Ново
Chwares Night Light for Dids, Dinsaur Sransery Night Lights со далечински управувач, 7 ламба за маса во боја, декор на просторијата, USB -полнење, слатки LED повеќебојни подароци за бебе, деца, мал?

Chwares Night Light for Dids, Dinsaur Sransery Night Lights со далечински управувач, 7 ламба за маса во боја, декор на просторијата,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 239.84

? 【Безбедност】 CE и FCC сертифицирани. Нашата силиконска ноќна ламба е изработена од мек силикон што може да се перат без никакви тврди агли или рабови. Доволно безбедно за децата и новороденчињата да се држат и да си играат. Тоа е зелена и заштита на животната средина, многу побезбедна за деца, вградено полнење и далечински управувач. ? Ноќната ламба на диносаурусот може да биде убав колега на децата, да им помогне да се ослободат од стравот од темнината, да се чувствуваат повеќе лесно со подобар сон. ? 【Преносни】 Децата можат да го земат како извор на светлина кога влегуваат во или надвор од просториите, да се чувствуваат посигурно во текот на ноќта. Исто така, тоа е бебешки ноќни светла, доволно меки за да ги нахрани бебињата и да ги менува пелените ноќе без да ги иритираат очите. Може да се користи како преносно осветлување за патување и кампување со трајна батерија. ? Тоа е трогателен подарок за деца или пријатели на роденден, Божиќ и други фестивали, да украсуваат простор, да го придружуваат растот, да донесат срдечно преселување во вашиот простор за лидери и сакани. ? 【Верна услуга по продажбата】 Имаме целосна доверба во оваа прекрасна ноќна светлина. Но, сепак ветуваме враќање во рок од 90 дена безусловно и замена за какви било проблеми со квалитетот во рок од една година. Не двоумете се да не контактирате со нас ако има проблеми, ветуваме дека ќе одговориме во рок од 24 часа, се стремиме да ви го обезбедиме најдоброто корисничко искуство на нашите производи. Материјал : Силикон+апс. Порта за полнење : Тип-В. Работен живот : 50000 часа. 1 x LED повеќебојната ноќна ламба. 1 x 2,7ft USB кабел (користете стандарден адаптер за напојување, адаптер за напојување не е вклучен). Прирачник за корисник 1 x. Ноќно светло, далечински управувач, кабел за напојување, прирачник. Ноќно светло, далечински управувач, кабел за напојување, прирачник. Спецификација : . Пакетот вклучува : .

За стоката

Слична стока во категоријата

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

1.3 Г Лед Илузија Ноќно Светло : 7 промена на Бојата (ЦрвеноЗеленоСиноЖолтоЦијанВиолетовоБело).Производи�

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела Далматинс

✅ 【Ноќна светлина за безбедност на деца】 Кога купувате играчки или подароци за роденден за вашето беб�

Повеќенаменска Употреба, марки букви, Осветлете ги вашите омилени зборови за специјална пригода, наста�

3Д ЕФЕКТ НА ОПТИЧКА ИЛУЗИЈА : ОВАА 3д лед светилка за илузија е комбинација од уметност и технологија што

●Стереоскопско 3д Ноќно Светло од Тиква 3д илузија ноќна светилка е составена од 3 оптички акрилни панел

УТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ : овој симпатичен чип за сензор за ноќно светло за мачки за мачки ќе ј

1 Концизен и елегантен изглед, исклучително и прекрасна фигура 2 висококвалитетна панел за акрилна ламб�

ПРИКЛУЧОК ЗА ИЗЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Ова паметно ноќно светло е дизајнирано за директен приклучок �

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Контрола на допир 3Д ламба црвена, зелена, сина, жолта, цијан, розова, бела, 7 промена на бојата...

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Допир Контрола : 7 бои (Црвена Зелена Сина Бела Жолта Синозелена Виолетова) Далечински Управувач : 16 бо

●Донесете Ја Зоолошката Градина Дома! Овој ѕвезден проектор е дизајниран со живописни лавови, мајмуни,

③Декоративни Ноќни Светла, Ноќни Светла На Месечината Топло светло за специјални прилики, настани или �

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела...

●Подарок за сочувство За Најблиските● навистина е тешко да се надмине загубата на саканата личност Зб�

7 бои променливи, допрете за да ги префрлите боите како што сакате Направено од силикон што се пере и дав�

Големина : L x H / 3,16 x 3,16 инчи, мека светлина што не е груба за вашите очи;Совршен За станување ноќе...

? Силиконскиот материјал е исклучително мек на допир, меката силиконска бебешка ноќна светлина е исклуч

Големина : 3 инчи широк x 4,5 инчи длабок x 2 инчи висока (76мм × 114мм × 48мм) Материјал : Ноќна светлина еколошки

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Fallе се за inубите во оваа симпатична ноќна светлина која е мала, исклучителна, модерна и убаво дизајниран

Fawn Lights е незгодна и шарена, што може да биде забавна играчка за да се задоволи iosубопитноста на децата...

€ЅВЕЗДА НОЌ СВЕТЛИНА ПРОЕКТОР : овој неверојатен уред за проекција може да ја претвори секоја соба во с�

Scroll