Ново
Thundercats - Nintendo DS

Thundercats - Nintendo DS

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 607.04

Интензивна и динамична игра - возбудлива игра со мечеви, огромни битки за роботи и многу повеќе. Специјални напади на мајсторот Лав-О-заложете уништувачка штета со мечот на Омен. Повикајте ги остатокот од гром - повикајте ги Тигра, Четара, Пантро, Виликат и Виликит за да помогнат во дифти култни битки. Секој лик поседува единствена функција за поддршка и напад. Соберете меморијални картички - Отклучете ги и стекнете спомен -картички со завршување на целите во текот на играта. Грмотевици, гром, грмотевици, грмотевици хо! Хит анимираната серија со висока акција се склопува кон Nintendo DS! Станете Lion-O и Battle Mumm-Ra и неговите злобни сили додека трчате, скокате и го спуштате патот низ акција искинато директно од новата анимирана серија. Имајте ја неверојатната моќ на мечот на ОМЕН во оваа епска авантура со странично движење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Сосема ново Оригинална ставка Фабрика запечатена Никогаш не се користи Квалитетен производ Сега форму�

Играјте како производителот на злоупотреби Блоорегард П Казу и истражете ја куќата на Фостер, од тавано

Карактеристиките вклучуваат : употреба на стилот на ДС за да се олесни снимањето на Покемон и можноста л

Трансферите на брзина до 900kbps ви овозможуваат да преместувате датотеки 40 пати побрзо отколку преку сери

Најдобар начин да ве одведат во детството и споделување со вашите деца 100% сосема нови и висококвалитетн

Scroll