Ново
2 приклучок за приклучок за ноќно светло LED ноќно светло спиење со еднорог мачки сирена розова со сензор за самракот до гума за детска соба, расадник, кујна, ходник

2 приклучок за приклучок за ноќно светло LED ноќно светло спиење со еднорог мачки сирена розова со сензор за самракот до гума

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 207.84

Напон : AC 110 V-220 V/50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W. Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога амбиенталното осветлување станува недоволно. Вклучете ја моќноста, ноќната светлина според осветленоста на амбиенталното светло автоматско регулирање на осветленоста на LED. Користено : топла лесна ламба покрај креветот за доење и за спална соба, бања, кујна, ходник, скали. Најдобри подароци : уникатен и забавен дизајн, оваа ноќна светлина би направила прекрасни подароци за роденден, Божиќни подароци, посета на подароци или фестивали подароци на вашите деца, дете, внук, внука, внука, внук, пријатели и сл. Напон : AC 110 V-220 V /50 Hz; Current : AC0.02a; моќ : 0.5w. Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога амбиенталното осветлување станува недоволно. Вклучете ја моќноста, ноќната светлина според осветленоста на амбиенталното светло автоматско регулирање на осветленоста на LED. Користено : топла лесна ламба покрај креветот за доење и за спална соба, бања, кујна, ходник, скали. Најдобри подароци : уникатен и забавен дизајн, оваа ноќна светлина би направила прекрасни подароци за роденден, Божиќни подароци, посета на подароци или фестивали подароци на вашите деца, дете, внук, внука, внука, внук, пријатели и сл. “ Во ноќната светлина 1. Тие ќе го намалат нивото на осветленост ако некоја амбиентална светлина е близу која ја намалува целокупната потрошувачка на енергија и е убава карактеристика. Нема потреба да се грижите за тоа да покрие друг штекер или бидејќи тие се доволно мали за да не блокираат. 3. Употребата на заштеда на енергија и долг живот на LED извор на светлина, може да вежба работа повеќе од 50000 часа 4.Plug во Енергија, ноќна светлина според светлината на амбиенталното светло автоматско регулирање на осветленоста на LED 5. Самите ЛЕР се доволно светли, но тие не се заслепувачки светли и само навистина обезбедуваат доволно светлина за да го видите вашето непосредно опкружување (и опасности), исто како и ноќта светлината треба. 6. Може да го натерате да пролеете малку светлина во ходникот, кујната или бањата инаку може да се најдете како да се карате во темница. “.

За стоката

Слична стока во категоријата

③Декоративни Ноќни Светла, Ноќни Светла На Месечината Топло светло за специјални прилики, настани или �

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

●Стереоскопско 3д Ноќно Светло од Тиква 3д илузија ноќна светилка е составена од 3 оптички акрилни панел

●Донесете Ја Зоолошката Градина Дома! Овој ѕвезден проектор е дизајниран со живописни лавови, мајмуни,

Големина : 3 инчи широк x 4,5 инчи длабок x 2 инчи висока (76мм × 114мм × 48мм) Материјал : Ноќна светлина еколошки

Ноќна светлина со паметни сензори : LED ноќен светло светло вграден сензор за светлина, нема потреба да пр

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

✨ 【Star Porector Night Light】 Постојат илјадници starsвезди во wallидот на таванот кога ќе се вклучи нашата ноќна свет

Дрвени ноќни светла направени Во Форт Колинс, Колорадо Прилагодено ноќно светло со прилагодено уметнич

Светлината на огледалото на усните е изработена од акрилна површина и дрвена табла, висококвалитетен и

+Практично и Безбедно : Пред употреба,откинете ја заштитната фолија на површината на панелот и исчистет�

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

Големина : L x H / 3,16 x 3,16 инчи, мека светлина што не е груба за вашите очи;Совршен За станување ноќе...

3Д ЕФЕКТ НА ОПТИЧКА ИЛУЗИЈА : ОВАА 3д лед светилка за илузија е комбинација од уметност и технологија што

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела...

Поставување на светлина за бои на виножитото : Кога сте во шарен режим, притиснете лесно на силиконскот

Интелигентна контрола на допир : Осветлете ја вашата расадник на интуитивен начин Оваа бебешка ноќна св

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела...

[Автоматска Контрола На Светлината] Вграден паметен сензор за светлина, ноќното светло автоматски се па

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

УТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ : овој симпатичен чип за сензор за ноќно светло за мачки за мачки ќе ј

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

ЗАМРЗНАТА II МАГИЈАДоживејте го студеното чудо На Замрзнат II со уметнички дела на вашите омилени ликови

ЗАБЕЛЕШКА : Здраво, ако имате какви било прашања во врска со оваа листа , кажете ни со оваа ставка име / ил

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

Scroll