Ново
Хомојојо Навлажнувачи Небулизатор Насловна Навлажнувачи УСБ Магла Овлажнител лицето магла пароброд усб мини овлажнител УСБ магла Пароброд Магла Магла Пароброд М

Хомојојо Навлажнувачи Небулизатор Насловна Навлажнувачи УСБ Магла Овлажнител лицето магла пароброд усб мини овлажнител УСБ магла

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Мини ОВЛАЖНИТЕЛ : Совршен дифузер за вода во сите мали области, работна работна површина, спална соба, соба за миленичиња итн. НАВЛАЖНУВАЧ НА КОЖАТА ЗА АВТОМОБИЛ : спреј, чувајте ја кожата од суви проблеми. АВТОМОБИЛ : Пренослив, удобен за користење и носење. ПРЕНОСЛИВ ОВЛАЖНИТЕЛ : Едноставен симпатичен, со лесен дизајн, попривлечен. СПРЕЈ ОВЛАЖНИТЕЛ АВТОМОБИЛ КОЖАТА НАВЛАЖНУВАЧ ЗА АВТОМОБИЛ ВОЗДУХ ОВЛАЖНИТЕЛ МИНИ ОВЛАЖНИТЕЛ ПРЕНОСНИ ОВЛАЖНИТЕЛ АВТОМОБИЛ МАГЛА РАСПРСКУВАЧ ПРЕНОСНИ КОЖАТА НАВЛАЖНУВАЧ МАГЛА РАСПРСКУВАЧ СИМПАТИЧНА МИНИ ОВЛАЖНИТЕЛ : направете ја вашата внатрешна средина удобна и пријатна. Пакет Листа 1 х Карактеристики на распрскувачот на магла-Совршен дифузер за вода во сите мали области, работна работна површина, спална соба, соба за миленичиња итн. - Големина : Околу 12х7, 8х7, 8см. - Боја : Розова. - спреј, чувајте ја кожата од суви проблеми. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. - Едноставно слатко, со лесен дизајн, попривлечно. - Пренослив, удобен за користење и носење. - Направете ја вашата внатрешна средина удобна и пријатна. Информации за стоки предметот е мини практичен овлажнител на воздухот, кој може да ви помогне да го ослободите расположението и заморот. Го распаѓа растворот на вода во исклучително фини микро-честички, дифузни во воздухот како магла. Начин за влажно, уживајте во животот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Функцијата на тајмерот Поддржува автоматско исклучување кога се соочувате со недостиг на вода, отстран

* Уживајте во украсувањето, искористете ја фантазијата за да го формирате вашиот стил Лесно се лепи на с

●Овлажнител За комерцијално и Индустриско Одделение € над 5,5 Gal поголем капацитет трае 10 часа работно в

Сакате да ги елиминирате страдањата од ужасните ефекти на сувиот воздух? Нема потреба да се борите со ев

Релаксирачки, Освежувачки, Обновување Се чувствувате уморно секој ден? Придобивките се движат од намал�

5 ПАРЧИЊА 16мм Ултразвучни Магла Создателот Фогер Керамика Дискови Со Жица И Запечатување Р 10 парчиња 16м�

Навлажнувачот на Воздухот има голема количина магла, е нежен и лесен за апсорпција, а полимерот е атомиз

[22 Дб Ултра Тишина И Прекин На Светлината При Спиење] Ултра Тивкиот Дизајн на Овлажнител 22 ДБ Создава Удо

Капацитет на резервоарот за вода : 550мл Тежина : 500гр Материјал : АБС / ПП / силикон Функција : филтрација На

●USB НАВЛАЖНУВАЧИ q Напојуван ОД USB, може да се поврзе со мобилно напојување, КОМПЈУТЕРСКА USB порта, USB порт

Антиминералната Подлога ја намалува калцификацијата на сливот на испарувачот Ја намалува фреквенција�

Добредојдовте Во Мојата Продавница, Се Надевам дека Ќе Имате Пријатно Шопинг Искуство Совршен за Спалн�

Автоматски диспензер за мирис, со функција на тајмер, што може да ја постави и прилагоди фреквенцијата и

Дифузор за Арома со голем Капацитет од 300мл Со 4 Поставки За Тајмер (Се Препорачува Да Додадете Вода од 3003

Scroll