Ново
2 приклучок за приклучок за ноќно светло LED ноќно светло со сензор за самракот до зори за детска соба, расадник, кујна, ходникот растенија цвеќиња

2 приклучок за приклучок за ноќно светло LED ноќно светло со сензор за самракот до зори за детска соба, расадник, кујна, ходникот

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Напон : AC 110 V-220 V/50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W. Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога амбиенталното осветлување станува недоволно. Вклучете ја моќноста, ноќната светлина според осветленоста на амбиенталното светло автоматско регулирање на осветленоста на LED. Користено : топла лесна ламба покрај креветот за доење и за спална соба, бања, кујна, ходник, скали. Најдобри подароци : уникатен и забавен дизајн, оваа ноќна светлина би направила прекрасни подароци за роденден, Божиќни подароци, посета на подароци или фестивали подароци на вашите деца, дете, внук, внука, внука, внук, пријатели и сл. Напон : AC 110 V-220 V /50 Hz; Current : AC0.02a; моќ : 0.5w. Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога амбиенталното осветлување станува недоволно. Вклучете ја моќноста, ноќната светлина според осветленоста на амбиенталното светло автоматско регулирање на осветленоста на LED. Користено : топла лесна ламба покрај креветот за доење и за спална соба, бања, кујна, ходник, скали. Најдобри подароци : уникатен и забавен дизајн, оваа ноќна светлина би направила прекрасни подароци за роденден, Божиќни подароци, посета на подароци или фестивали подароци на вашите деца, дете, внук, внука, внука, внук, пријатели и сл. “ Во ноќната светлина 1. Тие ќе го намалат нивото на осветленост ако некоја амбиентална светлина е близу која ја намалува целокупната потрошувачка на енергија и е убава карактеристика. Нема потреба да се грижите за тоа да покрие друг штекер или бидејќи тие се доволно мали за да не блокираат. 3. Употребата на заштеда на енергија и долг живот на LED извор на светлина, може да вежба работа повеќе од 50000 часа 4.Plug во Енергија, ноќна светлина според светлината на амбиенталното светло автоматско регулирање на осветленоста на LED 5. Самите ЛЕР се доволно светли, но тие не се заслепувачки светли и само навистина обезбедуваат доволно светлина за да го видите вашето непосредно опкружување (и опасности), исто како и ноќта светлината треба. 6. Може да го натерате да пролеете малку светлина во ходникот, кујната или бањата инаку може да се најдете како да се карате во темница. “.

За стоката

Слична стока во категоријата

+Практично и Безбедно : Пред употреба,откинете ја заштитната фолија на површината на панелот и исчистет�

Контрола на допир 3Д ламба црвена, зелена, сина, жолта, цијан, розова, бела, 7 промена на бојата...

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

[Ефекти на осветлување] 16 бои за создавање светлосни ефекти ослободете ја вашата имагинација, создадете

Големина : 3 инчи широк x 4,5 инчи длабок x 2 инчи висока (76мм × 114мм × 48мм) Материјал : Ноќна светлина еколошки

ЗАМРЗНАТА II МАГИЈАДоживејте го студеното чудо На Замрзнат II со уметнички дела на вашите омилени ликови

Fallе се за inубите во оваа симпатична ноќна светлина која е мала, исклучителна, модерна и убаво дизајниран

7 бои променливи, допрете за да ги префрлите боите како што сакате Направено од силикон што се пере и дав�

Повеќенаменска Употреба, марки букви, Осветлете ги вашите омилени зборови за специјална пригода, наста�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

【Компактна големина】 Големината на ноќните светла е 3 x 4,5 x 1,4 во / 7,6 x 11,4 x 3 cm, приклучокот во ноќните све

3д Светлината Создава живописен 3д ефект кој им носи на децата многу радост, но исто така може да го одржу

Допир Контрола : 7 бои (Црвена Зелена Сина Бела Жолта Синозелена Виолетова) Далечински Управувач : 16 бо

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

? 【Безбедност】 CE и FCC сертифицирани Нашата силиконска ноќна ламба е изработена од мек силикон што може �

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

3Д ЕФЕКТ НА ОПТИЧКА ИЛУЗИЈА : ОВАА 3д лед светилка за илузија е комбинација од уметност и технологија што

Fawn Lights е незгодна и шарена, што може да биде забавна играчка за да се задоволи iosубопитноста на децата Ма�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

? Силиконскиот материјал е исклучително мек на допир, меката силиконска бебешка ноќна светлина е исклуч

3д Ефект На Визија Во мракот, белата Куќа присутна пред вас, тоа е фантастично Неверојатно, оваа невероја

Scroll