Ново
Адирпро 9-метарска шипка за алуминиумска оценка-10-ти, двоен страничен 5-дел телескопско ниво за израмнување-ниво на меур и меко за носење.

Адирпро 9-метарска шипка за алуминиумска оценка-10-ти, двоен страничен 5-дел телескопско ниво за израмнување-ниво на меур и

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 671.20

Избор на стапала/десетина или нозе/инчи. Издржлива алуминиумска легура на алуминиум. Висина 42 " - 9 ', правоаголна форма. 5 Прилагодливи делови, скала на грб. Лесен и издржлив со лесни за читање на дипломирања во временски услови и мастило отпорно на корозија, со ознаки на црвено стапало за максимална видливост, како и специјална мерна скала на задниот дел за целокупно читање на висина. Врвот за високо ниво на квалитет е 1 +/- 0,05мм Дебели и тоа е три прилагодливи телескопски делови достигнуваат до 9 стапки и колапс на 42 инчи. Тие имаат тесни толеранции за лесно летање додека ја изберете вашата посакувана должина. Потоа, обезбедете ги вашите делови и спречете го лизгањето со големото копче за заклучување. Обликот обезбедува лесно ракување, како и усогласување со рамни површини. Адирпро алуминиумската шипка доаѓа со трајно меко носење и 90-дневна гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата

Посилни и поригидни од споредливи статив Шарките се прикачени со завртки што не се навртки...

Доказ за вода и прашина за издржливост Дигитален дисплеј со позадинско осветлување за лесно читање...

Компонента 3 Совршено за сите градежни, граѓански и земјоделски апликации, ADIRPRO 22 X автоматско ниво на оп�

Водоотпорна завршница акрилик високо транспарентен за професионално мерење и нормална употреба...

€€Висока Точност●алатка за мерење на ниво На Меур Со Висока прецизност, поставена на површината на об�

Измерете ја температурата и спроводливоста во реално време Сондата е со дијаметар од 7 / 8 инчи и долга 5,5

Висока Точност пластични кружни ниво Водоотпорен финиш И за нормална употреба и За Професионална употр

Пазете се од лажни И неовластени ПРОДАВАЧИ НА БЕКСКО Само ИЗВОЗОТ НА BEXCO И BASCO се вистински ПРОДАВАЧИ НА �

Хоризонтална насока на прв поглед, фина изработка, практична, исклучително убава, висока прецизност, ле�

пластика Увезени ДОДАТОК ЗА НИВО НА ЛАСЕРИ СО ЗЕЛЕН ЗРАКовие зелени магнетни подни целни плочи ја подоб

Scroll