Ново
2 приклучок за приклучок за ноќно светло LED ноќно светло спиење со еднорог мачки сирена розова со сензор за самракот до гума за детска соба, расадник, кујна, ходник

2 приклучок за приклучок за ноќно светло LED ноќно светло спиење со еднорог мачки сирена розова со сензор за самракот до гума

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 207.84

Напон : AC 110 V-220 V/50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W. Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога амбиенталното осветлување станува недоволно. Вклучете ја моќноста, ноќната светлина според осветленоста на амбиенталното светло автоматско регулирање на осветленоста на LED. Користено : топла лесна ламба покрај креветот за доење и за спална соба, бања, кујна, ходник, скали. Најдобри подароци : уникатен и забавен дизајн, оваа ноќна светлина би направила прекрасни подароци за роденден, Божиќни подароци, посета на подароци или фестивали подароци на вашите деца, дете, внук, внука, внука, внук, пријатели и сл. Напон : AC 110 V-220 V /50 Hz; Current : AC0.02a; моќ : 0.5w. Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога амбиенталното осветлување станува недоволно. Вклучете ја моќноста, ноќната светлина според осветленоста на амбиенталното светло автоматско регулирање на осветленоста на LED. Користено : топла лесна ламба покрај креветот за доење и за спална соба, бања, кујна, ходник, скали. Најдобри подароци : уникатен и забавен дизајн, оваа ноќна светлина би направила прекрасни подароци за роденден, Божиќни подароци, посета на подароци или фестивали подароци на вашите деца, дете, внук, внука, внука, внук, пријатели и сл. “ Во ноќната светлина 1. Тие ќе го намалат нивото на осветленост ако некоја амбиентална светлина е близу која ја намалува целокупната потрошувачка на енергија и е убава карактеристика. Нема потреба да се грижите за тоа да покрие друг штекер или бидејќи тие се доволно мали за да не блокираат. 3. Употребата на заштеда на енергија и долг живот на LED извор на светлина, може да вежба работа повеќе од 50000 часа 4.Plug во Енергија, ноќна светлина според светлината на амбиенталното светло автоматско регулирање на осветленоста на LED 5. Самите ЛЕР се доволно светли, но тие не се заслепувачки светли и само навистина обезбедуваат доволно светлина за да го видите вашето непосредно опкружување (и опасности), исто како и ноќта светлината треба. 6. Може да го натерате да пролеете малку светлина во ходникот, кујната или бањата инаку може да се најдете како да се карате во темница. “.

За стоката

Слична стока во категоријата

Од целосна сјајност во текот на ноќта, постепено ќе се затемни и ќе се исклучи со изгрејсонцето Зачувајт

+Практично и Безбедно : Пред употреба,откинете ја заштитната фолија на површината на панелот и исчистет�

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

3Д ЕФЕКТ НА ОПТИЧКА ИЛУЗИЈА : ОВАА 3д лед светилка за илузија е комбинација од уметност и технологија што

3д Ефект На Визија Во мракот, белата Куќа присутна пред вас, тоа е фантастично Неверојатно, оваа невероја

Големина : L x H / 3,16 x 3,16 инчи, мека светлина што не е груба за вашите очи;Совршен За станување ноќе...

Светлината на огледалото на усните е изработена од акрилна површина и дрвена табла, висококвалитетен и

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

Интелигентна контрола на допир : Осветлете ја вашата расадник на интуитивен начин Оваа бебешка ноќна св

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

УТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ : овој симпатичен чип за сензор за ноќно светло за мачки за мачки ќе ј

Scroll