Ново
Милитлвудшоп-Пкг од 6-Правоаголник-2 инчи на 3/4 инчи И 1/8 инчи Дебело Недовршено Дрво

Милитлвудшоп-Пкг од 6-Правоаголник-2 инчи на 3/4 инчи И 1/8 инчи Дебело Недовршено Дрво

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 544.00

Овие форми се правоаголник-2 инчи на 3/4 инчи и недовршено дрво со дебелина од 1/8 инчи и се дизајнирани, исечени и произведени Од Mylittlewoodshop2. Дрвена Форма Со Ласерско Сечење Со Малку Затемнети Рабови и целото дрво е уредно спакувано во проѕирни пластични кеси со затворање со патент за подобра организација и лесна употреба и складирање. Ласерското сечење создава убав мазен исечен раб. Одлично за изработка на накит и наставници проекти И СВАДБА САМИ ИЛИ направете го тоа сами свадби кутии во сенка или направете го тоа сами свадба И украси За Денот На Свети Патрикс На 17 Март, Валентин, Божиќ. Одлично за изработка на проекти.

За стоката

Слична стока во категоријата

140мм висока х 95мм широк Печатени на едната страна со уникатен дизајн Две претходно исечени дупки Направ�

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

①ПАРЧИЊА ПРИРОДНО ДРВО 30 Парчиња недовршени тркалезни парчиња дрво направени од природно борово дрво �

Дрвените монистра се изработени од квалитетен материјал од природно дрво, природна дрвена боја, добро ч

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

Разновидни Дрвени Броеви и Букви : ние ги исекуваме нашите 144 дрвени форми за занаети од цврста иверица о

Дрво за Занаети : Дизајнирајте, креирајте и насликајте на овие занаетчиски табли користејќи креда, аква�

НЕДОВРШЕН ДРВЕН БЛОК : Вклучува 60 недовршени 6странични дрвени коцки со заоблени рабови ПРИЛАГОДУВАЊЕ :

Совршен За ласерска работа На Глоуфорж Го побаравте еве гоГолема кутија со Рамна Стапка од 1 / 8" МДФ (тоа

●Широка Примена●нашите прачки за штипки дрвени стапчиња се широко применети КАКО самостојни материја

ДРВО ПАРЧИЊА ЗА СВАДБА дрво виси декорација реквизити, исклучителна производство, го прави сигурен и...

2 парчиња 150 х 100 х 40мм Боја : , Стил : 460, како дрво со замена со средна густина, има висока цврстина и отпорн�

Самостојни Комплети За Семејни ЗанаетиСоберете ги децата и возрасните за да ги забавувате семејните за

Дрвен комплет за правење обетки со обетки : ќе добиете 70 парчиња недовршени приврзоци за обетки од дрво �

Оваа налепница за резба на дрво е изработена од гумен дрвен материјал кој е безбеден и еколошки Живопис�

€Убава Декорација Q : Може да се користи како глава, крпа орнаменти или други украси на вашиот дом ●Прои�

НА ЉУБИТЕЛИТЕ НА БЕЈЗБОЛОТ ИМ ТРЕБА БЕЈЗБОЛ ДЕКОРне мислиш? Нашата мини дрвена бејзбол палка ќе ја прет�

Овој список е за една (1) ставка САМО освен ако не е поинаку споменато Оваа Слика Е Само Примерок Парче...

Мини Дрвена кутија е изработена од природно борово дрво,12 парчиња обична недовршена дрвена кутија за ск

Тоа е незаборавна празнична активност за децата да создаваат сам креации на недовршениот дрвен занает..

Пакет и Големина : Пакетот вклучува 4 пакети недовршена дрвена кутија со лизгачки капак; Дизајниран Со л�

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

Дрвена Рачка За Чанта : можете исто така да ги изшкуркате и да ги извалкате за проекти Дрвени Кругови За �

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

Количина : Еден сет содржи 200 дрвени ленти (1.0*3.0*500ММ) Квалитет на материјалот : Црвена Бука...

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

Scroll