Ново
Миленичиња Чешлање Импровизирана Лежалка За Повеќенаменска употреба, 13 ПАРЧИЊА Миленичиња Чешлање Комплет за Мачка &засилувач; Куче Чешлање, Куче Импровизирана Л?

Миленичиња Чешлање Импровизирана Лежалка За Повеќенаменска употреба, 13 ПАРЧИЊА Миленичиња Чешлање Комплет за Мачка &засилувач;

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 271.84

●Професионалната Импровизирана Лежалка За Нокти За Кучиња Ги олеснува извршувањето на задачите како што се сечење нокти, дотерување, капење, грижа за очите и увото, вакцинација и проценка на разни знаци на телото на вашето сакано милениче дома. Можете исто така да ја користите оваа импровизирана лежалка за чешлање мачки за да ви помогне да го исчистите и искапете вашето куче по патувањето. Бидејќи е толку топло и смирувачко, вашето домашно милениче ќе го обожава. Ветеринарите исто така можат да имаат корист од хамак за сечење нокти за кучиња за мали кучиња. ①Мултифункционална Употреба. Хамакот за чешлање миленичиња за мачки ќе им помогне на миленичињата да станат мирни и опуштени. Сѐ е поедноставно од ова куче чешлање краци за чешлање кучиња. Истите задачи што може лесно да се завршат во болницата за миленичиња на масата за чешлање може да ги извршуваат дома, вклучително и како сечење нокти, дотерување и капење, исто така се можни. Без посета на продавница за чешлање миленичиња или ветеринарна болница, сопственикот може да го негува своето милениче, да ги исече ноктите, да ги исчисти забите и да ги исчисти ушите. ●Удобна Ткаенина● импровизирана лежалка за нокти за кучиња е изградена од двослоен дизајн на ткаенина, со надворешен слој со употреба НА 3д технологија за воздушна мрежа и внатрешен слој со помош на плетен материјал со висока густина. Дизајнот на плетена прашка со висока густина ја подобрува безбедноста со спречување на падови на миленичиња. Покрај тоа, нашите карабини се поцврсти и побезбедни од другите куки во Форма На Буквата С, бидејќи нема да ја искриват или скршат вашата кучешка импровизирана лежалка за дотерување. €Цврст И Издржлив Q прашката за кучиња за помошник за чешлање е изработена од крпа слична на мрежа, а прашката е плетена со одредена техника, а не со дизајн на прстен од јаже, така што не мора да бидете загрижени дали ќе се откине или ќе падне. Прашката за кучиња за сечење нокти е одбранлива и силна; можете да продолжите да ја користите дури и после миење. Ременот за кучиња за отсекување на ноктите може лесно да се исчисти и еднократно да се користи. ● Погоден за кучиња од сите големини ● Еве три големини на ремен за кучиња за средување на ноктите : мали, средни и големи. Можете да користите ремен за нокти за кучиња што виси за да го негувате вашето куче без оглед за која раса станува збор и со избирање на вистинската големина. Капацитетот на тежината на импровизирана лежалка за чешлање за мали кучиња, која може да се користи и за мачки, е 19 килограми, хамакот за миленичиња со средна големина за чешлање мечки со тежина од 29 килограми и големата импровизирана лежалка за сечење нокти за кучиња, која може да се користи за лесно негување на големи кучиња до 39 килограми.

За стоката

Слична стока во категоријата

ПРОФЕСИОНАЛНО ОДДЕЛЕНИЕ, ПРЕМИУМ ГРАДЕЊЕ не грижете се со подпар производи Користени од ветеринари и п

Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, цврст и издржлив Остар раб, не е лесно да се произведуваат

Камуфлажен Изглед Тежок Дизајн Голема Вредност Ножеви Од Нерѓосувачки Челик Гумени Зафат Тешка машинк�

АМЕРИКАНСКИ НАПРАВЕНИ ! СИТЕ НАРАЧКИ ИСПРАТЕНИ ВО 1 РАБОТЕН ДЕН ! Безбеден, Нетоксичен и Лесен за Нанесув

Полумесечина машина работ, поостри сечилото, подолг век на траење Еколошки силиконски материјал зафат,

Развиен од ветеринар Хумана Алтернатива на Деклавирање Безбедно И Нетоксично Избегнувајте вообичаени

НЕМА ПОВЕЌЕ ГРЕБНАТИНИ НА МАЧКИПокријте ги ноктите На вашите мачки со овие слатки повеќебојни капачиња

Изработена од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, пружината може да ја контролира јачин�

Име На Производот : Датотека За Нокти За : Домашно Милениче Куче Или Мачка; Големина : 14 х 1,3 см / 5,5 "х 0,5" (Л х

Американска Компанија За Снабдување Со Миленичиња Безбеден, Нетоксичен и Лесен за Нанесување...

Безбеден и ефикасен за мачки од сите возрасти Една апликација трае до 6 недели Производот не влијае на п�

Лесните Машинки За Нокти За Животни Се Наменети За Животни Како Што Се Кучиња, Мачки, Па Дури И Машинки З�

Носете И Безбедно, Нетоксично, Без Повреда На Вашата Мачка За Домашно Милениче Од Фаќање И Гребење Мебел

Американска Компанија За Снабдување Со Миленичиња Безбеден, Нетоксичен и Лесен за Нанесување Секоја ап

Оштетување на Површините за Домаќинство : Подови, Врати, Екрани, Ѕидови и Мебел Заштита од гребнатини ко�

Закачете го миленичето во воздух, изложувајќи ги четирите стапки и главата, што е погодно за средување н

1 Оваа машинка за нокти е специјална наменета за домашни миленици 2 Лесната рачка за држење го прави чешл

ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН : машинките за нокти за Мачки имаат ergономски меки гумени рачки со рационализиран дизај

Заоблен лист во форма на р, безбеден и отпорен на топлина, отпорен на топлина USB дизајн на полнење, USB инте

Оштетување на вашиот дом, поранешен подови, врати и мебел Заштита од случајни гребнатини Обезбедува доп

Американска Компанија За Снабдување Со Миленичиња Безбеден, Нетоксичен и Лесен за Нанесување...

Scroll