло се снабдува со 2 режими на напојување со 4*ААА батерии (батериите не се вклучени) или USB кабел (вклучен е кабел). Ве молиме, не користете USB кабли и батерии во исто време. Ние советуваме дека батериите можат да бидат извадени од ноќното светло кога не се во употреба. ? 【Најдобри подароци за момчиња и девојчиња】 The Night Light Projector може да биде расадник ноќни светла, светла за спални соби и може да ја украси детската соба. Може да ги придружува момчињата и девојчињата во растат за да го надминат плашината на темнината, најдобрите подароци на 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12-годишни момчиња и девојчиња. Батерија. Кога бевме деца, ќе замислиме дека можеме да уживаме во ryвезденото небо во нашата соба. Сега DCAUT Star Projector Night Light може да го натера да нè остави во илјадници starsвезди, тоа е одлична играчка за момчиња и девојчиња од 2-12 години, и да им овозможи на децата блиску да ги видат Starвездата и Месечината ноќе, кои им помагаат да ги смири и заспие брзо. Повеќе не се бори со спиење! Покрај тоа, тоа е одличен подарок за децата со аутизам да им помогнат да излезат од својот индивидуален свет и да видат шарен свет.

За стоката

Слична стока во категоријата

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

УТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ : овој симпатичен чип за сензор за ноќно светло за мачки за мачки ќе ј

●Стереоскопско 3д Ноќно Светло од Тиква 3д илузија ноќна светилка е составена од 3 оптички акрилни панел

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

3Д ЕФЕКТ НА ОПТИЧКА ИЛУЗИЈА : ОВАА 3д лед светилка за илузија е комбинација од уметност и технологија што

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

③Декоративни Ноќни Светла, Ноќни Светла На Месечината Топло светло за специјални прилики, настани или �

3д Ефект На Визија Во мракот, белата Куќа присутна пред вас, тоа е фантастично Неверојатно, оваа невероја

Поставување на светлина за бои на виножитото : Кога сте во шарен режим, притиснете лесно на силиконскот

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела Тибетски �

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

ЗАМРЗНАТА II МАГИЈАДоживејте го студеното чудо На Замрзнат II со уметнички дела на вашите омилени ликови

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

1 Концизен и елегантен изглед, исклучително и прекрасна фигура 2 висококвалитетна панел за акрилна ламб�

ЗАБЕЛЕШКА : Здраво, ако имате какви било прашања во врска со оваа листа , кажете ни со оваа ставка име / ил

Design Дизајн на дебела праска】 Прекрасната дебела праска за појава на ноќната светлина изгледа многу сим

€ЅВЕЗДА НОЌ СВЕТЛИНА ПРОЕКТОР : овој неверојатен уред за проекција може да ја претвори секоја соба во с�

? Силиконскиот материјал е исклучително мек на допир, меката силиконска бебешка ноќна светлина е исклуч

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела...

Светлината на огледалото на усните е изработена од акрилна површина и дрвена табла, висококвалитетен и

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Повеќенаменска Употреба, марки букви, Осветлете ги вашите омилени зборови за специјална пригода, наста�

+Практично и Безбедно : Пред употреба,откинете ја заштитната фолија на површината на панелот и исчистет�

Scroll