Ново
Адирпро 9-метарска шипка за алуминиумска оценка-10-ти, двоен страничен 5-дел телескопско ниво за израмнување-ниво на меур и меко за носење.

Адирпро 9-метарска шипка за алуминиумска оценка-10-ти, двоен страничен 5-дел телескопско ниво за израмнување-ниво на меур и

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 671.20

Избор на стапала/десетина или нозе/инчи. Издржлива алуминиумска легура на алуминиум. Висина 42 " - 9 ', правоаголна форма. 5 Прилагодливи делови, скала на грб. Лесен и издржлив со лесни за читање на дипломирања во временски услови и мастило отпорно на корозија, со ознаки на црвено стапало за максимална видливост, како и специјална мерна скала на задниот дел за целокупно читање на висина. Врвот за високо ниво на квалитет е 1 +/- 0,05мм Дебели и тоа е три прилагодливи телескопски делови достигнуваат до 9 стапки и колапс на 42 инчи. Тие имаат тесни толеранции за лесно летање додека ја изберете вашата посакувана должина. Потоа, обезбедете ги вашите делови и спречете го лизгањето со големото копче за заклучување. Обликот обезбедува лесно ракување, како и усогласување со рамни површини. Адирпро алуминиумската шипка доаѓа со трајно меко носење и 90-дневна гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата

Постелнина Текстурата на постелнината додава димензија и стил во секоја просторија од вашиот дом...

Висока Точност пластични кружни ниво Водоотпорен финиш И за нормална употреба и За Професионална употр

0.04 во алуминиумска кутија дел изградба Два бланширани рабови, крајни капачиња со ленти што не се лизгаа�

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

пластика Увезени ДОДАТОК ЗА НИВО НА ЛАСЕРИ СО ЗЕЛЕН ЗРАКовие зелени магнетни подни целни плочи ја подоб

Квалитетен Матријал : Изработен од врвен јаглероден челик за екстремна точност Текстура рачен зафат из�

Се користи за склопување и израмнување на машината површината е прецизна завршница За мелење Погодна з�

Режим на пулсот : Нивото нуди режим на пулс што го продолжува опсегот до 197 стапки со приемникот, идеален

20 Парчиња АФ10 0 Странично Вметнување Кратко Тело Три Прави Стапала Издолжени 1.0 Еднострана Железна Обви�

Алуминиумски правоаголен профил со засилувачки ребра за висока стабилност и безбедно задржување додек

Затегнување на вијалот на тензијата што се самокомпензира за промени во температурата Крајните капачи�

Со обликувани куки за да се овозможи нивото да се обеси од градители и погодно за brickидање, водовод, олуц�

За професионално мерење и нормална употреба, нивоа На Градба.Градежни алатки Нивото на меурчиња е широк

Хоризонтална насока на прв поглед, фина изработка, практична, исклучително убава, висока прецизност, ле�

Нивото на прилагодување на шипката за прилагодување на алуминиум Adirpro е изработено од алуминиум што го �

Доказ за вода и прашина за издржливост Дигитален дисплеј со позадинско осветлување за лесно читање Лес�

Моќен ретки магнети на Земјата се држат на рамни или тркалезни метални површини Vgroove edge се вклопува на ц�

Може да се монтира или да стои слободно Јасна течност .Сензивност = 32 'на 2мм меур Алуминиумска легура осн

Јасни ампули што може да се читаат во која било насока Отстранлив шокапсорбирачки крајни капачиња со др

Измерете ја температурата и спроводливоста во реално време Сондата е со дијаметар од 7 / 8 инчи и долга 5,5

Посилни и поригидни од споредливи статив Шарките се прикачени со завртки што не се навртки...

Scroll