Ново
VSDecals Војна На Ѕвездите Боба Фет Перфориран Филм Автомобил Додатоци Камион Прозорец Завиткајте Автомобил Камион Налепница Автомобил Идеја SUV Налепница За Камион N07

VSDecals Војна На Ѕвездите Боба Фет Перфориран Филм Автомобил Додатоци Камион Прозорец Завиткајте Автомобил Камион Налепница

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Табела За Големина На Возилото : 1. Кога ја мерите големината на стаклото, задолжително додадете 1 инч од секоја страна. ?☀ ● ️ ● Филмскиот материјал е отпорен на временските фактори. Графички инсталира НА НАДВОРЕШНАТА површина на прозорецот и да видиме преку од внатре. 22" х 56 " – (Камион Со Целосна Големина) 4. Кога ја мерите големината на стаклото, задолжително додадете 1 инч од секоја страна. Гледањето одвнатре може да се спореди со гледањето преку затемнето стакло. ? Вклучува 1 лист лепило графика и детални инструкции. 29" х 66 " – (Екстра Голем – ТЕРЕНЕЦ, Комбе) Важни Белешки : графиката на Задното стакло мора да се примени DRY. Ова е добар додаток за прилагодување на вашето возило. Благодарение на ова, сѐ што се случува надвор е јасно видливо преку филмот.? Големина на налепници : 18 х 58 инчи. Благодарение на ова, сѐ што се случува надвор е јасно видливо преку филмот. Погледнете преку графика на прозорци не избледувајте и не пукајте или оштетувајте го вашето возило на кој било начин.be/P3 PMxf H7 Dw Q2. Кога Мерите за големина, погрижете се да додадете 2 инчи за да овозможите лесна инсталација. Инструкции за инсталација видео : 1. Графиката е видлива однадвор и не е видлива одвнатре. ? Лесен за нанесување и отстранување. ? Лесен за нанесување и отстранување. 18 "х 58" - (Мал Камион) 3. Дигитално е отпечатен во висока резолуција, користејќи мастила со растворувач со врвен квалитет на висококвалитетен 50/50 перфориран винил, кои обезбедуваат долгорочна издржливост и живописни бои. ? Декоративната слика на стаклото му дава на вашиот автомобил уникатен и неповторлив изглед.be/r Qxfddw WQSI. ? Декоративната слика на стаклото му дава на вашиот автомобил уникатен и неповторлив изглед. 14 "х 53" - (Пикап камион) 2. ️ ● Уникатен сопствен дизајн. Ова ќе предизвика производот да се витка и подигне од прозорецот откако ќе се инсталира. Гледањето одвнатре може да се спореди со гледањето преку затемнето стакло.Овој производ ТРЕБА ДА се нанесува САМО НА НАДВОРЕШНАТА страна на задното стакло, а не на кој било друг прозорец на возилото, бидејќи може да ја попречи видливоста и да создаде опасност по безбедноста. Овие графики се лесни за нанесување и лесни за отстранување, само излупете, нанесете и исечете!3. ?☀ ● ️ ● Филмскиот материјал е отпорен на временските фактори.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пакет : ќе добиете пакет јадете игра за спиење огледало ѕид налепница, боја : сребро Големина на моделот :

Тешка, мала тежина алуминиумска легура мечка максимум 30 кг Големата сила за поддршка отпорна на притисо

Доаѓа во 6 лист, големина на лист : 10 "х 14"(25см х 35см) Завршената големина е околу 33 "х 49"(83,7 см х 124,3 см) Ќе доб�

Оваа налепница во бела боја е отпечатена на висококвалитетен винил и нема позадина Лесен за употреба...

НЕОНСКИ ЕФЕКТ ЅИДНА УМЕТНОСТИнспирирани од стаклени неонски знаци, ние ја дизајниравме оваа игра уметн

19852004 КХ 60 ПРЕНАПОНИ Зелена Сенге Графички Комплет Компатибилен со Кавасаки Прикажаната фотографија ги

Големина : Вкупна Големина (прибл) : 42"в х 22" ч Што Е Вклучено : Срце Љубов Секогаш Цитираш " Те Сакав вчера, �

Спакувани 12 по смалуваат завиткани пакет Достапно Во Црвено / Жолто Тежина : 5 десетици1,10 фунти Големина

НАЛЕПНИЦИ За Гуми Жолти Налепници Данлоп За ВЕЛОСИПЕДИ МХ нема повеќе здодевни, обични црни гуми! Измам�

Студија за обработка, простории за вежбање или центри за домашна забава Мек сунѓер, без прашина, висока �

Подигање и инспиративна wallидна уметност во модерен типографски дизајн совршена за тремови, WC, кујни и х

Произведено Во САД Од Компанија Во Сопственост на Ветеран Лесна апликација за лупење и стап на секоја ч�

8" х 24 " налепница за налепници На чеви боути Направено со 3м СЦ50 надворешно одделение винил 57 години надв�

1 Потврдете ја локацијата за инсталација 2 Чистење на положбата за инсталација со алкохол 4 Откинувајќи �

`+НеДупликат Сите налепници во пакетот се уникатни и различни од другите.Демензијата е околу 5 см10 см, га�

Направено Од Висококвалитетен Винил Гарантирано за 5 години За внатрешна или надворешна употреба...

Вредност Пакет : Во собата на 31 парчиња бели облаци налепници Ова е смешен САМ производ Можете да додаде

Свесност За Рак На дојка Ноќта На Вештерките Сончоглед Леопард Мир Љубов Лек Налепница Рак На Дојка Дек�

Пакетот вклучува : ѕидните налепници доаѓаат со џунгла животни на дрво и пеперутки во 1 лист со големина

Налепницата е достапна во мала големина, што ја прави идеална за поставување на задниот прозорец или бр�

Нашиот висококвалитетен цитат за налепници за винил лепило" Личноста Што Ќе Одлучите да бидете " доаѓа в

Винил со врвен Квалитет направен за надворешна употреба дури и во најтешките временски услови...

Големина на налепница : 4,00 на 3,97 инчи Додаден БОНУС : сите нарачки доаѓаат со Четкана Метална Налепница З

НЕОБЛИКУВАНИ ОТПЕЧАТОЦИ : 16х24 инчи необликувани (сет од 3) КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА ГАЛЕРИЈА : природно м�

Нашите ѕидни налепници се направени во САД Ние користиме еден од најдобрите винили во индустријата сов�

ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА е широка 30"висок х 22" МНОГУ ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ Ќе добиете инструкции Големината �

Scroll