Ново
N/A сет од 6 клип на газа кристална лустерска ламба нијанси малку исправена wallидна свеќа светло светла за лабави црна

N/A сет од 6 клип на газа кристална лустерска ламба нијанси малку исправена wallидна свеќа светло светла за лабави црна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Демензија на сенката на ламбата - околу 15 см / 5,9inch Долен дијаметар, 11 см / 4,33 инчен горен дијаметар, висок 14 см / 5,5инч, совршен за лустер на свеќи, таванска светлина, светлина на приврзокот, wallидна светлина, мини абамбада и така натаму. Лесно за инсталирање - Современа транспарентна сенка на ламбите за црна ткаенина ткаенини е погодна за инсталација на лустери, ламби и wallидни ламби, исто така може да биде директно стегната на сијалицата за ламби за маса. Широка апликација - Малите нијанси на ламби се погодни за украсување на вашата спална соба, дневна соба, сала, просторија за студии, хотел, студио, итн., Совршено одговараат на вашиот стил на декорација на домот и нудат удобно чувство за вас и вашето семејство. Премиум материјал - Табелата лустер и wallидната ламба лабачка е изработена од метал + газа ткаенина материјал, издржлив, отпорен на абење и може да се користи долго време. Практична функција - Сенките на ламбите можат ефикасно да ги спречат комарците да контактираат со изворот на светлина, да ја блокираат светлината и да ја направат светлината мека и не заслепувачка. Демензија на сенката на ламбата - околу 15 см / 5,9inch Долен дијаметар, 11 см / 4,33 инчен горен дијаметар, висок 14 см / 5,5inch, совршен за лустер на свеќи, таванска светлина, светлина на приврзокот, wallидна светлина, мини абамбада и така натаму. Да се ​​инсталира - модерна транспарентна сенка на ламбите за ламби за црна крпа е погодна за инсталација на лустери, ламби и wallидни ламби, исто така може да биде директно стегната на сијалицата за ламби за маса. Примена - Малите нијанси на ламби се погодни за украсување на вашата спална соба, дневна соба , сала, просторија за студии, хотел, студио, итн., Совршено одговара на вашиот стил на декорација на домот и понудете удобно чувство за вас и вашето семејство. Премиум материјал - Табелата за табели и wallидната ламба е направена од метал + газа ткаенина материјал, траен , абење - отпорен и може да се користи подолго време. Практивна функција - Сенките на ламбите можат ефикасно да ги спречат комарците да контактираат со изворот на светлина, да ја блокираат светлината и да ја направат светлината мека и не заслепувачка. Колора : Црн сребрена материја : газа, метализира : 11 x 15 x 14cmpackage Содржина : 6 * Клип на сенка на ламбата Горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Нота : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3cm.fabric Drum Clambshade Classic Style.

За стоката

Слична стока во категоријата

10 "широки, 7" длабоки на горниот х 16 "широк, 12" длабоко на дното x 13 "на наклон x 12 1 / 2" висок Полиран месинг па�

Сенка на ламбата за спални повеќенаменска и практична, прекрасна со дизајн на цртани филмови, ќе биде по

Современ стил на абажур : Дизајн на современ стил на оваа лабачка од ковано железо може добро да игра дек

Димензија : Нашата лустерска лустерска сенка на империја ги мери првите 3 инчи, долниот 5 инч, висината 4 и

1 пакет преодна сенка за замена на империја за империја за империја Теторон памучна ткаенина во исклуче�

1 пакет преоден тапан (цилиндер) сенка на ламбата за замена Материјал и боја на сенка на ламбата : Ткаенин

Гроздобер дизајн : Ретро светло покритие за дома, стилски изглед на дијаманти ги украсува вашите светла,

Кука и дизајн, можете лесно да го одвоите и соберете светло капакот Кога светлината е вклучена, светлина

Боја и материјал во сенка : природен лист од дланка со шема на ткаење Облик на сенка : Димензии на сенка н�

Висококвалитетна сенка на ламбата за ткаенини Вклучува месинг металик мијалник за финиш Филтер за миењ

Прекрасен и стилски приврзок за замена на стакло Декоративна чиста цилиндерска стакло сенка Димензии н

Боја и материјал во сенка : челична сина ткаенина со цврста и трим фиттер боја и тип : месинг, uno fitter Облик

Linen ткаенина за лабави : Едноставен и практичен дизајн на европски стил, употребата на постелнина како т�

Демензија на сенката на ламбата : околу 14 см / 5,5inch Долен дијаметар, 9 см / 3,54 инчен горен дијаметар, висо�

Плетена ламба сенка на ратан, светлина, сенка, плетена ламба, висина плетена другарска светлина, ткаени �

Светилката е широко користена Погоден за дома, хотел, спална соба, студија, библиотека и многу повеќе...

Декоративна сенка на ламбата за замена Тврдбек тапан пајак бела пластична ламба сенка Димензии на прои�

Транзициска форма на империја на империја (мини лустери за ламби) во бело Империја на хардбек (клип) за з�

Украсете го вашиот дом со стил оваа сезона Материјал : панделка 4.25 "H x 4.25" DIA Од модерно до античко, традиц�

【Димензии】 Чиста сенка од 2,7 инчи со дијаметар, висока 3,5 инчи, димензијата на нашата чиста нијанси е ма�

【Материјал】 : Светилката е изработена од врвен материјал за крпа, што може да биде за некое време...

1 пакет преодна сенка за замена на империја за империја за империја Синтетичка ткаенина во сива и црна 7 "

【Бела постелнина стаклени стаклени нијанси Големина】 5,9in Висина, дијаметар од 3,9in и 1,65in горниот фитер...

【Совети】】 Кога ќе го добиете пакетот, сите додатоци се расклопуваат, треба сами да го соберете; кога са

Scroll